Strona domowa / Polscy bukmacherzy / ForBet – legalne zakłady bukmacherskie

ForBet – legalne zakłady bukmacherskie

Recenzje bukmacherskie – forBET

forBET to polski, internetowy bukmacher działający na polskim rynku od roku 2016. Licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych spółka otrzymała 4 maja 2016 roku. Na ten moment, bukmacher nie posiada sieci punktów stacjonarnych, ale niejednokrotnie podkreślał, że jest w fazie planowania lokalizacji pierwszych salonów, w których gracze będą mieli możliwość wnoszenia zakładów bukmacherskich poza serwisem internetowym.

Operator bardzo szybko zdobył ogromną popularność, ze względu na brak 12-procentowego podatku od stawki każdego zakładu. Spółka opłacała te prowizje z własnej kieszeni, aby gracze mogli się cieszyć w pełni satysfakcjonującymi zakładami bez dodatkowych kosztów. Niestety, w drugiej połowie 2017 roku, ze względu na wysokie koszty takiej promocji, forBET zdecydował się zrezygnować ze swojej sztandarowej oferty, która była znakiem rozpoznawczym tego bukmachera. W ramach rekompensaty pojawiły się inne, korzystne oferty promocyjne.

Zakłady bukmacherskie są oficjalnym sponsorem kluby piłkarskiego Śląsk Wrocław. Po zakończeniu kariery reprezentacyjnej w listopadzie Artur Boruc został ambasadorem bukmachera. Ciekawostką jest, że mnóstwo osób korzysta z nazwy forBET, ze względu na adres internetowy serwisu. Kształt domeny był spowodowany istnieniem innej firmy o takiej samej nazwie. Serwis online jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze, co znacznie poprawia jakość rozrywki płynącej z obstawiania zakładów wzajemnych z operatorem forBE

Oferta bukmachera forBET

Serwis internetowy forBET posiada bardzo bogatą kolekcję dyscyplin sportowych oraz zakładów specjalnych, które możemy obstawiać w dowolny dla nas sposób. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo obszerna oferta zakładów na żużel oraz zapasy, które stały się specjalnością bukmachera. Wśród dyscyplin znajdziemy oczywiście najważniejsze dyscypliny sportowe takie jak: piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka, ale również mniej popularne sporty adresowane do koneserów i fanów bardziej niszowych dyscyplin takich jak: krykiet, unihokej czy curling.

Najważniejsze i najchętniej wybierane dyscypliny są dostępne w lewym panelu szybkiego wyboru. Nie stanowi jednak problemu odnalezienie innych, interesujących ofert ze względu na przyjemny interfejs i nawigacje w serwisie forBet. Na stronie możliwe jest wybranie odpowiadającego nam sposobu prezentacji kursów. Najpopularniejszym i standardowym jest oczywiście europejski system dziesiętny. Możemy jednak wybrać także systemy brytyjski lub amerykański.

Kupon w serwisie możemy tworzyć zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Zaczynając od prostych kuponów single, aż po rozległe kupony akumulowane zwane przez wielu „tasiemcami”. W serwisie nie zabrakło najważniejszych rodzajów zakładów takich jak: handicap, over/under, ilość danych elementów w grze oraz wiele innych, ciekawych propozycji pozwalających na dokładne typowanie każdego wydarzenia na arenie gry. Nie mogło zabraknąć zakładów Live, w których kupony są przyjmowane w trakcie gry. Niektóre z najważniejszych wydarzeń sportowych są przez bukmachera forBET transmitowane dla wszystkich, aktywnych klientów serwisu.

Punkty naziemne

Na ten moment, bukmacher nie prowadzi działalności polegającej na przyjmowaniu zakładów w naziemnych salonach gier. Od 2016 roku serwis umożliwia obstawianie wydarzeń sportowych wyłącznie za pośrednictwem serwisu internetowego. Bukmacher twierdzi jednak, że naziemne punkty są w fazie planowania i w roku 2018 powinny pojawić się pierwsze salony forBET. Na ten moment nie znamy potencjalnych lokalizacji oraz miast do których zawita operator. Tajemnicą pozostaje również wielkość planowanej sieci salonów naziemnych.

Bonus dla nowych użytkowników serwisu forBET

Bukmacher przygotował bardzo atrakcyjną promocję dla nowych graczy, którzy utworzą konto w serwisie. Pierwszy depozyt wykonany przez użytkownika może zostać wzbogacony o bonusową kwotę w wysokości 100% wpłaty. Bonus ten jest jednak ograniczony do maksymalnej kwoty w wysokości 600 PLN. Wiele do życzenia pozostawiają jednak warunki obrotu, które są bardzo restrykcyjne i mogą stanowić problem dla nowych graczy. Otrzymaną kwotę bonusu należy bowiem obrócić aż osiem razy na kuponach z kursem minimum 3,0.

To oznacza, że gracz, który otrzyma od bukmachera dodatkowe 600 PLN na grę, będzie mógł wypłacić środki zdobyte dzięki pieniądzom bonusowym dopiero po zagraniu za kwotę 4,800 PLN z kursem 3,0. Minimalna wpłata umożliwiająca skorzystanie z oferty powitalnej to 20 PLN. Nowi klienci mogą ponadto otrzymać dodatkowe 50 PLN, jeżeli posiadają specjalny kod udostępniony przez partnerów serwisu. W tym wypadku minimalny depozyt musi jednak wynosić 100 PLN

Oferty promocyjne dla stałych graczy serwisu forBET

Wszyscy klienci serwisu forBET mają możliwość korzystania z oferty promocyjnej Cashback. Dzięki niej raz w miesiącu otrzymasz specjalny zwrot pieniędzy naliczany od wszystkich stawek wygranych i przegranych oraz pomniejszony o sumę wygranych pieniędzy. Bukmacher zwraca do 5% środków maksymalnie do kwoty 700 PLN. Najniższy możliwy zwrot wynosi 5 PLN. Zwrócone środki są dołączane do Twojego konta w formie bonusu i muszą został obrócone przynajmniej czterokrotnie przy kursie minimalnym 2,00. To dobra okazja, by odzyskać część utraconych środków w gorszym okresie rozliczeniowym, gdy nasze typy często okazywały się błędne.

Najsłynniejszą promocją bukmachera będącą znakiem rozpoznawczym forBET była oferta, w której wszyscy graczy serwisu byli zwolnieni z podatku 12% od każdej stawki. Koszty pokrywał bukmacher, a użytkownicy mogli cieszyć się większymi wygranymi. Było to jednak bardzo drogie rozwiązanie i po ponad roku działalności serwisu ostatecznie zniknęło z oferty. W jego miejsce pojawiła się promocja Gramy Razem. Dotyczy ona zakładów akumulowanych z przynajmniej trzema zdarzeniami. Kurs kuponu musi wynosić przynajmniej 2,00. Gdy te warunki zostaną spełnione, połowa kwoty podatku od stawki zostanie zapłacona przez bukmachera forBET.

W serwisie nie brakuje innych ofert promocyjnych. Od czasu, gdy ambasadorem bukmachera został Artur Boruc, możliwe jest wygranie gadżetów z autografem polskiego golkipera. Dodatkowo forBET proponuje również promocje okresowe związane z najważniejszymi, zbliżającymi się wydarzeniami sportowymi. Dlatego też warto na bieżąco śledzić ofertę bukmachera.

Programy lojalnościowe

Na ten moment, bukmacher forBET nie posiada w swojej ofercie żadnych programów lojalnościowych. Niedawno poinformował jednak o powstawaniu specjalnego VIP CLUBU dla aktywnych graczy. Każdy użytkownik będzie miał możliwość dołączenia do tego grona. Jakie przywilej będą płynąć z uczestnictwa w programie? Tego, póki co nie wiemy. W zapowiedzi bukmacher twierdzi, że już niedługo, najaktywniejsi gracze będą mogli otrzymać znacznie więcej.

Główne zalety serwisu forBET

Jeszcze do niedawna, w tym miejscu bez wątpienia napisalibyśmy, że forBET jest jedynym bukmacherem pokrywającym podatki od stawek swoich graczy. Niestety, ta oferta przeminęła, ale w zamian pojawiła się inna, którą uznamy za pierwszą, najważniejszą zaletę serwisu. Chodzi oczywiście o ofertę Gramy Razem, w której po spełnieniu niezbędnych warunków kuponu, serwis pokryje połowę kosztów związanych z podatkiem od stawki.

Jako drugą zaletę wymienimy bogatą ofertę ze szczególnym docenieniem bogatej gamy zakładów na zapasy i żużel. Dyscypliny te są specjalnością serwisu forBET, który oferuje nam szczególne kursy oraz ilość wydarzeń w obszarze tych sportów. Oferta dotycząca innych dyscyplin również jest bardzo atrakcyjna i pozwala dowolnie konstruować interesujące nas kupony. Ciekawym pomysłem ze strony serwisu jest sekcja Betmarket. Znajdziemy tu kupony innych graczy z największymi, potencjalnymi wygranymi. Jeżeli któryś kupon jest dla nas interesujący, możemy go powielić.

Trzecią zaletą w kontekście bukmachera forBET będzie bardzo przyjemny i ładny serwis internetowy stworzony na bazie trzech kolorów: białego, zielonego oraz ciemnego granatu. Całość jest miła dla oka i pozwala czerpać większą satysfakcję z gry. Również nawigacja w serwisie jest bardzo prosta, a odnalezienie interesujących obszarów oferty jest bardzo proste i komfortowe.

Regulacje prawne bukmachera forBET

forBet jest zarządzany przez spółkę Casino Games, która 4 maja 2016 roku otrzymała zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie legalnych zakładów wzajemnych na terytorium Polski. Firma przestrzega również Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, dbając o bezpieczeństwo użytkowników swojego serwisu. Gracze mogą być zatem spokojni o wysoką jakość usług, a także o bezpieczeństwo swoich środków wpłaconych do wirtualnego portfela w serwisie.

Jak każdy legalny bukmacher w Polsce, forBET musi również przestrzegać kwestii podatkowych. Przez ponad rok działalności, serwis słynął z braku podatku od stawki, gracze nie musieli ponosić dodatkowych kosztów, ponieważ zajął się tym sam bukmacher. Obecnie jednak promocja ta już nie obowiązuje. Zamiast niej, po spełnieniu wymogów oferty Gramy Razem, gracze mogą liczyć, że połowa podatku od stawki za ich kupon zostanie uregulowana przez bukmachera. Drugim podatkiem jest oczywiście 10% podatek od każdej, jednorazowej wygranej wyższej niż 2280 PLN. Więcej informacji na temat ustawy hazardowej znajdziecie w artykule: Legalni bukmacherzy – jakie warunku muszą spełniać?

Sponsoring bukmachera forBET

forBET jest głównym sponsorem klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław. Piłkarze tej drużyny występują w koszulkach z logiem firmy. Bukmacher sponsorował również finał wydarzenia Speedway European Championships w roku 2017. ForBet współpracuje również z następującymi drużynami sportowymi: Stal Gorzów Wielkopolski, Włókniarz Częstochowa, Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Stal Rzeszów, GKŻ Wybrzeże, OKS Odra, ŁKS, Skra Bełchatów, RKS Radomiak Radom oraz Motor Lublin. Współpraca z federacjami polskiego żużla i zapasów pozwala serwisowi udostępniać bardzo szeroką ofertę na wydarzenia z obszaru tych dyscyplin sportowych.

Płatności w serwisie forBET

Minimalna kwota depozytu w serwisie zależy od wybranej formy płatności. W niektórych istnieje opcja wpłacenia środków już od złotówki. Dostępne metody płatności to: Dotpay, PayU, TPay, Paysafecard, mPay oraz Skycash. Pośród tych metod możemy oczywiście wybrać błyskawiczny przelew bankowy oraz płatność kartą płatniczą. Maksymalny, jednorazowy depozyt również jest zależny od wybranej metody. Maksymalna granica wynosi jednak 10,000 PLN.

W przypadku wypłat są one dokonywane standardowym przelewem bankowym. Pieniądze pojawią się na naszym koncie bankowym w przeciągu 3 dni roboczych od momentu zlecenia wypłaty. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 PLN. forBET nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji związanych z wypłatą środków.

W serwisie nie występują limity na maksymalną wysokość stawki oraz potencjalnej wygranej na jednorazowym kuponie. W sekcji Betmarket możemy odnaleźć kupony innych graczy, które w przypadku prawidłowych trafów mogą zaowocować wygraną w wysokości nawet 100,000 PLN. Pamiętajmy, że każda wygrana powyżej 2280 PLN zostanie obniżona o 10% podatek.

Aplikacja mobilna

Na ten moment serwis nie posiada aplikacji mobilnej przystosowanej do wygodnego obstawiania zakładów bukmacherskich za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Bukmacher planuje jednak stworzenie takowej aplikacji. Serwis internetowy jest przystosowany do wyświetlania zawartości strony na urządzeniach mobilnych.

Bukmacher forBET – opinie klientów

Serwis forBET przebojem wdarł się na polski rynek bukmacherski. Zakrojona na szeroką skalę akcja marketingowa opierająca się w szczególności na reklamowaniu serwisu jako jedynego bukmachera niepobierającego podatku od każdej stawki przyniosła wymierny efekt w postaci wielu nowych graczy. Popularność serwisu nieco spadła, od momentu, gdy oferta z brakiem podatku została wycofana ze względu na zbyt wysokie koszty dla bukmachera. Niemniej jednak forBET wciąż posiada bardzo szerokie zaplecze stałych klientów w swoim serwisie.

Gracze chwalą bogatą ofertę oraz ciekawe promocje umożliwiające wygranie dodatkowych środków. Jako zaletę serwisu wymieniają również bardzo przyjemny design oraz łatwą obsługę. Wśród minusów wskazują na brak aplikacji mobilnej, brak sieci lokali naziemnych, a także brak programu lojalnościowego. Obecnie, bukmacher pracuje nad wszystkimi powyższymi punktami i nie wyklucza, że zostaną one dodane już w roku 2018.

forBET jest szczególnie doceniany przez graczy stawiających na dobrą zabawę oraz rozrywkę płynącą z obstawiania wydarzeń sportowych. Niskie progi depozytów oraz promocja Cashback pozwala w pełni wykorzystać potencjał serwisu w tych celach. Zaawansowani gracze jako zaletę wymieniają brak limitów ograniczających maksymalne wygrane. Spore grono użytkowników wskazuje minus w postaci bonusu powitalnego, który jest obciążony dosyć wymagającymi warunkami obrotu bonusem.

Nagrody zdobyte przez serwis forBET

Ze względu na krótki okres działalności, bukmacher nie zdobył jeszcze żadnych nagród. Nie mniej jednak, przez niektóre niezależne serwisy internetowe jest bardzo wysoko oceniany na bazie opinii graczy korzystających z oferty tego bukmachera. Dużo więcej na temat serwisu powie nam nadchodzący rok 2018, w połowie którego serwis będzie obchodził swoje drugie urodziny.

Zakłady bukmacherskie forBET – podsumowanie

Bukmacher forBET bardzo szybko podbił serca swoich klientów za sprawą braku podatków od stawek. Po zlikwidowaniu tej promocji, jego popularność nieco spadła, ale bukmacher z całą pewnością nie powiedział ostatniego słowa i szykuje kolejne, bardzo atrakcyjne oferty. Jedną z nich jest wprowadzenie programu lojalnościowego VIP Club, do którego będą mogli się przyłączyć wszyscy gracze. Spółka planuje również stworzyć sieć salonów naziemnych, a pierwsze punkty powinny pojawić się na terytorium Polski już w roku 2018.

Serwis zasługuje na pozytywną notę pomimo drobnych minusów takich jak brak aplikacji mobilnej oraz bonus powitalny z trudnymi warunkami obrotu. Pamiętajmy jednak, że forBET działa na rynku dopiero od lipca 2016 roku, a w tak krótkim czasie ciężko jest zadbać o wszystkie elementy swojej oferty. Dlatego też bukmacher wciąż pracuje nad poprawianiem jakości usług i oferowaniu graczom nowych, atrakcyjnych promocji. Ostatnio, ambasadorem marki został Artur Boruc.

ForBET pochwalimy za bardzo szeroką ofertę zakładów sportowych, liczne promocje umożliwiające czerpanie większej radości z gry, a także bardzo dobry serwis internetowy, który jest przyjemny dla oka oraz prosty w obsłudze i nawigacji. Jako zaletę wskazujemy również dużą dbałość o bezpieczeństwo klientów oraz ich środków. Czekamy z niecierpliwością na to, jakimi posunięciami zaskoczy nas bukmacher ForBET w nadchodzącym wielkimi krokami roku 2018.

Polscy bukmacherzy – sprawdź również recenzje innych bukmacherów:

Milenium  zakłady bukmacherskie

STS  zakłady bukmacherskie

eFortuna zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady bukmacherskie

eToto zakłady bukmacherskie

LvBet zakłady bukamcherskie

TotoMix zakłady bukmacherskie

  • Poziom zaufania
  • Jakość serwisu
  • Promocje
  • Oferta
  • Support
5.0
Ocena użytkownika 5
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

sts

STS zakłady bukmacherskie online

Star-Typ Sport czyli STS to największy polski bukmacher, którego udział w branży zakładów sportowych szacuje się na około 40% rynku. Bukmacher działa od 1997 rynku co czyni go drugim, najstarszym operatorem w Polsce. Serwis w 2012 roku otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na świadczenie usług bukmacherskim za pośrednictwem serwisu internetowego oraz punktów naziemnych. STS co roku organizuje Mistrzostwa Polski w obstawianiu zakładów na żywo. Zwycięzca tego turnieju otrzymuje nagrodę w wysokości 30,000 złotych. STS na początku 2018 roku został oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Esportowej co zaowocowało meczem gwiazd Counter-Strike’a w Polsce. Ponadto, bukmacher jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Lecha Poznań oraz oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski. Klienci serwisu internetowego STS mogą brać udział w programie Klub STS. Obstawione przez nas zakłady są premiowane punktami rankingowymi. Na najlepszych graczy czekają korzystne nagrody. Najskuteczniejszy typer w danym miesiącu otrzymuje nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Serwis świadczy swoje usługi również za pośrednictwem punktów naziemnych, których w całej Polsce mieści się ponad 400.