Traf zakłady bukmacherskie – Bukmachers.pl

Traf to jedyny bukmacher w Polsce, który może w sposób legalny przyjmować zakłady na wyścigi konne. Co jeszcze wiemy o firmie Traf?

Historia

Traf- Zakłady Wzajemne Sp. z.o.o należy do grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego. Początek jego powstania datuje się na rok 2010. Głównym przedmiotem działalności firmy Traf jest organizacja i sprzedaż zakładów na wyścigi konne. Dnia 30 listopada 2018r. zakłady bukmacherskie Traf otrzymały stosowne zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów przez internet. Inauguracja tej działalności była przekładana już wiele razy, jednak na tą chwilę najbardziej prawdopodobnym okresem jest trzeci kwartał 2019r. Od pozostałych bukmacherów obecnych na naszym rynku Traf-a różni kilka istotnych rzeczy.

Oferta

Pierwszą z nich jest oczywiście oferta. Traf skupia się w niej tylko i wyłącznie na jednej dyscyplinie. Próżno więc szukać tam zakładów na angielską Premier League, czy też włoską Serie A. Ograniczają w ten sposób grono ludzi, którzy mogą być zainteresowani ich usługami. Z drugiej jednak strony fanatyków wyścigów konnych wbrew pozorom jest dość sporo. Kolokwialnie możemy nazwać ich bukmacherem dla wybranych. Co niekoniecznie należy odbierać jako wadę.

Wśród zakładów dostępnych w ofercie bukmachera znajdują się między innymi: zakład zwyczajny, porządek, dwójka, trójka oraz czwórka. Po krótce wyjaśnimy każdy z nich:

  • Zwyczajny- Zakład podstawowy w którym typujemy zwycięzce gonitwy
  • Zakład porządek- Przyjmowany w gonitwach, w których udział bierze co najmniej 7 koni. Gracz typuje w nim konie, które zajmą pierwsze dwa miejsca w wyścigu bez precyzowania ich kolejności
  • Zakład dwójka- Gracz może skorzystać z niego w gonitwach, w których uczestniczy od 3 do 6 koni. Polega na wytypowaniu które ze zwierząt zajmie pierwsze i drugie miejsce w gonitwie. Na miejsca te gracz może wskazać wiele koni.
  • Zakład trójka- Przyjmowany w wyścigach w których udział biorą co najmniej 4 konie. Typujemy w nim konie, które zajmą trzy miejsca na podium. Może być ich wiele(czyt. dowolna kolejność)
  • Zakład czwórka- Możliwy do obstawienia w gonitwach, gdzie udział bierze co najmniej 8 koni. Gracz wygrywa, gdy wytypuje konie, które w wyścigu zajmą pierwsze, drugie, trzecie i czwarte miejsce. Analogicznie jak w poprzednich przypadkach, ich kolejność nie ma znaczenia.

Kolejną z nich jest obecność punktów stacjonarnych w dość specyficznym, lecz w pełni zrozumiałym biorąc pod uwagę ofertę Traf-a miejscu. Mowa tu oczywiście o konnych torach wyścigowych. Kto choć raz obecny był na hipodromie wie, że emocje tam panujące są równie wysokie co te, których doświadczyć możemy na innych arenach sportowych.

Traf opinie

Ciężko o dotarcie do jakichkolwiek opinii, gdyż grono skupiające pasjonatów wyścigów konnych, jest dość wąskie i hermetyczne. Z biegiem czasu i chęcią liczenia się na rynku zakładów wzajemnych oferta firmy Traf musi się poszerzyć. W przeciwnym wypadku ich niszowość i ukierunkowanie się na jedną dyscyplinę może okazać się zabójczą bronią.

Udział w grach bukmacherskich jest dozwolony tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Zawieranie zakładów bukmacherskich jest formą hazardu i może prowadzić do uzależnień. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów, posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Łamanie tych zasad może prowadzić do konsekwencji prawnych.