BetFan zakłady bukmacherskie – Bukmachers.pl

Jeśli atrakcyjność bukmachera mierzylibyśmy poprzez jego aktywność w mediach społecznościowych , to BetFan należałby z pewnością do krajowej czołówki. Czy w dobie uzależnienia od smartfonów taki sposób dotarcia do klienta okaże się strzałem w dziesiątkę? Czy jego oferta jest na tyle interesująca, by zwabić w swoje szeregi znaczną ilość klientów? Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem bukmachera BetFan.

Historia

BetFan Sp. z. o. o. to jeden z najnowszych bukmacherów na polskim rynku. Licencję na prowadzenie zakładów online otrzymali 29 października 2018r. po zaledwie sześciu miesiącach od zgłoszenia wniosku o jej przyznanie. Na swojej stronie internetowej chwalą się, iż jest to pierwszy przypadek w Polsce, kiedy bukmacher otrzymał stosowne zezwolenie w tak krótkim czasie.

Oferta

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie bukmachera , oferuje on swoim graczom blisko 1 500 000 zakładów miesięcznie, czym zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających graczy.Betfan proponuje graczom rzecz jasna zakłady z piłki nożnej, koszykówki, tenisa, MMA, czy mniej popularnych sportów takich jak siatkówka plażowa, krykiet czy kolarstwo. Jednak na tle konkurencji pragnie wyróżniać się zakładami, które zaciekawić mogą osoby niekoniecznie interesujące się zmaganiami sportowymi. Bukmacher BetFan pragnie się z nami założyć np. o to :

  • jaka będzie średniatemperatura w miesiącu lipcu 2019r. w Warszawie?
  • ile wyniesie stopa bezrobocia na koniec roku 2019?
  • kto będzie następcą Daniela Craiga w kolejnej części przygód Jamesa Bonda?

Zakłady live które swoją popularnością powoli wyprzedzają poczciwe „przedmeczówki” pojawiają się w propozycjach bukmachera BetFan. Ich ilość nie przyprawia o zawrót głowy, ale można się domyślać, iż z biegiem czasu liczebność ta będzie systematycznie rosła.

Każdy fan gier komputerowych również coś dla siebie. Zakłady dotyczące takich popularnych gier jak Call Of Duty, Counter Strike oraz League of Legedns, to tylko kilka pozycji z rozległej oferty e-sportowej.

Jak widzimy różnorodność tematów i spraw o jakie możemy założyć się z bukmacherem, może być solidnym punktem jego oferty. Jest szansa, aby dzięki takim zakładom sprowadził w swoje szeregi w szczególności kobiety, które show biznes opanowany mają do perfekcji.

Kursy

kursy bukmacherskie

Postanowiliśmy sprawdzić jak prezentuje się bukmacher BetFan pod względem wysokości kursów oferowanych na najpopularniejsze zdarzenia w momencie tworzenia artykułu. Nasz wybór padł na mecz finałowy Mistrzostw Świata do lat 21, które rozgrywane były w drugiej połowie czerwca 2019r. na boiskach we Włoszech oraz San Marino. Zmierzyły się w nich ze sobą reprezentacje Hiszpanii oraz Niemiec. Aby porównanie było jak najbardziej obiektywne, to oprócz największych krajowych graczy tj. STS oraz Fortuna, zdecydowaliśmy się w tym zestawieniu przedstawić także kursy na to spotkanie, które oferował nam Totolotek, a także LVBet. Wyniki tego testu przedstawiają się następująco:

Hiszpania Remis Niemcy
BetFan 2.08 3.50 3.30
Fortuna 2.11 3.60 3.50
LVBet 2.12 3.50 3.30
STS 2.10 3.50 3.45
Totolotek 2.10 3.60 3.35

Jak widać na załączonym obrazku, konkurencyjność kursów zakładów bukmacherskich BetFan jest dość znikoma. Dla wielu doświadczonych graczy, to jest właśnie główne kryterium przy wyborze odpowiedniego bukmachera. Rodzi się więc pytanie, jaka grupa docelowa klientów jest dla BetFan-a ważniejsza. Amatorzy czy może gracze zawodowi? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne za kilka miesięcy, kiedy bukmacher nabierze doświadczenia i zerwie z łatką tego „nowego”.

Bonusy oraz akcje promocyjne

Gdyby głównym kryterium zestawienia najlepszych bukmacherów w Polsce była wysokość oferty bonusowej, to BetFan z pewnością byłby na szczycie takowej listy. BetFan bonus powitalny może poszczycić się najwyższą kwotą „darowaną” graczom na naszym rynku. Jednym z jego kryteriów jest między innymi dodawanie przez bukmachera do pierwszych trzech depozytów 10 % ich wartości, rzecz jasna do określonej sumy. Po dokonaniu pięciokrotnego obrotu środkami posiadanymi przez nas na koncie, bukmacher zwiększa wygraną razy dziesięć. Górny próg ostatecznej kwoty jaką będziemy posiadać, można nazwać właśnie mianem najwyższego bonusu na rynku.

BetFan zakłady bukmacherskie posiadają w swej ofercie także bonus o nazwie Bez Podatku Extra. Gdy gracz spełni określone wymogi, może liczyć na zwiększenie ewentualnej wygranie o 14 bądź 20%. Warunkiem wzrostu nagrody do górnego progu procentowego jest zawarcie na swoim kuponie większej ilości zdarzeń. Przekłada się to oczywiście na mniejszą szansę na ostateczny triumf w pojedynku z bukmacherem. Dlatego też jedynym beneficjentem takich promocji pozostaje zwykle firma bukmacherska.

Radar 365 to innowacyjna promocja na naszym krajowym podwórku. Bukmacher BetFan w jej ramach ofiaruje prezenty swym klientom każdego dnia roku kalendarzowego. O tym jaki podarunek otrzymamy danego dnia, dowiadujemy się po wejściu na ich stronę internetową.

Choć dział marketingu nie działa najlepiej, jeśli chodzi o kontakt mailowy z klientami( o czym kilka słów poniżej), to osoby odpowiedzialne za prowadzenie kanałów social media zasługują na pochwały. Profile zakładów bukmacherskich BetFan na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie należą do najaktywniejszych w branży. Wpisy są często bardzo kreatywne i zachęcają do komentowania oraz zajrzenia do oferty BetFan-a. Posiadanie profilu na platformie Linkedin przez firmę bukmacherską należy w naszym kraju do rzadkości. BetFan znajduje się w wąskim gronie podmiotów, który takowe struktury posiada.

Kod promocyjny BetFan nie występuje w ofercie bukmachera.

Aplikacja mobilna

Z racji krótkiego stażu na rynku bukmacher BetFan na dzień 28 czerwca nie posiada jeszcze aplikacji dedykowanej na smartfony z oprogramowaniem iOS oraz Android. Jej stworzenie wydaje się jednak kwestią czasu, gdyż każda szanująca się firma bukmacherska jest świadoma tego, iż w dzisiejszych czasach to niezbędny element oferty.

Metody płatności

Będąc klientem bukmachera BetFan obsługę finansową konta będziemy mogli wykonać za pośrednictwem popularnej platformy Przelewy24, kart VISA oraz MasterCard, a także przy pomocy systemu płatności mobilnej BLIK.

Obsługa klienta

Kontaktowe „trio” w postaci czatu online, adresu e-mailowego do którego należy się zwracać z problemami poza godzinami pracy czatu, a także stara, poczciwa infolinia. Dzięki tym trzem sposobom klienci mogą porozumieć się z obsługą. Podczas testu działania czatu online wykonanego specjalnie na potrzeby naszego zestawienia, otrzymany odzew nie był satysfakcjonujący. Konsultant zapytany o dwie kwestię, nie znał odpowiedzi na żadną z nich, odsyłając nas za każdym razem do działu marketingu. Zgodnie z zaleceniami zwróciliśmy się drogą mailową do takiego działu. Niestety odpowiedź otrzymaliśmy dopiero po dwóch dniach. Kilka ciepłych słów możemy powiedzieć za to o funkcjonowaniu infolinii. Pani z którą mieliśmy przyjemność rozmawiać okazała się kompetentna, a jej miły głos pomógł uspokoić skołatane działaniem czatu nerwy.

BetFan opinie

Ciężko o wady i zalety bukmachera z tak krótkim stażem. Na opinie odnośnie rynkowych wyjadaczy typu STS, Totolotek czy Fortuna, składają się lata obecności na rynku. Podczas tego okresu zyskać można sobie zarówno wiernych fanów i oddanych klientów, jak i zajść komuś mocno za skórę bezpodstawnym anulowaniem zakładu czy też niskimi kursami.

Bukmacher BetFanmoże pochwalić się najwyższym bonusem na rynku. Jednak warunki jego obrotu jak to zwykle bywa w takich przypadkach, nie należą do najprostszych. Także zakłady około i pozasportowe to mocny punkt oferty. Czy wobec tego BetFan zagości na naszym krajowym podwórku na dłużej, czy może będzie to krótki epizod? Przekonamy się o tym za jakiś czas.

Udział w grach bukmacherskich jest dozwolony tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Zawieranie zakładów bukmacherskich jest formą hazardu i może prowadzić do uzależnień. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów, posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Łamanie tych zasad może prowadzić do konsekwencji prawnych.