Strona domowa / Polscy bukmacherzy / Totolotek zakłady bukmacherskie online

Totolotek zakłady bukmacherskie online

Bukmacher Totolotek

Totolotek to najstarszy polski bukmacher, który działa na rynku już od 1992 roku. Przez bardzo długi okres spółka prowadziła wyłącznie działalność naziemną i przyjmowała zakłady wzajemne w punktach naziemnych. Stan ten zmienił się w roku 2013, kiedy to Totolotek otrzymał zgodę na świadczenie usług bukmacherskich również za pośrednictwem serwisu internetowego. Jest to spółka akcyjna notowana w Krajowym Rejestrze Sądowym i posiadają niezbędne zezwolenia na prowadzenie usług bukmacherskich na terenie naszego kraju.

Totolotek jest oficjalnym partnerem rozgrywek Pucharu Polski w piłce nożnej, sponsorem drużyny piłkarskiej Lechii Gdańsk, a także koszykarskiej drużyny Legii Warszawa. Ponadto współpracuje z serwisem internetowym EkstraStats. Nie ulega wątpliwości, że jest jeden z najbardziej cenionych bukmacherów, któremu swojego czasu zarzucono przestarzałość i niedążenie za obecnymi trendami. Ostatnie lata jasno pokazują jednak, że serwis dostosował ofertę i działalność serwisu, tak aby spełniać wysokie wymagania graczy w Polsce.

Przez ćwierć wieku istnienia, Totolotek otworzył ponad 400 lokali naziemnych na terenie całego kraju. Pod tym względem jest absolutnym rekordzistą spośród polskich bukmacherów. Bukmacher słynie przede wszystkim ze swoich totalizatorów sportowych, które cieszą się nieprzemijającą sławą i kojarzą się z dawnymi latami na rynku zakładów wzajemnych. Laureat licznych nagród, z czego najważniejszy jest Laur Klienta 2010 w kategorii: Zakłady Bukmacherskie. Totolotek słynie ze swojego przywiązania do zakładów bukmacherskich na gonitwy koni, a za wprowadzenie na polskim rynku zakładów na wyścigi szwedzkich kłusaków, bukmacher otrzymał Laur Konsumenta w kategorii: Odkrycie roku 2008. Z czego jeszcze słynie Totolotek? Zapraszamy do lektury.

Oferta zakładów bukmacherskich Totolotek

Najważniejszym elementem oferty przyciągającym największą rzeszę klientów jest Toto-Mix. To nic innego jak szeroka gama rozmaitych dyscyplin sportowych poczynając od najpopularniejszych takich jak: piłka nożna, tenis czy siatkówka, a kończąc na bardziej niszowych sportach: unihokej, bandy, lotki. W ofercie Toto-Mixa nie zabrakło wydarzeń E-sportowych, zakładów sezonowych, wydarzeń społecznych, a także zakładów w obszarze świata finansów. To jednak nie wszystko!

Totolotek słynie oczywiście z totalizatorów piłkarskich i konnych. Wielu starszym graczom na pewno łezka kręci się w oku na wspomnienia papierowych blankietów do typowania wyników najważniejszych spotkań polskiej ligi piłkarskiej. Obecnie, bukmacher posiada dwa totalizatory sportowe: Toto–Liga oraz Toto-Gol. Pierwszy z nich polega na wytypowaniu wyników (wskazanie zwycięskiej drużyny lub remisu) 13 meczów dostępnych w trzech zestawach: Liga Polska, Liga Angielska oraz Inne Ligi. Toto-Gol to natomiast zestaw sześciu meczu dostępnych w dwóch zestawach, tutaj jednak należy wytypować dokładny wynik bramkowy. Nagroda pieniężna zależy od ilości trafień.

W ofercie znajdziemy również Totalizator Konny Toto-Lotek gdzie przyjmowane są zakłady na wyścigi konne odbywające się w naszym kraju i za granicą. Oferta została dodatkowo wzbogacona o współpracę Totolotka z firmą GBI Racing. Tym samym, bukmacher zyskał prawo do publikowania zakładów bukmacherskich na najbardziej prestiżowe gonitwy konne w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Na zakończenie tej niezwykle bogatej oferty należy jeszcze wspomnieć o Toto-Racing, czyli zakładach na wyścigi psów, dostępne w serwisie od 2013 roku.

Bukmacher cechuje się przyzwoitą wysokością kursów oraz wieloma możliwościami kreowania kuponów zaczynając na prostych zakładach single, a kończąc na zakładach akumulowanych i systemowych. Należy więc przyznać, że w serwisie Totolotka, pod względem oferty, nie ma żadnych ograniczeń. Kreatywni gracze mają zatem szerokie pole do popisu. Wliczając wyścigi konne oraz wyścigi psów, bukmacher to prawdopodobnie najbogatsza oferta zakładów sportowych w Polsce.

Punkty naziemne Totolotka

Totolotek posiada ogromną sieć punktów naziemnych w całej Polsce, która na ten moment liczy sobie ponad 400 lokali. Punkty znajdują się w najważniejszych polskich miastach, a także mniejszych miejscowościach dając milionom Polaków dostęp do zakładów bukmacherskich na najwyższym poziomie. Lokale Totolotka cechują się wysokim komfortem dla graczy. Umożliwiają płatność kartą, a także posiadają sieć WiFi, która ułatwia klientom analizowanie dostępnych wydarzeń sportowych.

Jeżeli sądzisz, że punkty te nie cieszą się popularnością, bo przecież w dzisiejszych czasach stawiamy na wygodny Internet, jesteś w błędzie. W lokalach Totolotka do dziś natrafimy na stałych bywalców, którzy z gazetami, a także licznymi materiałami do analizy spotkań spędzają w lokalu nawet kilka godzin, próbując znaleźć najlepsze oferty i natrafić na najkorzystniejsze wydarzenia sportowe. Pomimo tak ogromnego zasięgu, serwis wciąż planuje otwieranie nowych punktów naziemnych.

Bonus dla nowych graczy w serwisie Totolotek

Totolotek przygotował bardzo korzystną ofertę dla nowych graczy. Wszyscy klienci, którzy zarejestrują swoje konto w serwisie, mogą otrzymać dodatkowe 100% na grę od pierwszego depozytu. Bonus nie może przekraczać jednak kwoty 500 PLN. Oprócz bonusowych pieniędzy gracze otrzymują również zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN. Kupon bonusowy musi zawierać przynajmniej jedno wydarzenie o kursie całkowitym 2,00. Pieniądze wygrane dzięki freebetowi są dodawane do salda bonusowego i podlegają trzykrotnemu obrotowi środków.

Podobne wymagania dotyczą bonusowych środków powitalnych. A zatem, jeżeli wpłacisz 500 PLN i drugie tyle otrzymasz w promocji, zanim będziesz mógł wypłacić pieniądze, musisz obstawić zakłady bukmacherskie za przynajmniej 3000 PLN. Do obrotu wliczone są kupony z kursem min. 2,00. Połączenie bonusu powitalnego z zakładem bez ryzyka jest ciekawą propozycją powitalną dla wszystkich nowych graczy. Daje to możliwość doskonałego startu i istotnego powiększenia swojego budżetu na zakłady wzajemne w serwisie.

Inne oferty promocyjne w serwisie Totolotek

Totolotek oferuje inne korzystne promocje dla swoich graczy. Najważniejsza z nich, pod nazwą Gram Grubo! pozwala na zgarnięcie większej nagrody niepomniejszonej o 12-procentowy podatek od stawki wniesionej na zakład. Prowizje opłaca bukmacher. Ta promocja dotyczy kuponów prostych z jednym wydarzeniem w ofercie Toto-Mix oraz Live. Opodatkowaniu nie podlegają również zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. Oferta ta cieszy się dużym uznaniem graczy.

Ciekawa jest również oferta promująca aplikację mobilną. Obstawiając zakłady za jej pośrednictwem gracze mogą liczyć na 6% bonus od wygranych kuponów. Totolotek proponuje również dodatkowy bonus AKO%. Od każdego zakładu akumulowanego spełniającego warunki regulaminu, otrzymasz bonus od wniesionej stawki. To jednak nie wszystkie oferty promocyjne dostępne w serwisie.

Totolotek spełnia Twoje wymagania? A zatem poleć serwis swojemu przyjacielowi. Jeżeli przy rejestracji Twój znajomy poda Cię jako osobę polecającą, otrzymasz 70 PLN bonusu. Oczywiście, Twój przyjaciel jako nowy gracz może skorzystać z bonusu powitalnego, o którym pisaliśmy wyżej.

Program lojalnościowy w serwisie Totolotek

Dla stałych klientów przygotowano dwa specjalne programy pozwalające zdobyć dodatkowe nagrody. Pierwszym z nich jest VIP Club, który docenia stałych bywalców serwisu posiadających duży budżet na obstawianie zakładów bukmacherskich. Przynależność do klubu gwarantuje graczom dodatkowe korzyści i niespodzianki pozwalające czerpać większą satysfakcję z gry.

Wszyscy gracze Totolotka należą również do Bet Clubu. W tym programie zakłady bukmacherskie nagradzane są punktami, które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody oraz bonusy. Każda złotówka w Toto-Mix to jeden punkt. Za obstawianie Toto-Mix Live otrzymujesz dwa punkty. W przypadku pozostałych ofert takich jak totalizatory piłkarskie oraz wyścigi psów i gonitwy konne są nagradzane trzema punktami za każdą złotówkę przeznaczoną na zakłady. Punkty wymieniane są w sklepie internetowym Totolotka. Co więcej, od czasu do czasu organizowane są specjalne wydarzenia. Gracz, który zbierze w trakcie trwania takiego eventu największą ilość punktów, zgarnia dodatkową nagrodę, np. wyjazd na wymarzoną wycieczkę lub wydarzenie sportowe.

Główne zalety bukmachera Totolotek

Jak zawsze w recenzjach, wskazujemy na trzy najważniejsze zalety danego bukmachera. W przypadku Totolotka największym atutem jest bez wątpienia niezwykle bogata oferta. Szeroka gama dyscyplin w Toto-Mix, totalizatory piłkarskie, gonitwy konne, wyścigi psów. Pod tym względem bukmacher nie ma sobie równych i pokazuje, że tradycja najstarszego operatora zakładów wzajemnych zobowiązuje. Najbardziej prestiżowe gonitwy konne, od których zaczęła się oficjalna, znana nam do dzisiaj oferta zakładów bukmacherskich wciąż jest obecna w Totolotku.

Drugi plus to doskonała oferta promocyjna z naciskiem na brak podatku 12% od stawki w niektórych obszarach oferty bukmachera. Na uznanie zasługują dodatkowe bonusy w aplikacji mobilnej oraz możliwość zapisania na swoim koncie dodatkowych środków za polecenie serwisu znajomym. Bonus powitalny mógłby być nieco większy, jednak pamiętajmy, że jest on wzbogacony dodatkowo o jeden zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN, w którym można wygrać duże pieniądze bez obawy o straty.

Jako trzecią zaletę Totolotka postanowiliśmy wskazać ogromną sieć lokali naziemnych. Ponad 400 lokali pozwala milionom graczy codziennie obstawiać zakłady sportowe i wygrywać duże nagrody. Pamiętajmy, że przez 21 lat działalności, serwis oferował zakłady wzajemne wyłącznie za pośrednictwem punktów naziemnych. Serwis internetowy został otworzony w roku 2013.

Regulacje prawne bukmachera Totolotek

Totolotek jest Spółką Akcyjną notowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym. W roku 2012 zdobył niezbędne pozwolenia Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej na terenie naszego kraju. Bukmacher skrupulatnie przestrzega również Ustawy o Danych Osobowych i dba o bezpieczeństwo swoich klientów w serwisie. Jest to zatem całkowicie legalny bukmacher, w którym możemy grać bez obaw o konsekwencje prawne.

Każdy legalny bukmacher jest obciążony podatkami. W przypadku Totolotka również obowiązuje 10% podatek od jednorazowej wygranej przekraczającej kwotę 2280 PLN. Bukmacher pobiera również 12% podatek od stawki zakładu, jednak w niektórych obszarach oferty pokrywa prowizje i pozwala graczom na uzyskiwanie pełnych wygranych. Promocją objęte są kupony proste w Toto-Mix, a także spotkania Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Więcej informacji na temat ustawy hazardowej znajdziecie w tekście: Legalni bukmacherzy – jakie warunki muszą spełniać?

Sponsoring zakładów bukmacherskich Totolotek

Totolotek jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Lechii Gdańsk. Piłkarze tej drużyny grają w koszulkach z logiem bukmachera umieszczonym na dolnej, tylnej części trykotu. Bukmacher jest również sponsorem koszykarskiej drużyny Legii Warszawa. Ponadto, Totolotek jest oficjalnym partnerem rozgrywek PZPN o Puchar Polski oraz współpracuje z serwisem EkstraStats prezentującego obszerne statystyki Ekstraklasy. Warto wspomnieć o współpracy bukmachera z GBI Racing na mocy której, w swojej ofercie Totolotek ma najbardziej prestiżową ofertę gonitw konnych rozgrywanych na torach Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. W przeszłości Totolotek sponsorował również kluby piłkarskie: Górnik Zabrze, Wisła Kraków oraz Jagiellonia Białystok.

Płatności w serwisie Totolotek

Serwis oferuje liczne metody zasilenia konta. Wpłaty możemy dokonać poprzez następujące metody: Dotpay, Skrill, TPay, Paysafecard oraz tradycyjnym przelewem bankowym i płatnością kartą. Minimalna kwota wpłaty to 10 PLN. Górne granice wpłaty oscylują w granicy kilkudziesięciu tysięcy złotych w zależności od wybranej metody płatności. Najwyższe depozyty można uiścić przy pomocy serwisu Skrill. Wypłaty są natomiast darmowe, serwis nie pobiera prowizji. Wypłatę można zlecić za pośrednictwem przelewu bankowego.

W Totolotku mogą pojawić się limity stawek w zależności od obstawianego zakładu. Zostaniemy o tym poinformowani odpowiednim komunikatem. Dodatkowo pamiętajmy o 10% podatku od każdej wygranej wyższej niż 2280 PLN. O tym również informuje nas system w trakcie obstawiania zakładu, w sytuacji, gdy potencjalna wygrana przekracza powyższą kwotę.

Aplikacja Mobilna Totolotek

Totolotek posiada swoją aplikację mobilną, która pozwala użytkownikom cieszyć się najwyższą jakością zakładów bukmacherskich na dowolnym urządzeniu. Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste i przyjemne. Warto również wspomnieć o bardzo ciekawej promocji, która jest obecnie aktywna u bukmachera. Aby zachęcić graczy do korzystania z aplikacji mobilnej, bukmacher powiększa wygraną od kuponu obstawionego za pośrednictwem aplikacji o dodatkowe 6%.

Bukmacher – opinie klientów

Totolotek jest niezwykle cenionym bukmacherem. W końcu mamy do czynienia z najstarszym operatorem w Polsce. Jeszcze kilka lat temu, pod adresem bukmachera pojawiały się zarzuty, że jest przestarzały i nie idzie z duchem czasu. Wszystko uległo zmianie w roku 2013, kiedy Totolotek otworzył serwis internetowy i zaczął unowocześniać swoją ofertę, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających graczy. Tradycja została jednak zachowana! U bukmachera wciąż spotkamy się z Totalizatorami piłkarskimi oraz szeroką ofertą na gonitwy konne, a także wyścigi psów. To element oferty, do którego szczególnie lubią wracać gracze. Choć nie każdy z nas ma profesjonalną wiedzę na temat konnych gonitw, wielu z nas chce poczuć ten wyjątkowy klimat rodem z torów w Baden-Baden.

Klienci chwalą również ofertę promocyjną Totolotka i doceniają szeroką gamę możliwości. Popularnością cieszy się program BetClub umożliwiający zdobywanie punktów i wymienianie ich na dodatkowe bonusy lub cenne nagrody. Doceniona została również możliwość polecania serwisu znajomym i zdobywanie dzięki temu dodatkowych pieniędzy. Bukmacher zdobywał wiele nagród, o których zaraz opowiemy więcej. Jest również wysoko oceniany w wielu rankingach bukmacherskich prowadzonych przez niezależne serwisy na bazie ocen i zadowolenia klientów.

Nagrody bukmachera Totolotek

W roku 2008, za wprowadzenie do swojej oferty wyścigów szwedzkich kłusaków bukmacher zdobył Laur Konsumenta w kategorii: Odkrycie roku 2008. Rok później, bukmacher został nagrodzony tytułem Solidnego Pracodawcy. W lipcu 2010 roku bukmacher zdobył prestiżową nagrodę złotego godła w konkursie Laur Klienta w kategorii Zakłady bukmacherskie. Totolotek jest zatem bardzo utytułowanym operatorem bukmacherskim bardzo ceniony na rynku. Szczególnie za niezwykle oryginalną ofertę, której nie spotkamy u innych operatorów. Mówimy oczywiście o gonitwach konnych oraz wyścigach chartów.

Totolotek – podsumowanie bukmachera

Biorąc pod uwagę długoletnią działalność od roku 1992, bukmacher aspiruje powoli do miana żywej legendy. To zasługa niezwykle popularnej oferty totalizatorów piłkarskich, które były bardzo chętnie wybierane przez szerokie grono graczy szczególnie we wcześniejszych latach działalności. Ogromny pietyzm w dalszym pielęgnowaniu oferty dotyczącej gonitw konnych oraz wyścigów psów jest bardzo cenione i w dużym stopniu wyróżnia Totolotka na tle innych, polskich bukmacherów.

Przez 25 lat działalności bukmacher niezwykle rozszerzył swoją działalność, mając do dyspozycji ponad 400 punktów naziemnych oraz świetnie prosperujący serwis internetowy z aplikacją mobilną. Bukmacher wciąż pracuje nad kreowaniem coraz to atrakcyjniej oferty promocyjnej zdobywającej uznanie polskich graczy ze względu na liczne bonusy oraz program lojalnościowy.

Prestiż i renomę marki Totolotek podkreślają liczne nagrody zdobyte za świadczenie wysokiej jakości zakładów bukmacherskich. Serwis przykłada również szczególną uwagę do bezpieczeństwa tak, aby zapewnić swoim graczom maksymalny komfort. Bukmacher zasługuje na bardzo wysoką ocenę. Przede wszystkim za umiejętność kreowania oryginalnego wizerunku na rynku. Wizerunek ten charakteryzuje się dbałością o tradycję, która dała początek bukmacherowi, a także ciągłym dążeniem do doskonałości i unowocześnienia oferty.

Polscy bukmacherzy – sprawdź również recenzje innych bukmacherów:

Milenium zakłady bukmacherskie

STS zakłady bukmacherskie

eFortuna zakłady bukmacherskie

eToto zakłady bukmacherskie

forBET zakłady bukmacherskie

LvBet zakłady bukamcherskie

TotoMix zakłady bukmacherskie

Totolotek Zakłady Bukmacherskie nasza ocena:
  • Poziom zaufania
  • Jakość serwisu
  • Promocje
  • Oferta
  • Support
Ocena użytkownika 4
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

sts

STS zakłady bukmacherskie online

Star-Typ Sport czyli STS to największy polski bukmacher, którego udział w branży zakładów sportowych szacuje się na około 40% rynku. Bukmacher działa od 1997 rynku co czyni go drugim, najstarszym operatorem w Polsce. Serwis w 2012 roku otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na świadczenie usług bukmacherskim za pośrednictwem serwisu internetowego oraz punktów naziemnych. STS co roku organizuje Mistrzostwa Polski w obstawianiu zakładów na żywo. Zwycięzca tego turnieju otrzymuje nagrodę w wysokości 30,000 złotych. STS na początku 2018 roku został oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Esportowej co zaowocowało meczem gwiazd Counter-Strike’a w Polsce. Ponadto, bukmacher jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Lecha Poznań oraz oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski. Klienci serwisu internetowego STS mogą brać udział w programie Klub STS. Obstawione przez nas zakłady są premiowane punktami rankingowymi. Na najlepszych graczy czekają korzystne nagrody. Najskuteczniejszy typer w danym miesiącu otrzymuje nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Serwis świadczy swoje usługi również za pośrednictwem punktów naziemnych, których w całej Polsce mieści się ponad 400.