Strona domowa / Polscy bukmacherzy / LvBet zakłady bukmacherskie online

LvBet zakłady bukmacherskie online

Bukmacher Lvbet.pl 

Początki spółki przypadają na koniec 2014 roku, jednak z usług tego bukmachera możemy korzystać od września 2016 roku, kiedy to ruszył internetowy serwis pozwalający na zawieranie zakładów sportowych online. Marka bardzo szybko się rozrasta i na ten moment powiększyła swój zasięg o dodatkowe 60 punków naziemnych w całej Polsce. LVbet Zakłady Bukmacherskie to spółka handlowa z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach. Posiada niezbędne pozwolenia oraz podlega regulacjom Ministerstwa Finansów.

Bukmacher jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Wisła Kraków oraz portalu internetowego Łączy Nas Pasja. W roku 2017 nominowany w renomowanym plebiscycie SBC Awards w kategorii: Wschodząca Gwiazda Zakładów Sportowych. Przejdźmy zatem do konkretów i opowiedzmy dokładnie o działalności zakładów bukmacherskich.

Oferta zakładów bukmacherskich LV Bet

Ofertę serwisu stanowią oczywiście zakłady wzajemne z wielu dyscyplin sportowych. Znajdziemy tu zatem najpopularniejsze sporty takie jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, sporty wyścigowe, sporty walki, ale również mniej popularne dyscypliny cieszące się nieco mniejszą popularnością: krykiet, golf, snooker, szachy, unihokej, futbol gaelicki czy bandy. Sport to jednak niejedyny obszar działalności bukmachera. Możliwe jest również obstawianie wydarzeń społecznych takich jak wybory prezydenckie czy laureaci Oskarów. Ofertę dopełnia szeroka lista dyscyplin e-sportowych: FIFA, Counter-Strike: Go, League of Legends, Overwatch, DOTA, Starcraft.

Na wydarzenia spośród powyższej listy dyscyplin możemy zawierać szeroką gamę zakładów bukmacherskich, zaczynając od kuponów singlowych, a kończąc na zakładach akumulowanych. Przekonuje również bogactwo możliwości i dowolnego typowania przebiegu wydarzeń sportowych. W samej piłce nożnej wyróżnimy kilkadziesiąt rodzajów zakładów, zaczynając od najpopularniejszych over/under, poprzez handicapy, a kończąc na zakładach dwutorowych. Dostępne w serwisie kursy są bardzo atrakcyjne i z całą pewnością znajdą uznanie w oczach wielu graczy.

Serwis internetowy jest bardzo przejrzysty i czytelny, zaprojektowany w kolorystyce odcieni szarości i koloru żółtego. Całość jest bardzo przyjemna dla oka i zachęca, by w tym miejscu zostać na dłużej. Nie ma problemów z odnalezieniem interesujących nas dyscyplin oraz najważniejszych wydarzeń dzięki funkcjonalnej i intuicyjnej obsłudze interfejsu. Nie mogło oczywiście zabraknąć dodatkowych opcji takiej jak zakłady na żywo, możliwość dokładnego śledzenia statystyk, oraz przy ważniejszych wydarzeniach, transmisji ze spotkania pokazywanej na odtwarzaczu internetowym. Opcja ta jest dostępna wyłącznie dla aktywnych klientów serwisu.

lvbet tabelka

Punkty Naziemne bukmachera

Bukmacher debiutował na rynku jako serwis internetowy i umożliwiał dokonywanie zakładów naziemnych w zaledwie kilku największych miastach w Polsce takich jak: Warszawa, Łódź, Wrocław, Gdańsk. Obecnie pełna lista punktów naziemnych to 60 lokali rozlokowanych w różnych częściach kraju. Do najważniejszych miast dołączyły nieco mniejsze: Skierniewice, Trzebnica, Warka, Wólka Kosowska, Żyrardów i wiele więcej. Efekt ten uzyskano w zaledwie rok czasu działalności spółki. To pokazuje jak dynamicznie i szybko rozwijający się bukmacherem jest LV Bet.

Może się wydawać, że punkty naziemne w dobie Internetu są opustoszałe i niewiele osób decyduje się na tą formę obstawiania. Jest to jednak mit, w naszym kraju wciąż nie brakuje osób lubiących namacalne emocje w postaci papierowego kuponu z nadrukowanymi zakładami. Dlatego też dobrze ulokowany punkt przyciąga wielu klientów i cieszy się dużą popularnością. Operator wciąż planuje rozwijać swoją sieć punktów naziemnych. W planach są kolejne miasta, które jeszcze nie doczekały się lokalu bukmachera. Bukmacher chce utrzymać imponujące tempo i do końca roku 2018 postawić kolejne kilkadziesiąt punktów naziemnych w całej Polsc

lvbet

Bonusy dla nowych graczy w serwisie

LV Bet przez długi czas oferował tradycyjny bonus powitalny dla nowych graczy w postaci dodatkowych pieniędzy naliczanych do pierwszego depozytu. Teraz jednak serwis proponuje nam zupełnie nowe i bardzo ciekawe rozwiązanie. Otóż na start, nowi członkowie serwisu otrzymują bonus równowarty 1% depozytu. Jednakże otrzymaną kwotę mogą postawić na jeden zakład sportowy z mnożnikiem x100! Łatwo sobie zatem wyobrazić, że przy kwocie bonusu PLN, i kursie 2,00, wniesiemy zakład, który może nam przynieść dokładnie 1000 PLN! Okrągły tysiąc złotych to granica, jaką mogą przypisać do swojego konta w ramach bonusu nowi gracze.

Aby skorzystać z bonusu, należy wpłacić przynajmniej 50 PLN. Kupon bonusowy musi zawierać 3 zdarzenia o łącznym kursie 2.50. Minimalny kurs jednego wydarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.25. Depozyt wzbogacony naliczonemu bonusowi podlega zasadom czterokrotnego obrotu. Dopiero po spełnieniu tego warunku, pieniądze przejdą na nasz rachunek i będą mogły być wypłacone przez gracza. Do obrotu naliczane są zakłady z kursem całkowitym przynajmniej 2,00.

Klub sponsoruje kilka klubów piłkarskich: Widzew Łódź, Piast Gliwice, Arka Gdynia, Wisła Płock, Wisła Kraków. Na mocy współpracy bukmachera z drużynami, kibice posiadający karnet meczowy na spotkania powyższych klubów piłkarskich mogą liczyć na specjalną ofertę powitalną.

bonus na rynku

Inne oferty promocyjne w serwisie LVbet

Serwis nie tylko premiuje nowych graczy, ale pamięta również o swoich stałych klientach. Bukmacher bardzo często oferuje nowe bonusy związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi. Możliwe jest również branie udziału w konkursach dla najlepszych typerów, gdzie nagrodą jest dodatkowy bonus pieniężny na grę. W serwisie istnieje również promocja Bezpieczny Kupon, polegająca na tym, że raz w tygodniu możemy obstawić zakład akumulowany z pięcioma wydarzeniami. Jeżeli jedno wydarzenie popsuje nasz kupon, postawione środki wracają na nasze konto. Bezpieczny Kupon musi spełniać kilka warunków dokładnie opisanych w regulaminie promocji.

Bukmacher nagradza również popularne „tasiemce”, czyli zakłady akumulowane z dużą liczbą wydarzeń. W przypadku trafionego kuponu z pięcioma wydarzeniami do wygranej doliczone zostanie dodatkowe 10%. W przypadku kuponu z ośmioma wydarzeniami doliczane jest 25% kwoty. Warto na bieżąco sprawdzać sekcję promocyjną, aby nie przegapić ciekawych ofert, które być może idealnie pasują do naszych zainteresowań i ulubionych dyscyplin sportowych.

karnet

Programy lojalnościowe

Serwis internetowy posiada program lojalnościowy pod nazwą LV Punkty. W tej ofercie każdy gracz może zdobywać dodatkowe punkty, które następnie można wymienić na nagrody lub dodatkowe pieniądze na grę. 1 punkt LV jest naliczony od każdego zakładu obstawionego za 25 PLN. Punkty się sumują, a zatem gdy zagramy za 100 PLN, na nasze konto doliczone zostaną 4 LV Punkty. Przelicznik wymiany punktów na gotówkę jest następujący: 100 LV Punktów = 5 PLN na grę. Od czasu do czasu organizowane są specjalne wydarzenia promocyjne, w których zdobyć można większą ilość punktów. W promocji uwzględniane są zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo.

lv bet łap punkty

Główne zalety bukmachera

W tej części artykułu wymieniamy trzy najważniejsze zalety danego bukmachera. W tym przypadku bukmacher na uwagę przede wszystkim zasługuje bardzo bogata oferta zakładów bukmacherskich, w których mamy do czynienia z bardzo dobrymi kursami na wydarzenia. W tym względzie, w wielu dyscyplinach LVbet wiedzie prym i udostępnia swoim graczom najwyższe kursy. W tym punkcie należy również wspomnieć o bardzo bogatej ofercie na wydarzenia e-sportowe, które cieszą się coraz większą popularnością i są chętnie wybierane przez szerokie grono graczy.

Drugą najważniejszą zaletą bukmachera jest program lojalnościowy pozwalający gromadzić dostępne punkty, które są przeliczane na gotówkę. Najbardziej korzystają z tego oczywiście stali klienci, którzy regularnie wnoszą zakłady. Im częściej grasz, tym więcej punktów, i co za tym idzie, gotówki zdobywasz na swoim koncie. LV Punkty można zdobywać również w specjalnych promocjach.

Jako trzecią zaletę wybraliśmy bardzo obszerną ofertę promocyjną. Ciekawy bonus dla nowych graczy wybija się kreatywnością i wysoką kwotą, jaką możemy zdobyć na grę. Nowi gracze mogą bowiem liczyć nawet na bonus w wysokości 1000 PLN. Premiowani są również kibice piłkarscy posiadający karnety meczowe na spotkania klubów piłkarskich sponsorowanych przez bukmachera. Na koniec, promocje dostępne dla wszystkich graczy, które pozwalają zdobyć dodatkowy zastrzyk gotówki. To najważniejsze naszym zdaniem zalety bukmachera.

Regulacje prawne zakładów bukmacherskich

LV BET Zakłady Bukmacherskie SP. Z.O.O. jest notowana w Krajowym Rejestrze Sądowym jako spółka handlowa. Bukmacher zdobył niezbędne zezwolenie Ministerstwa Finansów 13 Maja 2016 roku, podlega Komisji Nadzoru Finansowego. W zgodzie z prawem europejskim bukmacher zapewnia należytą ochronę w zgodzie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. LVbet jest zatem w pełni legalnym bukmacherem funkcjonującym na polskim rynku z niezbędnymi pozwoleniami.

W zgodzie z Ustawą Hazardową serwis podlega opodatkowaniu. A zatem, od każdego zakładu wnoszonego przez gracza, odejmowane jest 12% stawki jako podatek od gier. Dodatkowo funkcjonuje również podatek od jednorazowej wygranej, której wysokość przekracza 2280 PLN. W tym przypadku, od wygranej odprowadzony jest 10% podatek od wygranej. Wszelkimi formalnościami zajmuje się organizator, gracze nie muszą zatem zgłaszać swoich dochodów z zakładów bukmacherskich w Urzędzie Skarbowym. Bukmacher rozlicza się na podstawie PIT-8AR. Więcej informacji na temat ustawy hazardowej w Polsce znajdziecie w artykule: Legalni bukmacherzy – jakie warunki muszą spełniać?

Sponsoring zakładów bukmacherskich

Bukmacher jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Wisła Kraków. Piłkarze tego klubu posiadają na koszulce logo bukmachera. Co więcej, jest głównym sponsorem serwisu internetowego Łączy Nas Pasja, na których znajdziemy aktualności, ciekawostki oraz informacje dotyczące polskiego sportu, a także felietony znanych osobistości świata sportu.

Zakłady bukmacherskie LVbet są również oficjalnym sponsorem drużyn piłkarskich: Widzew Łódź, Arka Gdynia, Wisła Płock oraz Piast Gliwice. Bukmacher był w gronie sponsorów Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn rozgrywanych w roku 2017 w naszym kraju. Kibice wspomnianych drużyn piłkarskich na mocy współpracy bukmachera i klubu mogą skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej, jeśli tylko posiadają karnet meczowy na spotkania swojej drużyny.

Płatności w serwisie

Minimalna stawka, za jaką możemy obstawić zakład bukmacherski w LVbet, wynosi 0,50 PLN. Górną granicą jest natomiast 20,000 PLN. Jeżeli chodzi o limity depozytów, minimalna wpłata w większości rodzajów płatności wynosi 10 PLN. Górna granica wpłat jest możliwa za pośrednictwem Skrill i wynosi 20,000PLN przy jednorazowym depozycie. Oprócz Skrilla serwis LV Bet umożliwia również następujące metody płatności: Dotpay, Przelewy24, Paymenticon, TPay oraz Blik. Wypłaty są dokonywane za pośrednictwem przelewu bankowego. Minimalna kwota wypłaty to 25 PLN. Za dokonywanie wypłat gracz nie ponosi dodatkowych kosztów.

Maksymalna wygrana jednego kuponu jest limitowana w zależności od wydarzenia sportowego. Bukmacher umieszcza również stosowną informację, gdy nasza stawka zakładu pozwala wygrać ponad 2280 PLN i podlega podatkowi od jednorazowej wygranej w wysokości 10%.

metody płatności

Aplikacja mobilna w serwisie 

Na ten moment jest to największa wada serwisu LVbet. Oczywiście, serwis internetowy jest przystosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, jednak nie posiada odrębnej aplikacji mobilnej pozwalającej na wygodną grę na każdym urządzeniu. Serwis ogłosił jednak, że trwają pracę nad specjalną aplikacją mobilną, która powinna pojawić się w 2018 roku.

Serwis LVbet – opinie klientów

Choć bukmacher LVbet należy do grona najmłodszych bukmacherów i funkcjonuje dopiero od 2016 rynku, serwis zdobył już bardzo przychylne opinie wielu klientów, o czym przekonamy się na forach internetowych poświęconych zakładom bukmacherskim. Co więcej, liczne, niezależne strony o tematyce bukmacherskiej umieszczają serwis w czołówce TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce.

Klienci chwalą elegancki i przyjemny wygląd serwisu, niezwykle bogatą ofertę, pełne bezpieczeństwo ze strony bukmachera, dobry kontakt z obsługą klienta, a także ciekawą ofertę promocyjną. Gracze chwalą również wysokość kursów oraz program lojalnościowy dostępny w serwisie. Jako wadę wskazują na brak aplikacji mobilnej, jednakże trwają pracę, aby ten brak nadrobić.

Trzeba przyznać, że LV Bet w pełni zasługuje na pozytywne opinie, ponieważ przekonuje nas do siebie dużym profesjonalizmem i dbałością o potrzeby każdego klienta. Co więcej, w serwisie położono bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo graczy i skrupulatnie przestrzega swoje obowiązki dotyczące ochrony danych osobowych osób zarejestrowanych w serwisie.

Nagrody przyznane bukmacherowi

Zakłady bukmacherskie LVbet działają dopiero od 2016 roku i nie zdobyły jeszcze oficjalnych nagród. Należy jednak wskazać, na wyróżnienie jakiego dostąpił serwis w renomowanej gali SBC Awards 2017. Bukmacher został nominowany do nagrody w kategorii: Wschodząca Gwiazda Zakładów Sportowych. SBC Awards to niezwykle popularna gala, w której biorą udział wszystkie zakłady bukmacherskie z całego świata. Na wyróżnienie to, serwis zdecydowanie zapracował. Nie ulega wątpliwości, że jeżeli serwis utrzyma tak imponujący rozwój, z całą pewnością otrzyma w najbliższym czasie inne nagrody, które będą potwierdzały wysoką jakość usług bukmachera.

sbc awards

Zakłady Bukmacherskie LV Bet – podsumowanie

Gracze, którzy nie posiadają jeszcze konta w serwisie LVbet, powinni to nadrobić i przekonać się, co oferuje nam ten serwis bukmacherski. Przytoczyliśmy wszystkie najważniejsze zalety tego serwisu. We wrześniu, serwis obchodził swoje pierwsze urodziny i zważając na ilość klientów, a także bogactwo oferty, trzeba przyznać, że początki bukmachera są doprawdy imponujące. Serwis zastrzega, że jest to jednak początek i jeszcze niejednokrotnie zaskoczy nas na plus.

Atutami serwisu jest bardzo bogata oferta zakładów sportowych, e-sportowych oraz społecznych. Na uwagę zasługują liczne promocje oraz atrakcyjne oferty dla nowych graczy. Przekonuje nas również wysokość kursów. Na ten moment, jedynym mankamentem jest brak aplikacji mobilnej, nad którą serwis pracuje. Dodatkowo przydałoby się więcej wydarzeń pozwalających na zdobycie większej liczby punktów w Programie Lojalnościowym LV Punkty. Są to jednak drobne minuty i nie wpływają na bardzo wysoką ocenę serwisu.

Z ciekawością będziemy się przyglądać dalszemu rozwojowi serwisu. Jeżeli tak szybki progres zostanie utrzymany, w roku 2018 będziemy świadkami kolejnych doskonałych zmian, które objawią się powiększeniem i tak ogromnej oferty, a także dodatkowymi punktami naziemnymi, których na ten moment w Polsce jest 60. Niebagatelny postęp serwisu został dostrzeżony i doceniony wyróżnieniem w plebiscycie SBC Awards 2017 w kategorii: Wschodząca Gwiazda Zakładów Sportowych.

Polscy bukmacherzy – sprawdź również recenzje innych bukmacherów:

Milenium zakłady bukmacherskie

STS zakłady bukmacherskie

eFortuna zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady bukmacherskie

eToto zakłady bukmacherskie

forBET zakłady bukmacherskie

LvBET Zakłady Bukmacherskie nasza ocena:
  • Poziom zaufania
  • Jakość serwisu
  • Promocje
  • Oferta
  • Support
Ocena użytkownika 5
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

totolotek

Totolotek zakłady bukmacherskie online

Totolotek jest najstarszym polskim bukmacherem działającym na rynku już od roku 1992. Przez wiele lat firma świadczyła swoje usługi jedynie za pośrednictwem punktów naziemnych. W roku 2013 Totolotek otrzymał jednak pozwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych za pośrednictwem serwisu Internetowego. W ofercie bukmachera znajdziemy renomowane gonitwy konne oraz wyścigi psów. W świecie bukmacherki to królewskie dyscypliny od których rozpoczęły się zakłady wzajemne. Totolotek jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk oraz koszykarskiej sekcji klubu Legia Warszawa. Ponadto, firma sponsoruje rozgrywki o Puchar Polski w piłce nożnej. Klienci mogą liczyć na szereg korzystnych promocji oraz dodatkowych bonusów na grę. W serwisie dostępny jest program lojalnościowy Bet Club, w którym zbieramy punkty za obstawianie zakładów, a następnie możemy je wymieniać na cenne nagrody. Do Totolotka należy także serwis internetowy Toto-Mix adresowany do graczy korzystających z punktów naziemnych Totolotka. Tych znajduje się w całej Polsce ponad 400. W Toto-Mixie można przygotować swój kupon, a następnie wydrukować go i opłacić w punkcie naziemnym. W serwisie szybko sprawdzimy również stan naszego kuponu.