Strona domowa / Polscy bukmacherzy / LvBet zakłady bukmacherskie online

LvBet zakłady bukmacherskie online

Bukmacher Lvbet.pl 

Początki spółki przypadają na koniec 2014 roku, jednak z usług tego bukmachera możemy korzystać od września 2016 roku, kiedy to ruszył internetowy serwis pozwalający na zawieranie zakładów sportowych online. Marka bardzo szybko się rozrasta i na ten moment powiększyła swój zasięg o dodatkowe 60 punków naziemnych w całej Polsce. LVbet Zakłady Bukmacherskie to spółka handlowa z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach. Posiada niezbędne pozwolenia oraz podlega regulacjom Ministerstwa Finansów.

Bukmacher jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Wisła Kraków oraz portalu internetowego Łączy Nas Pasja. W roku 2017 nominowany w renomowanym plebiscycie SBC Awards w kategorii: Wschodząca Gwiazda Zakładów Sportowych. Przejdźmy zatem do konkretów i opowiedzmy dokładnie o działalności zakładów bukmacherskich.

Programy lojalnościowe

Serwis internetowy posiada program lojalnościowy pod nazwą LV Punkty. W tej ofercie każdy gracz może zdobywać dodatkowe punkty, które następnie można wymienić na nagrody lub dodatkowe pieniądze na grę. 1 punkt LV jest naliczony od każdego zakładu obstawionego za 25 PLN. Punkty się sumują, a zatem gdy zagramy za 100 PLN, na nasze konto doliczone zostaną 4 LV Punkty. Przelicznik wymiany punktów na gotówkę jest następujący: 100 LV Punktów = 5 PLN na grę. Od czasu do czasu organizowane są specjalne wydarzenia promocyjne, w których zdobyć można większą ilość punktów. W promocji uwzględniane są zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zakłady na żywo.

lv bet łap punkty

Główne zalety bukmachera

W tej części artykułu wymieniamy trzy najważniejsze zalety danego bukmachera. W tym przypadku bukmacher na uwagę przede wszystkim zasługuje bardzo bogata oferta zakładów bukmacherskich, w których mamy do czynienia z bardzo dobrymi kursami na wydarzenia. W tym względzie, w wielu dyscyplinach LVbet wiedzie prym i udostępnia swoim graczom najwyższe kursy. W tym punkcie należy również wspomnieć o bardzo bogatej ofercie na wydarzenia e-sportowe, które cieszą się coraz większą popularnością i są chętnie wybierane przez szerokie grono graczy.

Drugą najważniejszą zaletą bukmachera jest program lojalnościowy pozwalający gromadzić dostępne punkty, które są przeliczane na gotówkę. Najbardziej korzystają z tego oczywiście stali klienci, którzy regularnie wnoszą zakłady. Im częściej grasz, tym więcej punktów, i co za tym idzie, gotówki zdobywasz na swoim koncie. LV Punkty można zdobywać również w specjalnych promocjach.

Jako trzecią zaletę wybraliśmy bardzo obszerną ofertę promocyjną. Ciekawy bonus dla nowych graczy wybija się kreatywnością i wysoką kwotą, jaką możemy zdobyć na grę. Nowi gracze mogą bowiem liczyć nawet na bonus w wysokości 1000 PLN. Premiowani są również kibice piłkarscy posiadający karnety meczowe na spotkania klubów piłkarskich sponsorowanych przez bukmachera. Na koniec, promocje dostępne dla wszystkich graczy, które pozwalają zdobyć dodatkowy zastrzyk gotówki. To najważniejsze naszym zdaniem zalety bukmachera.

Regulacje prawne zakładów bukmacherskich

LV BET Zakłady Bukmacherskie SP. Z.O.O. jest notowana w Krajowym Rejestrze Sądowym jako spółka handlowa. Bukmacher zdobył niezbędne zezwolenie Ministerstwa Finansów 13 Maja 2016 roku, podlega Komisji Nadzoru Finansowego. W zgodzie z prawem europejskim bukmacher zapewnia należytą ochronę w zgodzie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. LVbet jest zatem w pełni legalnym bukmacherem funkcjonującym na polskim rynku z niezbędnymi pozwoleniami.

W zgodzie z Ustawą Hazardową serwis podlega opodatkowaniu. A zatem, od każdego zakładu wnoszonego przez gracza, odejmowane jest 12% stawki jako podatek od gier. Dodatkowo funkcjonuje również podatek od jednorazowej wygranej, której wysokość przekracza 2280 PLN. W tym przypadku, od wygranej odprowadzony jest 10% podatek od wygranej. Wszelkimi formalnościami zajmuje się organizator, gracze nie muszą zatem zgłaszać swoich dochodów z zakładów bukmacherskich w Urzędzie Skarbowym. Bukmacher rozlicza się na podstawie PIT-8AR. Więcej informacji na temat ustawy hazardowej w Polsce znajdziecie w artykule: Legalni bukmacherzy – jakie warunki muszą spełniać?

Sponsoring zakładów bukmacherskich

Bukmacher jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Wisła Kraków. Piłkarze tego klubu posiadają na koszulce logo bukmachera. Co więcej, jest głównym sponsorem serwisu internetowego Łączy Nas Pasja, na których znajdziemy aktualności, ciekawostki oraz informacje dotyczące polskiego sportu, a także felietony znanych osobistości świata sportu.

Zakłady bukmacherskie LVbet są również oficjalnym sponsorem drużyn piłkarskich: Widzew Łódź, Arka Gdynia, Wisła Płock oraz Piast Gliwice. Bukmacher był w gronie sponsorów Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn rozgrywanych w roku 2017 w naszym kraju. Kibice wspomnianych drużyn piłkarskich na mocy współpracy bukmachera i klubu mogą skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej, jeśli tylko posiadają karnet meczowy na spotkania swojej drużyny.

Płatności w serwisie

Minimalna stawka, za jaką możemy obstawić zakład bukmacherski w LVbet, wynosi 0,50 PLN. Górną granicą jest natomiast 20,000 PLN. Jeżeli chodzi o limity depozytów, minimalna wpłata w większości rodzajów płatności wynosi 10 PLN. Górna granica wpłat jest możliwa za pośrednictwem Skrill i wynosi 20,000PLN przy jednorazowym depozycie. Oprócz Skrilla serwis LV Bet umożliwia również następujące metody płatności: Dotpay, Przelewy24, Paymenticon, TPay oraz Blik. Wypłaty są dokonywane za pośrednictwem przelewu bankowego. Minimalna kwota wypłaty to 25 PLN. Za dokonywanie wypłat gracz nie ponosi dodatkowych kosztów.

Maksymalna wygrana jednego kuponu jest limitowana w zależności od wydarzenia sportowego. Bukmacher umieszcza również stosowną informację, gdy nasza stawka zakładu pozwala wygrać ponad 2280 PLN i podlega podatkowi od jednorazowej wygranej w wysokości 10%.

metody płatności

Aplikacja mobilna w serwisie 

Na ten moment jest to największa wada serwisu LVbet. Oczywiście, serwis internetowy jest przystosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, jednak nie posiada odrębnej aplikacji mobilnej pozwalającej na wygodną grę na każdym urządzeniu. Serwis ogłosił jednak, że trwają pracę nad specjalną aplikacją mobilną, która powinna pojawić się w 2018 roku.

Nagrody przyznane bukmacherowi

Zakłady bukmacherskie LVbet działają dopiero od 2016 roku i nie zdobyły jeszcze oficjalnych nagród. Należy jednak wskazać, na wyróżnienie jakiego dostąpił serwis w renomowanej gali SBC Awards 2017. Bukmacher został nominowany do nagrody w kategorii: Wschodząca Gwiazda Zakładów Sportowych. SBC Awards to niezwykle popularna gala, w której biorą udział wszystkie zakłady bukmacherskie z całego świata. Na wyróżnienie to, serwis zdecydowanie zapracował. Nie ulega wątpliwości, że jeżeli serwis utrzyma tak imponujący rozwój, z całą pewnością otrzyma w najbliższym czasie inne nagrody, które będą potwierdzały wysoką jakość usług bukmachera.

sbc awards

Zakłady Bukmacherskie LV Bet – podsumowanie

Gracze, którzy nie posiadają jeszcze konta w serwisie LVbet, powinni to nadrobić i przekonać się, co oferuje nam ten serwis bukmacherski. Przytoczyliśmy wszystkie najważniejsze zalety tego serwisu. We wrześniu, serwis obchodził swoje pierwsze urodziny i zważając na ilość klientów, a także bogactwo oferty, trzeba przyznać, że początki bukmachera są doprawdy imponujące. Serwis zastrzega, że jest to jednak początek i jeszcze niejednokrotnie zaskoczy nas na plus.

Atutami serwisu jest bardzo bogata oferta zakładów sportowych, e-sportowych oraz społecznych. Na uwagę zasługują liczne promocje oraz atrakcyjne oferty dla nowych graczy. Przekonuje nas również wysokość kursów. Na ten moment, jedynym mankamentem jest brak aplikacji mobilnej, nad którą serwis pracuje. Dodatkowo przydałoby się więcej wydarzeń pozwalających na zdobycie większej liczby punktów w Programie Lojalnościowym LV Punkty. Są to jednak drobne minuty i nie wpływają na bardzo wysoką ocenę serwisu.

Z ciekawością będziemy się przyglądać dalszemu rozwojowi serwisu. Jeżeli tak szybki progres zostanie utrzymany, w roku 2018 będziemy świadkami kolejnych doskonałych zmian, które objawią się powiększeniem i tak ogromnej oferty, a także dodatkowymi punktami naziemnymi, których na ten moment w Polsce jest 60. Niebagatelny postęp serwisu został dostrzeżony i doceniony wyróżnieniem w plebiscycie SBC Awards 2017 w kategorii: Wschodząca Gwiazda Zakładów Sportowych.

Polscy bukmacherzy – sprawdź również recenzje innych bukmacherów:

Milenium zakłady bukmacherskie

STS zakłady bukmacherskie

eFortuna zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady bukmacherskie

eToto zakłady bukmacherskie

forBET zakłady bukmacherskie

Inne artykuły w tym temacie:

LvBet bonus

LvBet opinie klientów

LvBet kod promocyjny

LvBET Zakłady Bukmacherskie nasza ocena:
  • Poziom zaufania
  • Jakość serwisu
  • Promocje
  • Oferta
  • Support
Ocena użytkownika 5
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

STS kod promocyjny

STS w swojej ofercie ma kod promocyjny który możesz zgarnąć rejestrując się razem z nami. …