Strona domowa / Polscy bukmacherzy / STS zakłady bukmacherskie online

STS zakłady bukmacherskie online

Bukmacher STS

Star-Typ Sport to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach zajmująca się przyjmowaniem zakładów wzajemnych na wydarzenia sportowe zarówno za pośrednictwem serwisu internetowego, jak i w punktach naziemnych. Bukmacher STS działa na polskim rynku od 1997 roku i na ten moment posiada bardzo dużą sieć 400 salonów naziemnych w całej Polsce. Od lipca 2017 roku oficjalny sponsor Jagiellonii Białystok. Wcześniej długo związany umową sponsorską z klubem Lech Poznań. Bukmacher jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Na początku 2012 roku w myśl nowych przepisów, bukmacher posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów w zakresie prowadzenie zakładów wzajemnych. To jeden z najpopularniejszych polskich operatorów bukmacherskich oferujących swoim graczom możliwość oglądania wydarzeń sportowych w serwisie internetowym. Bukmacher słynie z szerokiej oferty wydarzeń, bardzo korzystnych ofert promocyjnych, programu lojalnościowego oraz z aplikacji mobilnej umożliwiającej wygodne obstawianie wydarzeń na urządzeniach mobilnych.

Od kilku lat, Star-Typ Sport jest największą polską firmą bukmacherską zatrudniającą ponad 1300 osób. Udział w rynku bukmacherskim szacuje się na około 40% według różnych danych. Bukmacher wydaje również własny tygodnik „Magazyn STS”, w którym można znaleźć aktualności ze świata sportu, statystyki przydatne w analizach meczowych oraz program telewizyjny spotkań transmitowanych na stronie internetowej bukmachera. Operator od czterech lat organizuje oficjalne Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo.

Oferta zakładów bukmacherskich STS

Bukmacher STS posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, e-sportowych oraz wydarzeń specjalnych. Znajdziemy tutaj najważniejsze sporty takie jak: piłka nożna, tenis, hokej, koszykówka, siatkówka czy piłka ręczna, a także bardziej niszowe sporty, obstawiane przez mniejszą ilość graczy: szachy, krykiet, darts, unihokej. Obszerna oferta pozwala tworzyć unikalne kupony bez żadnych ograniczeń. Zakłady sportowe można zawierać zarówno za pośrednictwem serwisu internetowego, jak również w jednym z ponad 400 punktów naziemnych w całej Polsce.

Na uznanie zasługuje bogata oferta na wydarzenia e-sportowe. W serwisie możemy obstawiać najważniejsze turnieje dotyczące takich gier jak: Counter Strike, League of Legends, Dota 2 czy King of Glory. E-sport jest dynamicznie rozwijającą się dyscypliną współzawodnictwa. Eksperci szacują, że w ciągu najbliższych lat, może się stać najchętniej wybieranym obszarem obstawiania zakładów.

Możemy tworzyć kupony pojedyncze, z wieloma wydarzeniami: akumulowane i systemowe. W ofercie znajdziemy możliwość obstawiania dowolnych elementów gry, np. w piłce nożnej, ilości bramek, rzutów rożnych, autów, kartek. Możemy również zawierać zakłady bukmacherskie na żywo, a w przypadku niektórych wydarzeń sportowych oglądać transmisje z meczu w STS TV. Bukmacher posiada także aplikację mobilną umożliwiającą wygodne typowanie meczów na urządzeniach mobilnych. Na pochwałę zasługuje bardzo przyjemny design strony internetowej, który zachęca do dalszej gry oraz oferuje nam wiele ciekawych rozwiązań.

Punkty naziemne bukmachera STS

W tym roku STS obchodził 20-lecie swojej działalności. Od roku 1997 bukmacher stworzył bardzo dużą sieć salonów naziemnych w całej Polsce. Obecnie, operator posiada ponad 400 lokali, a ich dokładne lokalizacje możemy sprawdzić na stronie internetowej STS. To jedna z największych sieci zakładów bukmacherskich w Polsce. Lokale STS znajdziemy zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, co umożliwia milionom graczy łatwy dostęp do zakładów wzajemnych. Operator planuje systematyczne poszerzanie swojej sieci w nowych miastach. W kolejnych latach możemy się zatem spodziewać kolejnych kilkudziesięciu punktów STS w Polsce. Dodatkowo każdy może ubiegać się o możliwość otworzenia własnego lokalu STS w swoim regionie.

Regulacje prawne bukmachera STS

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością notowana w Krajowym Rejestrze Sądowniczym od roku 2002. Firma w roku 2012 otrzymała zgodę Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich na terenie Polski. Podlega również Ustawie o Ochronie Danych Osobowych i ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom serwisu.

Legalny bukmacher ma oczywiście obowiązek płacenia podatków za każdego klienta. Dlatego też stawka za każdy wnoszony kupon zawiera 12% podatek. Co więcej, każda wygrana wyższa niż 2280 PLN podlega 10% podatkowi od jednorazowej wygranej. Oczywiście, wszelkimi formalnościami związanymi z rozliczaniem podatków zajmuje się bukmacher. Gracze są tym samym zwolnieni z konieczności dokumentowania zarobków na bukmacherce w Urzędzie Skarbowym. Więcej na ten temat znajdziecie w artykule:

Legalni bukmacherzy – jakie warunki muszą spełniać?

Zakłady sportowe STS jako sponsor

W latach 2013-2017 STS był oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Lech Poznań. Po zakończeniu tej współpracy bukmacher związał się nową umową z klubem Jagiellonia Białystok. Od roku 2014 Star-Typ Sport jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. STS to również oficjalny bukmacher drużyn piłkarskich: Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Korona Kielce oraz Cracovia, a także klubu siatkarskiego Asseco Resovia Rzeszów i szczypiornistów Vive Kielce. Od roku 2014 bukmacher organizuje oficjalne Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo, gdzie 32 najlepszych graczy wyłonionych na drodze eliminacji walczy o nagrodę główną w wysokości 30,000 PLN.

Płatności w serwisie STS

Wpłatę na konto STS możemy dokonać bez żadnych limitów (w niektórych formach płatności od 1 PLN). Serwis obsługuje płatność kartami płatniczymi Visa oraz Mastercard, a także płatności internetowe: TPay, PayU, Dotpay oraz Skrill. Wpłatę można również wykonać w jednym z lokali naziemnych bukmachera Star-Typ Sport. Płatności nie pobierają prowizji.

Wypłata środków również jest bezpłatna. W przypadku posiadania konta bankowego: mBank, ING, PKO, Millennium Bank, Bank Zachodni WBK, Alior Bank, Inteligo, Orange Finanse oraz T-Mobile Usługi Bankowe, wypłata zostanie zrealizowana za pośrednictwem STSPAY. System ten zapewnia środki na koncie bankowym do pół godziny od momentu zlecenia wypłaty w godzinach 10:00 – 24:00. W przypadku innych banków pieniądze zostaną zaksięgowane w przeciągu 2 dni roboczych.

W serwisie minimalny zakład można zawrzeć za kwotę 2 PLN. Istnieją ograniczenia kuponów w kwestii maksymalnej kwoty potencjalnej wygranej. W większości przypadków jest to kwota 500,000 PLN. W niektórych sytuacjach określonych w regulaminie, limit maksymalnej, jednorazowej wygranej może wynosić 100,000 lub 50,000 PLN.

Aplikacja mobilna STS

Bukmacher posiada autorską aplikację mobilną przeznaczoną do telefonów z systemami operacyjnymi Windows oraz Android. Aplikacja umożliwia wygodne i komfortowe zawieranie zakładów bukmacherskich na urządzeniu mobilnym. Użytkownicy nieposiadający aplikacji mogą ją pobrać za darmo. Sam serwis również jest dostosowany do wyświetlania strony na smartfonach. Mamy zatem do czynienia z operatorem umożliwiającym nam wnoszenie zakładów w każdej sytuacji.

Star-Typ Sport Zakłady bukmacherskie – podsumowanie

STS to bardzo doświadczony bukmacher działający na naszym rynku od 1997 roku. Spółka jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowniczym oraz posiada niezbędne zezwolenia ze strony Ministerstwa Finansów na prowadzenie usług bukmacherskich. To niezwykle ceniona marka wzbudzająca zaufanie wielu graczy ceniących bukmachera za profesjonalizm oraz ciekawą ofertę. Zakłady w STS możemy zawierać w serwisie internetowym, przy pomocy aplikacji mobilnej, a także w jednym z punktów naziemnych, których w Polsce znajduje się ponad 400.

Bukmacher jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok oraz partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Bannery tego bukmachera możemy zatem zobaczyć na Stadionie Narodowym, gdzie Biało-Czerwoni często rozgrywają swoje mecze domowe. Według różnych danych, STS to największy bukmacher w Polsce posiadający nawet 40% udziału w rynku. Operator zatrudnia ponad 1300 pracowników. STS posiada własną telewizję internetową transmitującą najważniejsze wydarzenia sportowe, a także tygodnik z aktualnościami sportowymi i analizami spotkań.

To również jeden z nielicznych bukmacherów oferujących bonus bez depozytu, który pozwala nowym graczom bez ryzyka zapoznać się ze światem zakładów bukmacherskich. Od roku 2014 STS jest organizatorem oficjalnych Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo. Zwycięzca tego wydarzenia otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 30,000 PLN.

Polscy bukmacherzy – sprawdź również recenzje innych bukmacherów:

Milenium  zakłady bukmacherskie

eFortuna zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady bukmacherskie

eToto zakłady bukmacherskie

forBET zakłady bukmacherskie

LvBet zakłady bukamcherskie

TotoMix zakłady bukmacherskie

Inne strony w tym temacie:

STS opinie

STS kod promocyjny

STS bonus

STS Zakłady Bukmacherskie nasza ocena:
  • Poziom zaufania
  • Jakość serwisu
  • Promocje
  • Oferta
  • Support
Ocena użytkownika 5
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

STS kod promocyjny

STS w swojej ofercie ma kod promocyjny który możesz zgarnąć rejestrując się razem z nami. …