Jaki jest najlepszy bukmacher? – Bukmachers.pl

Sprawdzamy dla naszych czytelników, jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce. Według naszych ekspertów taką firmą jest Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne.

Jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce?

Wiele osób zapewne zadaje sobie pytanie, jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce? Ze względu na swą pozycję na rynku, dochody czy działania medialne według nas najlepszy bukmacher to firma STS. Postaramy się wytłumaczyć, dlaczego to właśnie ta firma zyskała takie miano.

STS jako najlepszy bukmacher

Firma Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne z siedzibą w Katowicach założona została w 1997 roku. Od tego czasu sukcesywnie rozwija swą ofertę. Przyjmuje się, że w 2019 roku firma ta kontrolowała około 47% całego legalnego rynku bukmacherskiego w Polsce! Taka liczba robi wrażenie. Spółka ta zatrudnia u siebie ponad 1500 pracowników. Od lat skupia się nie tylko na ofercie internetowej, lecz i stacjonarnej. W całym kraju posiada ponad 400 salonów naziemnych. W II połowie 2019 roku zaczęła również otwierać specjalne salony STS premium. O tym, w jakim stopniu rozwija się ten najlepszy bukmacher w Polsce, niech świadczą same cyfry. Od 2012 roku w ciągu zaledwie 6 lat firma ta aż dziesięciokrotnie zwiększyła swe obroty. Jeszcze w 2012 roku przyjęła zakłady na łączną kwotę 220 mln złotych. Tymczasem 2018 rok zakończyła z obrotami powyżej 2,4 mld złotych! Dzięki temu absolutnie dominuje na polskim rynku. Zdecydowanie najwięcej obecnie zyskuje dzięki ofercie mobilnej, gdyż sporo aktualnych bądź nowych klientów wybiera zakłady na smartfonach czy tabletach. Dlatego też aplikacja STS cieszy się sporym uznaniem w branży.

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne ma jednak o wiele ambitniejsze plany. Dowodem tego jest nawiązanie przez tę firmę współpracy z marką BetConstruct. Na mocy porozumienia STS rozpoczął swą ekspansję na Europę. Najbardziej nastawił się na kraje, w których znajduje się wielu Polaków: Islandię, Niemcy, Wielką Brytanię. Jednak dzięki stosownym zezwoleniom dostępny jest on także na Malcie, Słowacji, Słowenii, w Luksemburgu, San Marino, Andorze, Gibraltarze czy Łotwie. Ekspansja na zagraniczne rynki połączona została z nową kampanią medialną, gdzie globalnymi ambasadorami marki zostali między innymi Peter Schmeichel oraz Martin Schmitt. Sukces medialny i kasowy przełożył się także na to, że w prestiżowym rankingu EGR Power 50 STS znalazło się na bardzo wysokiej 27. pozycji.

Krajowy sukces marki STS wynika między innymi z odpowiednio poprowadzonej kampanii medialnej. Firma ta od lat inwestuje w rodzimy sport. Wielu kibiców zapewne kojarzy ją z meczami polskich piłkarzy. Otóż od kilku lat STS jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jego logo zatem widoczne jest na stadionach, podczas reklam w czasie meczów. Przy okazji na przestrzeni kilku sezonów STS sponsorował bądź nadal sponsoruje takie drużyny jak: Vive Kielce, Asseco Resovia, Lech Poznań, Jagiellonia Białystok czy Górnik Zabrze.

STS jako najlepszy bukmacher w Polsce ma blisko dwukrotną przewagę w obrotach nad drugą w zestawieniu firmą Fortuna. Wszystko na to wskazuje, że jeszcze przez wiele najbliższych lat może pozostać dominatorem w branży bukmacherskiej.

Udział w grach bukmacherskich jest dozwolony tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Zawieranie zakładów bukmacherskich jest formą hazardu i może prowadzić do uzależnień. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów, posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Łamanie tych zasad może prowadzić do konsekwencji prawnych.