Totalbet zakłady bukmacherskie – Bukmachers.pl

Co wiemy o firmie bukmacherskiej Totalbet? Jest to legalny bukmacher. Więcej o Totalbet dowiesz się na naszej stronie.

Historia

Totalbet Polska to kolejne "dziecko" multimilionera Zbigniwa Benbenka. Jest on prezesem Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, które to formalnie są właścicielem tegoż bukmachera. Człowiek który znany jest z kilkunastoletniej działalności w branży medialnej, stworzył tak rozpoznawalne marki, jak Super Express, ESKA, telewizja FOKUS TV, czy kojarzony z branżą budowlaną miesięcznik Murator.

Działalność zainaugurowana została w roku 2017, jednak za oficjalny start uważa się styczeń 2018 roku, kiedy to Totalbet zakłady bukmacherskie otrzymały stosowne zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie punktów stacjonarnych. Zaledwie dwa miesiące później taka koncesja została przyznana także w zakresie urządzania zakładów przez internet. Pierwsze punkty naziemne spodziewane są w 2019 roku. Konkretna data nie jest znana.

Oferta

Zainteresowani usługami bukmachera mają możliwość obstawiać zakłady z piłki nożnej, koszykówki,siatkówki, piłki ręcznej oraz innych sportów zespołowych. Także tenis i Formuła 1 powracająca do łask dzięki wznowieniu kariery przez Roberta Kubicę, znalazła się w ofercie Totalbet-a. Pierwsza z wymienionych dyscyplin co oczywiste, daje graczom najwięcej możliwości. Jeśli jesteśmy przekonani, że w danym meczu padnie określona liczba bramek lub też gola zdobędzie nasz ulubiony gracz, to bez problemu możemy taki zakład obstawić,. W gronie dostępnych rozgrywek piłkarskich znajdziemy między innymi Premier League, La Ligę, Bundesligę, Serie A oraz zdecydowanie bardziej egzotyczne ligi jak salwadorską Primera Division Clausura, czy też egipska Premier League. Zakłady na żywo z większości najpopularniejszych zdarzeń odbywających się w danym momencie, także ukażą się w propozycjach oferowanych graczom.

W związku z bardzo aktywnym działaniem na płaszczyźnie e-sportowej, oferta bukmachera musi zawierać wiele zakładów odnoszących się do tego. Możemy się pokusić nawet o stwierdzenie, że na polskim rynku nie ma obecnie firmy bukmacherskiej, która jest w stanie zaproponować nam więcej zakładów wzajemnych w zakresie tej być może olimpijskiej dyscypliny w przyszłości.

Z wielkim rozmachem bukmacher Totalbet poinformował o debiucie bardzo znanej i przydatnej graczom opcji o nazwie "cashout". Choć jej działanie nie należy do najbardziej przyjaznych graczom, to na tle konkurencji wypada dość dobrze. Głównym argumentem przemawiającym na jej korzyść, jest brak wygórowanych warunków, jakie spełniać musi kupon przed jego zamknięciem. Do ideałów pochodzących z ofert zagranicznych bukmacherów jeszcze daleka droga, ale plus za chęci się należy.

Promocje oraz bonusy

bonusy i promocje

Mnogość promocji oraz bonusów może przyciągnąć rzeszę nowych klientów. Doskonale wiedzą o tym osoby odpowiedzialne za tą gałąź działalności firmy Totalbet. Bukmacher w swej ofercie posiada między innymi bonus od pierwszej wpłaty czy też bezpieczny zakład. Wzorem konkurencji oferują także kilka promocji, które tyczą się zakładów akumulowanych. Promocja ta obejmuje także swoim zasięgiem rzecz jasna sporty wirtualne, które mają bardzo ważne miejsce w ofercie bukmachera. Według wielu statystyk znaczną wiekszość graczy korzystających z usług rodzimych firm, stanowią gracze rekreacyjni, zwani też amatorami. To wśród nich bukmacherzy zbierają największe żniwo z zakładów AKO. Nic więc dziwnego, że namawiają do gry tym sposobem swoich klientów.

Zmiana kursów poszczególnych zdarzeń do korzystnego dla gracza poziomu, to kolejna z promocji dostępnych w propozycjach Totalbet. Bukmacher każdego dnia oferuje kilka takich zakładów, a kursy niektórych z nich są często bardzo atrakcyjne.

Pewną nowością względem konkurencji jest prowadzona przez opisywanego bukmachera loteria dla graczy. Losowania w tej loterii odbywają się w na koniec każdego dnia, tygodnia, miesiąca oraz w kilku dodatkowych, wyznaczonych przez bukmachera datach. Aby wziąć w niej udział, należy postawić zakłady na określoną kwotę, które następnie zamieniane są na losy w tejże loterii. Im większa stawka naszych zakładów, tym więcej losów otrzymamy.

W ofercie bukmachera Totalbet kod promocyjny nie występuje.

Sponsoring oraz ambasadorzy marki

Aby sprowadzić w swoje szeregi jak największe grono klientów, firmy bukmacherskie decydują się zwykle nawiązywać współpracę z popularnymi osobami ze świata sportu oraz dziennikarzami. Działania jakie podejmuje bukmacher Totalbet w tym zakresie są na tą chwilę dość znikome. Podytkowane jest to zapewne krótkim stażem na rynku. Niemniej jednak główną twarzą Totalbet-a został znany zapewne kibicom ligi angielskiej dziennikarz sportowy Andrzej Twarowski. Oprócz niego swoją osobą bukmachera reklamują także Jakub "Kubik" Kubiak, a także Maciej "Morgen" Żuchowski, którzy na co dzień kojarzeni są tzw. e-sportem, a konkretnie z grą Counter-Strike.

Jeszcze skromniej bukmacher Totalbet wypada w kwestii sponsoringu. Do tej pory jedynym działaniem firmy w tej materii, było wsparcie finansowe turnieju CS:GO pod nazwą Games Clash Masters. Z biegiem czasu poczynania te należałoby zintensyfikować, gdyż jest to jedna z najkrótszych dróg dotarcia do wyobraźni klientów.

Totalbet aplikacja

Poczynania bukmachera Totalbet w tym przedmiocie możemy ocenić jako bardzo zadowalające. Po niespełna roku od rynkowego debiutu w ostatnim kwartale 2018r., pojawiła się jakże niezbędna w dzisiejszych czasach aplikacja mobilna. Co prawda dostępna jak na razie wyłącznie dla użytkowników telefonów z oprogramowaniem Android, lecz z biegiem czasu także smartfony pracujące na iOS-ie, powinny doczekać się dedykowanej wersji.

Płatności

Idąc z duchem czasu Totalbet wśród dostępnych sposobów płatności oferuje nam między innymi PayU oraz dotPay. Mamy możliwość obsługi konta także z wykorzystaniem Paysafecard, kart MasterCard, VISA, a także przy pomoca coraz popularniejszego BLIK-a. Preferujący standardowe przelewy bankowe również mają sposobność płatności w ten sposób. Pośród planów na przyszłość wymienia się możliwość zarządzania swoimi finansami przy pomocy znanych portfeli internetowych, takich jak Skrill czy Neteller.

Pewną alternatywą jest wykonanie przelewu przy pomocji funkcji Pay Express. Według bukmachera pieniądze powinny się pojawić wtedy na naszym koncie bankowym już po 8 minutach. Także wpłata na konto gracza z wykorzystaniem tej opcji ma rzekomo trwać zaledwie minutę. Jak pokazał nasz eskperyment na potrzeby niniejszego zestawienia, funkcja ta ma jeszcze kilka niedociągnięć i rzeczywisty czas oczekiwania jest troszkę dłuższy.

Kontakt

Wielu początkujących graczy ma przed sobą mnóstwo niejasności i pojawiających się zewsząd problemów podczas korzystania z usług bukmachera. Wtedy pomocną dłoń wyciąga do nich dział obsługi klienta. Zakłady bukmacherskie Totalbet proponują swoim klientom kilka różnych form kontaktu. Pierwsza z nich to dość rzadko już spotykana pośród naszych rodzimych firm infolinia telefoniczna. Drugą jest kontakt mailowy. Podobnie jak w przypadku kolejnej formy, a więc formularza kontaktowego, na odpowiedź ze strony bukmachera czeka się stosunkowo długo. Jeśli więc zależy Wam na czasie, wybierzcie wspomnianą wyżej infolinię bądź też najbardziej intuicyjny i najwygodniejszy czat online. Odpowiedzi jakie otrzymacie od konsultantów w zdecydowanej większości przypadków będą wyczerpujące i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Totalbet opinie

Z racji posiadania w zespole osób doświadczonych w tematyce zakładów bukmacherskich, wejście na polski rynek przebiegło w przypadku Totalbet-a dość bezboleśnie. Jako zalety bukmachera wymienia się:

  • wysoką wiarygodność
  • wysokie kursy
  • szeroką ofertę
  • dostępność aplikacji mobilnej

Firma z racji swojego krótkiego stażu nie zdołała przysporzyć sobie zbyt wielu wrogów. Nie zmiena to jednak faktu, że uwidoczniło się już kilka wad, które wytykają im klienci. Wśród są między innymi:

  • długi czas realizacji zleconych wypłat
  • podatek od wygranej powyżej 2280 zł
  • brak punktów naziemnych

Podsumowanie

Od bukmachera który jak sam wskazuje w swoim opisie, został stworzony przez doświadczonych w branży ludzi, wymagać powinniśmy nieco więcej. Na tą chwilę daleko mu jeszcze do "starych wyjadaczy" obecnych na rynku od kilkunastu lat. Jednak wyraźnie skupienie się w ofercie na tzw. e-sporcie, może sprowadzić w ich progi wielu młodych graczy zafascynowanych światem wirtualnym. Z pewnością należy bacznie śledzić dalsze kroki, jakie wykonają Totalbet zakłady bukmacherskie. Silna konkurencja napędzi pozostałe firmy do poprawienia swej oferty, na czym skorzystamy przede wszystkim my-gracze.

Udział w grach bukmacherskich jest dozwolony tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Zawieranie zakładów bukmacherskich jest formą hazardu i może prowadzić do uzależnień. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów, posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Łamanie tych zasad może prowadzić do konsekwencji prawnych.