Strona domowa / Polscy bukmacherzy / ForBet – legalne zakłady bukmacherskie

ForBet – legalne zakłady bukmacherskie

Recenzje bukmacherskie – forBET

forBET to polski, internetowy bukmacher działający na polskim rynku od roku 2016. Licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych spółka otrzymała 4 maja 2016 roku. Na ten moment, bukmacher nie posiada sieci punktów stacjonarnych, ale niejednokrotnie podkreślał, że jest w fazie planowania lokalizacji pierwszych salonów, w których gracze będą mieli możliwość wnoszenia zakładów bukmacherskich poza serwisem internetowym.

Operator bardzo szybko zdobył ogromną popularność, ze względu na brak 12-procentowego podatku od stawki każdego zakładu. Spółka opłacała te prowizje z własnej kieszeni, aby gracze mogli się cieszyć w pełni satysfakcjonującymi zakładami bez dodatkowych kosztów. Niestety, w drugiej połowie 2017 roku, ze względu na wysokie koszty takiej promocji, forBET zdecydował się zrezygnować ze swojej sztandarowej oferty, która była znakiem rozpoznawczym tego bukmachera. W ramach rekompensaty pojawiły się inne, korzystne oferty promocyjne.

Zakłady bukmacherskie są oficjalnym sponsorem kluby piłkarskiego Śląsk Wrocław. Po zakończeniu kariery reprezentacyjnej w listopadzie Artur Boruc został ambasadorem bukmachera. Ciekawostką jest, że mnóstwo osób korzysta z nazwy forBET, ze względu na adres internetowy serwisu. Kształt domeny był spowodowany istnieniem innej firmy o takiej samej nazwie. Serwis online jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze, co znacznie poprawia jakość rozrywki płynącej z obstawiania zakładów wzajemnych z operatorem forBE

Punkty naziemne

Na ten moment, bukmacher nie prowadzi działalności polegającej na przyjmowaniu zakładów w naziemnych salonach gier. Od 2016 roku serwis umożliwia obstawianie wydarzeń sportowych wyłącznie za pośrednictwem serwisu internetowego. Bukmacher twierdzi jednak, że naziemne punkty są w fazie planowania i w roku 2018 powinny pojawić się pierwsze salony forBET. Na ten moment nie znamy potencjalnych lokalizacji oraz miast do których zawita operator. Tajemnicą pozostaje również wielkość planowanej sieci salonów naziemnych.

Główne zalety serwisu forBET

Jeszcze do niedawna, w tym miejscu bez wątpienia napisalibyśmy, że forBET jest jedynym bukmacherem pokrywającym podatki od stawek swoich graczy. Niestety, ta oferta przeminęła, ale w zamian pojawiła się inna, którą uznamy za pierwszą, najważniejszą zaletę serwisu. Chodzi oczywiście o ofertę Gramy Razem, w której po spełnieniu niezbędnych warunków kuponu, serwis pokryje połowę kosztów związanych z podatkiem od stawki.

Jako drugą zaletę wymienimy bogatą ofertę ze szczególnym docenieniem bogatej gamy zakładów na zapasy i żużel. Dyscypliny te są specjalnością serwisu forBET, który oferuje nam szczególne kursy oraz ilość wydarzeń w obszarze tych sportów. Oferta dotycząca innych dyscyplin również jest bardzo atrakcyjna i pozwala dowolnie konstruować interesujące nas kupony. Ciekawym pomysłem ze strony serwisu jest sekcja Betmarket. Znajdziemy tu kupony innych graczy z największymi, potencjalnymi wygranymi. Jeżeli któryś kupon jest dla nas interesujący, możemy go powielić.

Trzecią zaletą w kontekście bukmachera forBET będzie bardzo przyjemny i ładny serwis internetowy stworzony na bazie trzech kolorów: białego, zielonego oraz ciemnego granatu. Całość jest miła dla oka i pozwala czerpać większą satysfakcję z gry. Również nawigacja w serwisie jest bardzo prosta, a odnalezienie interesujących obszarów oferty jest bardzo proste i komfortowe.

Regulacje prawne bukmachera forBET

forBet jest zarządzany przez spółkę Casino Games, która 4 maja 2016 roku otrzymała zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie legalnych zakładów wzajemnych na terytorium Polski. Firma przestrzega również Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, dbając o bezpieczeństwo użytkowników swojego serwisu. Gracze mogą być zatem spokojni o wysoką jakość usług, a także o bezpieczeństwo swoich środków wpłaconych do wirtualnego portfela w serwisie.

Jak każdy legalny bukmacher w Polsce, forBET musi również przestrzegać kwestii podatkowych. Przez ponad rok działalności, serwis słynął z braku podatku od stawki, gracze nie musieli ponosić dodatkowych kosztów, ponieważ zajął się tym sam bukmacher. Obecnie jednak promocja ta już nie obowiązuje. Zamiast niej, po spełnieniu wymogów oferty Gramy Razem, gracze mogą liczyć, że połowa podatku od stawki za ich kupon zostanie uregulowana przez bukmachera. Drugim podatkiem jest oczywiście 10% podatek od każdej, jednorazowej wygranej wyższej niż 2280 PLN. Więcej informacji na temat ustawy hazardowej znajdziecie w artykule: Legalni bukmacherzy – jakie warunku muszą spełniać?

Sponsoring bukmachera forBET

forBET jest głównym sponsorem klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław. Piłkarze tej drużyny występują w koszulkach z logiem firmy. Bukmacher sponsorował również finał wydarzenia Speedway European Championships w roku 2017. ForBet współpracuje również z następującymi drużynami sportowymi: Stal Gorzów Wielkopolski, Włókniarz Częstochowa, Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Stal Rzeszów, GKŻ Wybrzeże, OKS Odra, ŁKS, Skra Bełchatów, RKS Radomiak Radom oraz Motor Lublin. Współpraca z federacjami polskiego żużla i zapasów pozwala serwisowi udostępniać bardzo szeroką ofertę na wydarzenia z obszaru tych dyscyplin sportowych.

Płatności w serwisie forBET

Minimalna kwota depozytu w serwisie zależy od wybranej formy płatności. W niektórych istnieje opcja wpłacenia środków już od złotówki. Dostępne metody płatności to: Dotpay, PayU, TPay, Paysafecard, mPay oraz Skycash. Pośród tych metod możemy oczywiście wybrać błyskawiczny przelew bankowy oraz płatność kartą płatniczą. Maksymalny, jednorazowy depozyt również jest zależny od wybranej metody. Maksymalna granica wynosi jednak 10,000 PLN.

W przypadku wypłat są one dokonywane standardowym przelewem bankowym. Pieniądze pojawią się na naszym koncie bankowym w przeciągu 3 dni roboczych od momentu zlecenia wypłaty. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 PLN. forBET nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji związanych z wypłatą środków.

W serwisie nie występują limity na maksymalną wysokość stawki oraz potencjalnej wygranej na jednorazowym kuponie. W sekcji Betmarket możemy odnaleźć kupony innych graczy, które w przypadku prawidłowych trafów mogą zaowocować wygraną w wysokości nawet 100,000 PLN. Pamiętajmy, że każda wygrana powyżej 2280 PLN zostanie obniżona o 10% podatek.

Aplikacja mobilna

Na ten moment serwis nie posiada aplikacji mobilnej przystosowanej do wygodnego obstawiania zakładów bukmacherskich za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Bukmacher planuje jednak stworzenie takowej aplikacji. Serwis internetowy jest przystosowany do wyświetlania zawartości strony na urządzeniach mobilnych.

Zakłady bukmacherskie forBET – podsumowanie

Bukmacher forBET bardzo szybko podbił serca swoich klientów za sprawą braku podatków od stawek. Po zlikwidowaniu tej promocji, jego popularność nieco spadła, ale bukmacher z całą pewnością nie powiedział ostatniego słowa i szykuje kolejne, bardzo atrakcyjne oferty. Jedną z nich jest wprowadzenie programu lojalnościowego VIP Club, do którego będą mogli się przyłączyć wszyscy gracze. Spółka planuje również stworzyć sieć salonów naziemnych, a pierwsze punkty powinny pojawić się na terytorium Polski już w roku 2018.

Serwis zasługuje na pozytywną notę pomimo drobnych minusów takich jak brak aplikacji mobilnej oraz bonus powitalny z trudnymi warunkami obrotu. Pamiętajmy jednak, że forBET działa na rynku dopiero od lipca 2016 roku, a w tak krótkim czasie ciężko jest zadbać o wszystkie elementy swojej oferty. Dlatego też bukmacher wciąż pracuje nad poprawianiem jakości usług i oferowaniu graczom nowych, atrakcyjnych promocji. Ostatnio, ambasadorem marki został Artur Boruc.

ForBET pochwalimy za bardzo szeroką ofertę zakładów sportowych, liczne promocje umożliwiające czerpanie większej radości z gry, a także bardzo dobry serwis internetowy, który jest przyjemny dla oka oraz prosty w obsłudze i nawigacji. Jako zaletę wskazujemy również dużą dbałość o bezpieczeństwo klientów oraz ich środków. Czekamy z niecierpliwością na to, jakimi posunięciami zaskoczy nas bukmacher ForBET w nadchodzącym wielkimi krokami roku 2018.

Polscy bukmacherzy – sprawdź również recenzje innych bukmacherów:

Milenium  zakłady bukmacherskie

STS  zakłady bukmacherskie

eFortuna zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady bukmacherskie

eToto zakłady bukmacherskie

LvBet zakłady bukamcherskie

TotoMix zakłady bukmacherskie

Inne artykuły w tym temacie:

iForbet kody promocyjne

iForbet opinie

  • Poziom zaufania
  • Jakość serwisu
  • Promocje
  • Oferta
  • Support
Ocena użytkownika 0
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

STS kod promocyjny

STS w swojej ofercie ma kod promocyjny który możesz zgarnąć rejestrując się razem z nami. …