Legalny bukmacher forBET – Bukmachers.pl

Dla naszych czytelników sprawdzamy, czy firma forBET Zakłady Bukmacherskie jest legalnym bukmacherem w Polsce oraz patrzymy na jej ofertę.

forBET - legalne zakłady bukmacherskie

Firma forBET jest jednym z coraz bardziej popularnych bukmacherów w Polsce. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, czy jest to legalny bukmacher i czy warto z jego usług korzystać?

forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o. to firma z siedzibą w Warszawie, która założona została w 2015 roku. Od razu zaczęła starania o uzyskanie niezbędnej licencji Ministerstwa Finansów. forBET uzyskał ją dokładnie dnia 4 maja 2016 roku na okres 6 lat. Licencja o numerze PS4.6831.10.2016 sprawiła, że forBET należy obecnie do wąskiego grona legalnych bukmacherów w Polsce.

Czym zatem odznacza się ta firma na tle konkurencji? Przede wszystkim aktywnie działa w strefie sponsoringu. Z jej pomocy do tej pory skorzystało bądź nadal korzysta kilka zespołów piłkarskich, żużlowych, siatkarskich czy też związek tenisowy. W ofercie tego bukmachera można znaleźć ponad 30 dyscyplin sportowych do wyboru, które idą w parze z całkiem atrakcyjnymi kursami. Jako pierwszy w Polsce forBET wprowadza na rynek specjalne automaty stacjonarne do obstawiania zakładów.

Udział w grach bukmacherskich jest dozwolony tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Zawieranie zakładów bukmacherskich jest formą hazardu i może prowadzić do uzależnień. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów, posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Łamanie tych zasad może prowadzić do konsekwencji prawnych.