Typy bukmacherskie – Bukmachers.pl

Zakłady bukmacherskie nie dla każdego wydają się tak prostą sprawą. Dlatego też pomocne dla początkujących graczy są typy bukmacherskie.

Czym są typy bukmacherskie?

Dla wielu klientów firm bukmacherskich obstawianie lig czy meczów danych zawodników nie jest takie proste. Często bowiem zapomina się, że zakłady bukmacherskie to też hazard, w którym ogromną rolę odgrywa szczęście. Jednak w tym wypadku w przeciwieństwie do gier hazardowych, liczy się także sportowa wiedza. Dlatego też tak dużym powodzeniem cieszą się typy bukmacherskie.

Pomoc profesjonalistów

Już od wielu lat typy bukmacherskie są chętnie wybierane zarówno przez początkujących jak i doświadczonych graczy. Najprostszymi słowami można określić je jako przewidywania zawodowych graczy co do wyniku poszczególnych spotkań czy zdarzeń. Wielu klientów firm bukmacherskich przez lata zdobywa niezbędne doświadczenie i ze swych obliczeń wnioskuje, że o wiele częściej przytrafiają im się zwycięskie kupony. Dlatego też decydują się dzielić swymi typami z innymi graczami bukmacherskimi. Część z nich robi to zupełnie bezpłatnie, część zaś oczekuje za to zapłaty. Warto jednak wiedzieć, że większość typerów specjalizuje się zazwyczaj tylko w jednej dyscyplinie czy konkretnej lidze. Dzięki temu ich wiedza obraca się wokół jednego tematu.

Darmowe typy bukmacherskie

Na wielu stronach internetowych, profilach na Facebooku można bez trudu znaleźć bezpłatne typy bukmacherskie. Są to miejsca, gdzie typerzy w głównej mierze walczą o uznanie w wybranym środowisku. Na wielu stronach każdy z typerów posiada swój procent zwycięstw. Dzięki temu tworzone są specjalne rankingi najlepszych typerów. Obejmują one zarówno procentową wartość wygranych, jak i yield, potencjalne zyski. Coraz częściej darmowe typy można znaleźć u samych bukmacherów, którzy zatrudniają u siebie ekspertów przewidujących wyniki spotkań. Wielu graczy dzieli się swymi kuponami także na ogólnym czacie. Darmowe typy bukmacherskie są czymś, z czego warto korzystać, choć oczywiście nie gwarantują one sukcesu.

Płatne typy bukmacherskie

W sieci bez trudu jednak znajdziemy także i płatne typy. Prowadzone bowiem są strony internetowe, które proponują klientom wykup specjalnego abonamentu bądź jednorazową płatność za typy bukmacherskie. Jest to nieco dyskusyjna sprawa, albowiem także i płatne typy nie dają 100% pewności wygrania kuponu. Można zatem podwójnie stracić, jeśli wykupione typy, gotowe kupony okażą się przegrane. Co więcej, coraz częściej można natknąć się w sieci na oszustów. Przypisują oni sobie niezwykle wysoki procent zwycięstw, tworzą fikcyjne kupony od bukmacherów, które niby mają pokazywać, jak wiele można dzięki nim wygrać. Jeśli już mamy w planach korzystać z płatnych typów, to koniecznie uprzednio sprawdźmy w sieci opinie o takich stronach. Niektóre tworzone są bowiem na bieżąco, po czym szybko znikają, zastępowane przez kolejnych oszustów.

Czy warto zatem korzystać z typów bukmacherskich? Jest to indywidualna decyzja każdego gracza. Nie mamy jednak wątpliwości, że typy sprawdzają się w sytuacji, kiedy obstawianie lig dotyczy mniej popularnych rozgrywek. W takim momencie przydaje się fachowa wiedza innych graczy.

Oczywiście przypominamy, że zakłady należy obstawiać tylko u legalnych bukmacherów.

Udział w grach bukmacherskich jest dozwolony tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Zawieranie zakładów bukmacherskich jest formą hazardu i może prowadzić do uzależnień. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów, posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Łamanie tych zasad może prowadzić do konsekwencji prawnych.