Strona domowa / Polscy bukmacherzy / eToto – Legalne polskie zakłady bukmacherskie online

eToto – Legalne polskie zakłady bukmacherskie online

Recenzje bukmacherskie E-Toto

E-toto Zakłady Bukmacherskie to spółka działająca od 2011 roku. Rok później otrzymała zgodę Ministra Finansów na prowadzenie usług bukmacherskich na terenie naszego kraju. Jest to jeden z mniej popularnych bukmacherów w Polsce, ale oferta serwisu pokazuje, że warto zainteresować się założeniem konta właśnie w tym miejscu. E-Toto posiada bogatą ofertę zakładów sportowych i społecznych, ale na ten moment nie posiada w swojej ofercie zakładów na żywo. Ten brak ma być jednak nadrobiony już niedługo w nowej odsłonie serwisu, która była zapowiadana właśnie na jesień.

W latach 2015-2017 bukmacher E-Toto był sponsorem klubu piłkarskiego Piast Gliwice. Umowa nie została jednak przedłużona i na ten moment firma nie sponsoruje innych zespołów. Zakłady u tego bukmachera możemy obstawiać za pośrednictwem strony internetowej lub w sieci punktów naziemnych, która na ten moment liczy 17 lokali na terytorium Polski.

Oferta bukmachera E-Toto

Zakłady bukmacherskie E-Toto oferują nam szeroką gamę dyscyplin sportowych, pośród których możemy szukać interesujących wydarzeń wartych obstawiania. Znajdują się tutaj popularne sporty takie jak: piłka nożna, koszykówka, tenis czy piłka ręczna, a także mniej popularne dyscypliny takie jak: bandy, dart czy badminton. Minusem jest brak możliwości obstawiania zakładów sportowych na żywo, jednak w nowej odsłonie serwisu, która ma wkrótce zadebiutować, zakłady live mają być obecne wraz z innym nowościami, które usprawnią ofertę serwisu.

Kupony możemy formułować w dowolny sposób, obstawiając single, zakłady systemowe i akumulowane, a także specjalne. Bukmacher E-Toto wprowadził możliwość negocjowania kursów. Jeżeli gracz w innym serwisie spotka się z korzystniejszymi warunkami zakładu, może negocjować z bukmacherem poprawienie kursu na swoją korzyść. Ponadto, w serwisie nie zabrakło najważniejszych rodzajów zakładów bukmacherskich: 1×2, Over/Under czy Handicap.

W przypadku E-Toto zakłady sportowe można wnosić jedynie w godzinach 8:00 – 22:00, co stanowi główną wadę serwisu i spotyka się z krytyką ze strony graczy. Być może nowa odsłona serwisu zmieni nieco tą sytuację na lepsze.

Punkty naziemne bukmachera eToto

Bukmacher posiada na ten moment siedemnaście lokali na terytorium Polski, w których można zawierać zakłady wzajemne. Mieszczą się one w większych miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Katowice, Lublin, Bydgoszcz oraz Białystok. Punkty są wyposażone w sieć wi-fi, co pozwala na wydajne poszukiwania statystyk oraz analiz ułatwiających wybieranie najkorzystniejszych ofert i umieszczanie ich na kuponie w punkcie naziemnym E-Toto. Bukmacher planuje w przyszłości rozszerzyć swoją działalność o kolejne salony gier.

Główne zalety bukmachera E-Toto

Jako pierwszą zaletę bukmachera wskażemy na ciągły rozwój i poprawianie obecnej oferty. Już niedługo, serwis E-Toto ma być dostępny w całkowicie nowej odsłonie, w której zostaną uzupełnione braki oraz dodane nowe atrakcje, które poprawią doznania płynące z zakładów sportowych obstawianych u operatora bukmacherskiego E-Toto.

Drugim plusem jest ciekawa forma bonusu powitalnego, która działa inaczej niż w przypadku konkurencji. Tutaj możesz otrzymać dodatkowe pieniądze dopiero po spełnieniu warunków czterokrotnego obrotu pierwszym depozytem. Otrzymana kwota przechodzi jednak od razu na Twoje konto i możesz ją wypłacić zaraz po otrzymaniu.

Trzecia zaleta to możliwość negocjowania kursów z bukmacherem. Jednakże z tej opcji mogą skorzystać wyłącznie gracze z bogatszym budżetem na grę. Do negocjowania kursów uprawnia bowiem kupon z przynajmniej trzema zdarzeniami, a stawka na zakład nie może być niższa niż 500 PLN. Nie mniej jednak jest to rzadko praktykowany zwyczaj w serwisach bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy – jakie warunki muszą spełniać?

Sponsoring Bukmachera E-Toto

Od roku 2015 do lipca 2017 E-Toto Zakłady Bukmacherskie był oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Piast Gliwice. Umowa ta nie została jednak przedłużona i na ten moment, bukmacher nie sponsoruje innych zespołów. Być może zostanie to zmienione w najbliższym czasie. Sponsoring jest bowiem jedną z lepszych form reklamowania zakładów sportowych.

Płatności w serwisie E-Toto

Minimalny depozyt w serwisie E-Toto wynosi 1 PLN. Wpłaty są wykonywane za pośrednictwem błyskawicznych przelewów bankowych, które obsługuje system Przelewy24. Na ten moment jest to jedyna możliwość doładowania konta w serwisie. Ma się to jednak zmienić za sprawą nowej odsłony serwisu, w której bukmacher obiecał dodać nowe sposoby szybkich płatności internetowych.

Wypłatę można wykonać od dowolnej kwoty. Jest ona realizowana w ciągu 3 dni roboczych przy pomocy tradycyjnego przelewu bankowego. Minimalna stawka jednego zakładu wynosi 1 PLN.

Aplikacja mobilna

Na ten moment bukmacher nie posiada aplikacji mobilnej, jednak serwis jest przystosowany do wyświetlania go w przeglądarce na urządzeniu mobilnym.

Bukmacher E-Toto – podsumowanie

Zakłady bukmacherskie E-Toto działają na polskim rynku od 2011 roku. Z usług tego bukmachera korzysta kilkadziesiąt tysięcy osób. Serwis już niedługo ma doczekać się nowej wersji, w której zostaną nadrobione pewne braki takie jak: zakłady na żywo, więcej opcji płatności, bardziej atrakcyjny serwis dla nowych graczy. Na ten moment, głównym mankamentem jest jednak ograniczenie sprawiające, że u tego bukmachera możemy obstawiać wydarzenia sportowe w godzinach 8:00 – 22:00. Naszym zdaniem, właśnie ten element działalności firmy powinien zostać naprawiony, jako iż wiele osób obstawia kupony wczesnym rankiem lub późnym wieczorem.

Na pochwałę zasługuje na pewno bogata oferta wydarzeń sportowych oraz społecznych, które możemy obstawiać w dowolny sposób. Na plus należy również ocenić możliwość negocjowania kursów z bukmacherem E-Toto przy zakładach z większą stawką. Przekonuje również sam serwis, który jest bardzo przejrzysty i czytelny. Bardzo łatwo możemy w nich odnaleźć interesujące nas elementy oferty. Serwis nie posiada aplikacji mobilnej, ale jest przystosowany do prawidłowego wyświetlania go w przeglądarkach na urządzeniach mobilnych.

E-Toto w latach 2015-2017 był oficjalnym sponsorem drużyny piłkarskiej Piast Gliwice. Po wygaśnięciu umowy, na ten moment bukmacher nie sponsoruje innych zespołów. Po za serwisem internetowym E-Toto posiada również kilkanaście punktów naziemnych na terenie Polski.

Polscy bukmacherzy – sprawdź również recenzje innych bukmacherów:

Milenium zakłady bukmacherskie

STS zakłady bukmacherskie

eFortuna zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady bukmacherskie

forBET zakłady bukmacherskie

LvBet zakłady bukamcherskie

TotoMix zakłady bukmacherskie

Inne strony w tej tematyce:

etoto opinie

etoto kod promocyny

  • Poziom zaufania
  • Jakość serwisu
  • Promocje
  • Oferta
  • Support
4.0
Ocena użytkownika 0
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

STS kod promocyjny

STS w swojej ofercie ma kod promocyjny który możesz zgarnąć rejestrując się razem z nami. …