Strona domowa / Polscy bukmacherzy / eFortuna zakłady bukmacherskie online

eFortuna zakłady bukmacherskie online

Bukmacher eFortuna

eFortuna Zakłady Bukmacherskie zadebiutowała na polskim rynku na przełomie 2007/2008 roku. Wcześniej, firma funkcjonowała w Polsce od 1996 roku pod nazwą Profesjonał. Od 2012 roku bukmacher posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych na terytorium naszego kraju. Od roku 2010 spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jako jeden z nielicznych bukmacherów publikuje swój własny tygodnik, w którym można znaleźć aktualności, ofertę oraz liczne tabele ze statystykami pomocne przy typowaniu wyników wydarzeń sportowych.

Od roku 2014 bukmacher jest głównym sponsorem jednego z najbardziej utytułowanych polskich klubów piłkarskich – Legii Warszawa. Od marca 2017 bukmacher dołączył do grona oficjalnych sponsorów 1-ligi piłkarskiej. eFortuna posiada również największą sieć punktów naziemnych w całej Polsce. Na ten moment, bukmacher świadczy swoje usługi w blisko 600 lokalach. To jednak nie koniec, ponieważ operator wciąż szuka nowych lokalizacji na kolejne punkty naziemne.

Serwis umożliwia również obstawianie wyników wydarzeń sportowych na swojej stronie internetowej, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Codziennie, kilkadziesiąt tysięcy graczy z całej Polski korzysta z usług legalnego i bardzo cenionego bukmachera, jakim jest sponsor Legii Warszawa. Prezentujemy obszerną recenzję zawierającą wszystkie informacje na temat tej firmy.

Oferta zakładów bukmacherskich 

eFortuna oferuje bardzo obszerną ofertę zakładów sportowych, w której nie brakuje urozmaiceń i dodatkowych ciekawych atrakcji pozwalających jeszcze bardziej cieszyć się bukmacherskimi emocjami. W ofercie znajdziemy zatem wszystkie, najbardziej popularne sporty takie jak: tenis, piłka nożna, hokej czy koszykówka. Dla osób specjalizujących się w mniej popularnych dyscyplinach bukmacher przygotował sporty takie jak np: krykiet, lotki, bandy czy florbal. Łącznie, cała lista dyscyplin zawiera kilkadziesiąt różnorodnych sportów.

Nie zabrakło również oferty e-sportowej. Gracze mogą typować turnieje z takich gier jak: DOTA 2 czy Counter Strike: GO. Nie zabrakło miejsca także dla zakładów specjalnych, w których możemy typować rezultaty najważniejszych wydarzeń społecznych jak słynne gale z nagrodami czy wyniki wyborów. eFortuna słynie również z systemu sportów wirtualnych. Co kilka minut symuluje spotkania fikcyjnych drużyn w różnych dyscyplinach sportu. Gracze mogą oczywiście typować te wydarzenia, ale pamiętajmy, że bazują one na specjalnych algorytmach, a zatem zawierają dużą dozę losowości.

W ofercie bukmachera nie mogło również zabraknąć zakładów Live, tak abyśmy mogli w czasie rzeczywistym obstawiać oglądane przez nas wydarzenia sportowe. Gwarantuje to znacznie większe emocje oraz możliwość wykazania się umiejętnościami analitycznymi w danej dyscyplinie. Warto wspomnieć również o ofercie Pojedynek oraz Ekspert+, w której możemy wygrać duże pieniądze, obstawiając przygotowany blankiet z kilkoma zdarzeniami wybranymi przez bukmachera.

Punkty naziemne bukmachera

eFortuna posiada największą sieć lokali naziemnych, w których możemy obstawiać wydarzenia sportowe. Nie brakuje chętnych, którzy preferują tradycyjny sposób wnoszenia zakładów. W całej Polsce znajduje się blisko 600 punktów naziemnych. Sieć wciąż się rozrasta. Każdy może zgłosić chęć do prowadzenia nowego lokalu w swoim regionie. Po konsultacjach z menadżerem marketingowym zapada decyzja, czy taka współpraca jest możliwa. Niemniej jednak, w ten sposób, bukmacher ogranicza potrzebę poszukiwania nowych lokalizacji i pozostawia to swoim graczom, którzy chcą spróbować swoich sił w zupełnie innym obszarze zakładów bukmacherskich. Listę wszystkich lokali znajdziemy oczywiście na stronie internetowej.

Program lojalnościowy w serwisie

Każdy klient serwisu może wziąć udział w programie Klub Plus. Każdy obstawiony zakład to dodatkowe punkty, które można wymieniać na bonusy oraz zakłady bez ryzyka. W programie biorą udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani w serwisie internetowym. Osoby preferujące obstawianie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych mogą wypełnić odpowiedni formularz i otrzymać kartę Klub Plus, dzięki czemu, zbieranie punktów będzie możliwe również w salonach eFortuna. Poza darmowymi zakładami bez ryzyka oraz środkami bonusowymi, punkty można także wymienić na bonusy kursowe lub wziąć udział w licytacjach o cenne nagrody. Zasady przyznawania punktów zostały opisane w regulaminie Programu Lojalnościowego.

Główne zalety bukmachera

Na miejscu pierwszym w trzech, głównych zaletach bukmachera postanowiliśmy wybrać największą w Polsce sieć lokali naziemnych. Blisko 600 lokali naziemnych w całej Polsce to niezwykły wynik, który należy docenić i wskazać jako zaletę wyróżniającą bukmachera. Choć może się wydawać, że niewiele osób decyduje się dzisiaj na taką formę obstawiania zakładów, to punkty naziemne wciąż cieszą się ogromną popularnością, o czym przekonać może się każdy gracz, który odwiedzi najbliższy lokal i zapozna się z niepowtarzalnym klimatem zakładów bukmacherskich w takich miejscach.

Jako drugą zaletę wymienimy Klub Plus, czyli program lojalnościowy pozwalający na zdobywanie dodatkowych punktów, które następnie można wymienić na zakłady bez ryzyka, bonusowe środki na grę lub inne korzystne nagrody. Dużą zaletą, jest możliwość brania udziału w tym programie również dla osób preferujących obstawianie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych eFortuna.

Jako trzecią zaletę postanowiliśmy wymienić ciekawą i nieszablonową ofertę, w której nie brakuje interesujących propozycji dla graczy lubiących nowe wyzwania oraz urozmaicenia w swojej grze. Mamy zatem oferty Ekspert+ oraz pojedynek, system obstawiania sportów wirtualnych, a także szeroką gamę zakładów na e-gaming, a także wydarzenia niezwiązane ze sportem. Dzięki temu, gdy tylko odczujemy cień nudy, możemy spróbować swoich sił w zupełnie nowych zakładach wirtualnych.

Regulacje prawne zakładów bukmacherskich

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana w Cieszynie i notowana w Krajowym Rejestrze Sądowniczym od roku 1995. Wcześniej funkcjonowała pod nazwą Profesjonał. W roku 2012 bukmacher otrzymał zgodę Ministra Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej w punktach naziemnych oraz za pośrednictwem serwisu internetowego. eFortuna ma również obowiązek przestrzegać Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, na mocy której, dane graczy zarejestrowanych w serwisie muszą być odpowiednio zabezpieczone.

Legalność bukmachera wiąże się również z koniecznością odprowadzania przez niego podatków. Z tego względu, stawka przeznaczona na każdy zakład zostaje uszczuplona o 12% podatek. Gracze celujący w najwyższe wygrane muszą również pamiętać, że jednorazowa wygrana powyżej 2280 PLN wiąże się z koniecznością zapłacenia podatku w wysokości 10% wygranej sumy. Formalnościami podatkowymi zajmuje się oczywiście bukmacher. Gracz nie musi zatem składać w Urzędzie Skarbowym zeznania wykazującego dochody z zakładów bukmacherskich. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w artykule: Legalni bukmacherzy – jakie warunki muszą spełniać?

Zakłady bukmacherskie Fortuna jako sponsor

eFortuna Zakłady Bukmacherskie jest oficjalnym sponsorem 1 Ligi piłkarskiej. Co więcej, od trzech lat, jest głównym sponsorem aktualnego Mistrza Polski – Legii Warszawa. Piłkarze tego zespołu występują w koszulkach meczowych z logotypem zakładów bukmacherskich. Ponadto, bukmacher współpracuje również z następującymi drużynami: GKS Katowice, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zagłębie Sosnowiec, Miedź Legnica, Raków Częstochowa, Stal Mielec oraz Wigry Suwałki. Bukmacher sponsoruje także serwis piłkarski Playarena.

Płatności w serwisie internetowym

Konto w serwisie możemy doładować dowolną kwotą pieniężną. Jednakże minimalny próg potrzebny do zawarcia zakładu w serwisie wynosi 2 PLN. Fortuna obsługuje płatności: Blik, Skrill, TPay, PayU, płatności kartą, a także tradycyjny przekaz pocztowy. W przypadku płatności internetowych wpłata zostaje zaksięgowana na koncie niemal natychmiast po wykonaniu zlecenia.

Środki możemy natomiast wypłacić tradycyjnym przelewem bankowym. Nie ma minimalnego progu wypłaty środków. Wszelkie zlecenia wypłaty są obsługiwane w dni powszednie o godzinie 12:00. Jeżeli dyspozycja wypłaty zostanie złożona po tej godzinie, realizacja zlecenia rozpocznie się następnego dnia. Pieniądze pojawią się na naszym koncie bankowym w ciągu kilku dni roboczych.

Bukmacher nie ustala górnych limitów stawek na zakłady bukmacherskiej. Należy jedynie pamiętać o obecności 10-procentowego podatku od każdej wygranej powyżej 2280 PLN. Obstawiając kupon, na samym dole mamy informację, jaka część stawki będzie wkładem na zakład oraz ile wyniesie 12-procentowy podatek od jednorazowej stawki na zakład bukmacherski.

Zakłady bukmacherskie – podsumowanie

Fortuna to jedna z największych, polskich firm bukmacherskich posiadających największą sieć lokali naziemnych liczących blisko 600 lokali. Bukmacher słynie z bardzo obszernej oferty zakładów sportowych, e-sportowych oraz społeczno-politycznych. Dzięki aplikacji mobilnej, z usług serwisu można korzystać w każdym miejscu, posiadając dostęp do Internetu. Firma wydaje swój własny tygodnik z aktualnościami sportowymi, statystykami oraz innymi ciekawostkami na temat zakładów bukmacherskim. Czasopismo można nabyć w jednym z punktów naziemnych eFortuna.

Bukmacher posiada ciekawą ofertę bonusów powitalnych dla nowych graczy, a także promocje, z których mogą korzystać aktywni klienci. W serwisie dostępny jest również program lojalnościowy polegający na zbieraniu punktów, które następnie można wymienić na dodatkowe korzyści. W programie Klub Plus mogą brać udział również klienci punktów naziemnych posiadających swoją kartę. Serwis możesz polecić swoim znajomym, a od każdego z nich, który założy konto, możesz otrzymać dodatkowe 100 PLN bonusu.

eFortuna jest głównym sponsorem aktualnych mistrzów Polski – Legii Warszawa. Dodatkowo, jako sponsor oficjalny wspiera 1 ligę piłkarską. Ponadto, bukmacher sponsoruje inne kluby piłkarskie: GKS Katowice, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zagłębi Sosnowiec, Miedź Legnica, Raków Częstochowa, Stal Mielec oraz Wigry Suwałki. Serwis wspiera również stronę internetową Playarena.

Polscy bukmacherzy – sprawdź również recenzje innych bukmacherów:

Milenium zakłady bukmacherskie

STS zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady bukmacherskie

eToto zakłady bukmacherskie

forBET zakłady bukmacherskie

LvBet zakłady bukamcherskie

TotoMix zakłady bukmacherskie

Inne strony w tej tematyce:

eFortuna opinie

eFortuna kod promocyjny

  • Poziom zaufania
  • Jakość serwisu
  • Promocje
  • Oferta
  • Support
Ocena użytkownika 5
Sending

Sprawdź również

STS kod promocyjny

STS w swojej ofercie ma kod promocyjny który możesz zgarnąć rejestrując się razem z nami. …