Strona domowa / Polscy bukmacherzy / eFortuna zakłady bukmacherskie online

eFortuna zakłady bukmacherskie online

Bukmacher eFortuna

eFortuna Zakłady Bukmacherskie zadebiutowała na polskim rynku na przełomie 2007/2008 roku. Wcześniej, firma funkcjonowała w Polsce od 1996 roku pod nazwą Profesjonał. Od 2012 roku bukmacher posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych na terytorium naszego kraju. Od roku 2010 spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jako jeden z nielicznych bukmacherów publikuje swój własny tygodnik, w którym można znaleźć aktualności, ofertę oraz liczne tabele ze statystykami pomocne przy typowaniu wyników wydarzeń sportowych.

Od roku 2014 bukmacher jest głównym sponsorem jednego z najbardziej utytułowanych polskich klubów piłkarskich – Legii Warszawa. Od marca 2017 bukmacher dołączył do grona oficjalnych sponsorów 1-ligi piłkarskiej. eFortuna posiada również największą sieć punktów naziemnych w całej Polsce. Na ten moment, bukmacher świadczy swoje usługi w blisko 600 lokalach. To jednak nie koniec, ponieważ operator wciąż szuka nowych lokalizacji na kolejne punkty naziemne.

Serwis umożliwia również obstawianie wyników wydarzeń sportowych na swojej stronie internetowej, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Codziennie, kilkadziesiąt tysięcy graczy z całej Polski korzysta z usług legalnego i bardzo cenionego bukmachera, jakim jest sponsor Legii Warszawa. Prezentujemy obszerną recenzję zawierającą wszystkie informacje na temat tej firmy.

Oferta zakładów bukmacherskich 

eFortuna oferuje bardzo obszerną ofertę zakładów sportowych, w której nie brakuje urozmaiceń i dodatkowych ciekawych atrakcji pozwalających jeszcze bardziej cieszyć się bukmacherskimi emocjami. W ofercie znajdziemy zatem wszystkie, najbardziej popularne sporty takie jak: tenis, piłka nożna, hokej czy koszykówka. Dla osób specjalizujących się w mniej popularnych dyscyplinach bukmacher przygotował sporty takie jak np: krykiet, lotki, bandy czy florbal. Łącznie, cała lista dyscyplin zawiera kilkadziesiąt różnorodnych sportów.

Nie zabrakło również oferty e-sportowej. Gracze mogą typować turnieje z takich gier jak: DOTA 2 czy Counter Strike: GO. Nie zabrakło miejsca także dla zakładów specjalnych, w których możemy typować rezultaty najważniejszych wydarzeń społecznych jak słynne gale z nagrodami czy wyniki wyborów. eFortuna słynie również z systemu sportów wirtualnych. Co kilka minut symuluje spotkania fikcyjnych drużyn w różnych dyscyplinach sportu. Gracze mogą oczywiście typować te wydarzenia, ale pamiętajmy, że bazują one na specjalnych algorytmach, a zatem zawierają dużą dozę losowości.

W ofercie bukmachera nie mogło również zabraknąć zakładów Live, tak abyśmy mogli w czasie rzeczywistym obstawiać oglądane przez nas wydarzenia sportowe. Gwarantuje to znacznie większe emocje oraz możliwość wykazania się umiejętnościami analitycznymi w danej dyscyplinie. Warto wspomnieć również o ofercie Pojedynek oraz Ekspert+, w której możemy wygrać duże pieniądze, obstawiając przygotowany blankiet z kilkoma zdarzeniami wybranymi przez bukmachera.

Punkty naziemne bukmachera

eFortuna posiada największą sieć lokali naziemnych, w których możemy obstawiać wydarzenia sportowe. Nie brakuje chętnych, którzy preferują tradycyjny sposób wnoszenia zakładów. W całej Polsce znajduje się blisko 600 punktów naziemnych. Sieć wciąż się rozrasta. Każdy może zgłosić chęć do prowadzenia nowego lokalu w swoim regionie. Po konsultacjach z menadżerem marketingowym zapada decyzja, czy taka współpraca jest możliwa. Niemniej jednak, w ten sposób, bukmacher ogranicza potrzebę poszukiwania nowych lokalizacji i pozostawia to swoim graczom, którzy chcą spróbować swoich sił w zupełnie innym obszarze zakładów bukmacherskich. Listę wszystkich lokali znajdziemy oczywiście na stronie internetowej.

Bonus powitalny dla nowych użytkowników 

eFortuna oferuje graczom możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka od razu po założeniu konta. Maksymalna stawka takiego zakładu to 100 PLN. Bukmacher pamięta o podatkach, dlatego też, aby w pełni wykorzystać potencjał pierwszego zakładu bez ryzyka, możesz obstawić 114 PLN na dowolne wydarzenia sportowe. To nie jedyna propozycja dla nowych graczy od bukmachera.

Możesz powiększyć swój budżet na zakłady bukmacherskie nawet o 400 PLN. Aby zdobyć środki bonusowe, musimy w przeciągu 60 dni wydać na zakłady bukmacherskie czterokrotność pierwszej wpłaty. Jeżeli więc wpłacisz na konto 400 PLN i w ciągu dwóch miesięcy przeznaczysz na zakłady bukmacherskie 1600 PLN, to po spełnieniu tego wymogu bukmacher podwoi Twój pierwszy depozyt. Pamiętajmy, że bonusy powitalne są objęte warunkami obrotu, o których możemy poczytać w regulaminie. To oznacza, że środki bonusowe przejdą na naszą własność dopiero po wykonaniu obrotu opisanego w regulaminie oferty promocyjnej.

Promocje dla stałych klientów

Stali klienci również mają możliwość skorzystania z licznych promocji proponowanych przez bukmachera eFortuna. Najważniejszą propozycją są Mistrzostwa Typerów regularnie rozgrywane w serwisie. W każdym etapie przewidziano korzystną nagrodę dla najlepszego gracza. Prowadzony jest również ogólnopolski ranking mistrzowski, spośród którego wyłoniony zostanie Mistrz Typerów. Może on liczyć na bardzo atrakcyjną nagrodę oraz dodatkowe korzyści w serwisie.

Co więcej, każdy gracz ma możliwość polecenia serwisu swoim znajomym. Za każdą rejestrację z naszego polecenia możemy otrzymać bonus do 100 PLN. Dokładna kwota bonusu przyznanego graczowi zależy od aktywności nowego klienta, który założył konto, używając Twojego kodu promocyjnego. Nowi klienci, którzy zarejestrują się w serwisie w taki sposób, mogą oczywiście wykorzystać bonus powitalny dla nowych graczy. Jest to zatem obopólna korzyść.

W serwisie, a także w punktach naziemnych pojawiają się dodatkowe promocje związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi. Biorąc w nich udział, możemy otrzymać bonusowe pieniądze, zakłady bez ryzyka lub dodatkowe punkty w programie Klub Plus, o którym powiemy w dalszej części artykułu.

Program lojalnościowy w serwisie

Każdy klient serwisu może wziąć udział w programie Klub Plus. Każdy obstawiony zakład to dodatkowe punkty, które można wymieniać na bonusy oraz zakłady bez ryzyka. W programie biorą udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani w serwisie internetowym. Osoby preferujące obstawianie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych mogą wypełnić odpowiedni formularz i otrzymać kartę Klub Plus, dzięki czemu, zbieranie punktów będzie możliwe również w salonach eFortuna. Poza darmowymi zakładami bez ryzyka oraz środkami bonusowymi, punkty można także wymienić na bonusy kursowe lub wziąć udział w licytacjach o cenne nagrody. Zasady przyznawania punktów zostały opisane w regulaminie Programu Lojalnościowego.

Główne zalety bukmachera

Na miejscu pierwszym w trzech, głównych zaletach bukmachera postanowiliśmy wybrać największą w Polsce sieć lokali naziemnych. Blisko 600 lokali naziemnych w całej Polsce to niezwykły wynik, który należy docenić i wskazać jako zaletę wyróżniającą bukmachera. Choć może się wydawać, że niewiele osób decyduje się dzisiaj na taką formę obstawiania zakładów, to punkty naziemne wciąż cieszą się ogromną popularnością, o czym przekonać może się każdy gracz, który odwiedzi najbliższy lokal i zapozna się z niepowtarzalnym klimatem zakładów bukmacherskich w takich miejscach.

Jako drugą zaletę wymienimy Klub Plus, czyli program lojalnościowy pozwalający na zdobywanie dodatkowych punktów, które następnie można wymienić na zakłady bez ryzyka, bonusowe środki na grę lub inne korzystne nagrody. Dużą zaletą, jest możliwość brania udziału w tym programie również dla osób preferujących obstawianie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych eFortuna.

Jako trzecią zaletę postanowiliśmy wymienić ciekawą i nieszablonową ofertę, w której nie brakuje interesujących propozycji dla graczy lubiących nowe wyzwania oraz urozmaicenia w swojej grze. Mamy zatem oferty Ekspert+ oraz pojedynek, system obstawiania sportów wirtualnych, a także szeroką gamę zakładów na e-gaming, a także wydarzenia niezwiązane ze sportem. Dzięki temu, gdy tylko odczujemy cień nudy, możemy spróbować swoich sił w zupełnie nowych zakładach wirtualnych.

Regulacje prawne zakładów bukmacherskich

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana w Cieszynie i notowana w Krajowym Rejestrze Sądowniczym od roku 1995. Wcześniej funkcjonowała pod nazwą Profesjonał. W roku 2012 bukmacher otrzymał zgodę Ministra Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej w punktach naziemnych oraz za pośrednictwem serwisu internetowego. eFortuna ma również obowiązek przestrzegać Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, na mocy której, dane graczy zarejestrowanych w serwisie muszą być odpowiednio zabezpieczone.

Legalność bukmachera wiąże się również z koniecznością odprowadzania przez niego podatków. Z tego względu, stawka przeznaczona na każdy zakład zostaje uszczuplona o 12% podatek. Gracze celujący w najwyższe wygrane muszą również pamiętać, że jednorazowa wygrana powyżej 2280 PLN wiąże się z koniecznością zapłacenia podatku w wysokości 10% wygranej sumy. Formalnościami podatkowymi zajmuje się oczywiście bukmacher. Gracz nie musi zatem składać w Urzędzie Skarbowym zeznania wykazującego dochody z zakładów bukmacherskich. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w artykule: Legalni bukmacherzy – jakie warunki muszą spełniać?

Zakłady bukmacherskie Fortuna jako sponsor

eFortuna Zakłady Bukmacherskie jest oficjalnym sponsorem 1 Ligi piłkarskiej. Co więcej, od trzech lat, jest głównym sponsorem aktualnego Mistrza Polski – Legii Warszawa. Piłkarze tego zespołu występują w koszulkach meczowych z logotypem zakładów bukmacherskich. Ponadto, bukmacher współpracuje również z następującymi drużynami: GKS Katowice, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zagłębie Sosnowiec, Miedź Legnica, Raków Częstochowa, Stal Mielec oraz Wigry Suwałki. Bukmacher sponsoruje także serwis piłkarski Playarena.

Płatności w serwisie internetowym

Konto w serwisie możemy doładować dowolną kwotą pieniężną. Jednakże minimalny próg potrzebny do zawarcia zakładu w serwisie wynosi 2 PLN. Fortuna obsługuje płatności: Blik, Skrill, TPay, PayU, płatności kartą, a także tradycyjny przekaz pocztowy. W przypadku płatności internetowych wpłata zostaje zaksięgowana na koncie niemal natychmiast po wykonaniu zlecenia.

Środki możemy natomiast wypłacić tradycyjnym przelewem bankowym. Nie ma minimalnego progu wypłaty środków. Wszelkie zlecenia wypłaty są obsługiwane w dni powszednie o godzinie 12:00. Jeżeli dyspozycja wypłaty zostanie złożona po tej godzinie, realizacja zlecenia rozpocznie się następnego dnia. Pieniądze pojawią się na naszym koncie bankowym w ciągu kilku dni roboczych.

Bukmacher nie ustala górnych limitów stawek na zakłady bukmacherskiej. Należy jedynie pamiętać o obecności 10-procentowego podatku od każdej wygranej powyżej 2280 PLN. Obstawiając kupon, na samym dole mamy informację, jaka część stawki będzie wkładem na zakład oraz ile wyniesie 12-procentowy podatek od jednorazowej stawki na zakład bukmacherski.

Aplikacja mobilna w serwisie

Bukmacher posiada aplikację mobilną dostosowaną do smartfonów w systemem operacyjnym Windows lub Android. Dzięki temu gracze mogą wnosić zakłady bukmacherskie w każdym miejscu, dysponując dostępem do Internetu. Strona internetowa bukmachera również jest dostosowana do wyświetlania zawartości na ekranie urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala nam jednak lepiej wykorzystać potencjał serwisu oraz szybciej odnajdywać interesujące nas oferty.

Zakłady bukmacherskie Fortuna – opinie klientów

Bukmacher cieszy się powszechnym uznaniem i dużym szacunkiem w oczach wielu miłośników zakładów bukmacherskich. To drugi, najstarszy bukmacher działający na polskim rynku już od 21 lat. Wielu klientów jako główną zaletę bukmachera wymienia bardzo bogatą ofertę z ciekawymi urozmaiceniami takimi jak zakłady specjalne, oferty Pojedynek oraz Ekspert+, a także możliwość typowania rezultatów wirtualnych sportów. Wiele osób docenia serwis również za szeroką gamę zakładów z dziedziny polityki oraz wydarzeń społecznych.

W kontekście zakładów bukmacherskich można natrafić na głosy, które jako minus wymieniają mało rozbudową ofertę promocyjną i niski bonus powitalny. W przypadku pierwszego zarzutu należy się jednak nie zgodzić, ponieważ bukmacher oferuje ciekawe oferty promocyjne oraz turnieje dla najlepszych typerów z atrakcyjnymi nagrodami. W przypadku bonusu powitalnego jest on przyzwoity, ale rzeczywiście, na rynku legalnych bukmacherów spotkamy się z korzystniejszymi bonusami oferującymi nam większą kwotę dodatkową na start.

Stali klienci eFortuny są bardzo zadowolenie z programu lojalnościowego, w którym zdobywane punkty można zamieniać na bonusy, zakłady bez ryzyka lub udział w licytacjach nagród. Chwalona jest również mechanika serwisu internetowego, który jest czytelny i prosty w obsłudze. Komfort użytkowania zwiększa dodatkowo aplikacja mobilna. Wśród atutów bukmachera trzeba również wskazać największą sieć lokali naziemnych w Polsce, która liczy blisko 600 salonów.

Nagrody przyznane bukmacherowi

Bukmacher nie posiada w swoim dorobku żadnych nagród, jednak należy wspomnieć o kilku kwestiach, które wyróżniają go na tle konkurencji. Pod względem daty otrzymania zezwolenia Ministerstwa Finansów, eFortuna jest najdłużej działającym bukmacherem na rynku. Firma należy do Fortuna Entertaiment Group, która stanowi największą w Europie Wschodniej i Środkowej grupę prowadzącą zakłady wzajemne nie tylko na terenie Polski, ale również Czech, Słowach i Węgrzech.

Od roku 2010 spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, a cena jednej akcji tej spółki jest warta około 29 PLN (stan na listopad 2017). Firma wspiera wydarzenia: eFortuna Cieszyński Bieg, turnieje siatkówki Plaża Open oraz szkółkę piłkarską LUKAM 2010. Od roku 2014 eFortuna jest nieprzerwanie głównym sponsorem Legii Warszawa. Rok temu kontrakt został przedłużony na kolejne sezony. Piłkarze Stołecznemu Klubu występują w koszulkach z logiem bukmachera.

Zakłady bukmacherskie – podsumowanie

Fortuna to jedna z największych, polskich firm bukmacherskich posiadających największą sieć lokali naziemnych liczących blisko 600 lokali. Bukmacher słynie z bardzo obszernej oferty zakładów sportowych, e-sportowych oraz społeczno-politycznych. Dzięki aplikacji mobilnej, z usług serwisu można korzystać w każdym miejscu, posiadając dostęp do Internetu. Firma wydaje swój własny tygodnik z aktualnościami sportowymi, statystykami oraz innymi ciekawostkami na temat zakładów bukmacherskim. Czasopismo można nabyć w jednym z punktów naziemnych eFortuna.

Bukmacher posiada ciekawą ofertę bonusów powitalnych dla nowych graczy, a także promocje, z których mogą korzystać aktywni klienci. W serwisie dostępny jest również program lojalnościowy polegający na zbieraniu punktów, które następnie można wymienić na dodatkowe korzyści. W programie Klub Plus mogą brać udział również klienci punktów naziemnych posiadających swoją kartę. Serwis możesz polecić swoim znajomym, a od każdego z nich, który założy konto, możesz otrzymać dodatkowe 100 PLN bonusu.

eFortuna jest głównym sponsorem aktualnych mistrzów Polski – Legii Warszawa. Dodatkowo, jako sponsor oficjalny wspiera 1 ligę piłkarską. Ponadto, bukmacher sponsoruje inne kluby piłkarskie: GKS Katowice, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zagłębi Sosnowiec, Miedź Legnica, Raków Częstochowa, Stal Mielec oraz Wigry Suwałki. Serwis wspiera również stronę internetową Playarena.

Polscy bukmacherzy – sprawdź również recenzje innych bukmacherów:

Milenium zakłady bukmacherskie

STS zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady bukmacherskie

eToto zakłady bukmacherskie

forBET zakłady bukmacherskie

LvBet zakłady bukamcherskie

TotoMix zakłady bukmacherskie

  • Poziom zaufania
  • Jakość serwisu
  • Promocje
  • Oferta
  • Support
Ocena użytkownika 5
Sending

Sprawdź również

totolotek

Totolotek zakłady bukmacherskie online

Totolotek jest najstarszym polskim bukmacherem działającym na rynku już od roku 1992. Przez wiele lat firma świadczyła swoje usługi jedynie za pośrednictwem punktów naziemnych. W roku 2013 Totolotek otrzymał jednak pozwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych za pośrednictwem serwisu Internetowego. W ofercie bukmachera znajdziemy renomowane gonitwy konne oraz wyścigi psów. W świecie bukmacherki to królewskie dyscypliny od których rozpoczęły się zakłady wzajemne. Totolotek jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk oraz koszykarskiej sekcji klubu Legia Warszawa. Ponadto, firma sponsoruje rozgrywki o Puchar Polski w piłce nożnej. Klienci mogą liczyć na szereg korzystnych promocji oraz dodatkowych bonusów na grę. W serwisie dostępny jest program lojalnościowy Bet Club, w którym zbieramy punkty za obstawianie zakładów, a następnie możemy je wymieniać na cenne nagrody. Do Totolotka należy także serwis internetowy Toto-Mix adresowany do graczy korzystających z punktów naziemnych Totolotka. Tych znajduje się w całej Polsce ponad 400. W Toto-Mixie można przygotować swój kupon, a następnie wydrukować go i opłacić w punkcie naziemnym. W serwisie szybko sprawdzimy również stan naszego kuponu.