Strona domowa / Polscy bukmacherzy / Totolotek kod promocyjny

Totolotek kod promocyjny

Dla stałych klientów przygotowano kod promocyjny czyli programy pozwalające zdobyć dodatkowe nagrody. Pierwszym z nich jest VIP Club, który docenia stałych bywalców serwisu posiadających duży budżet na obstawianie zakładów bukmacherskich. Przynależność do klubu gwarantuje graczom dodatkowe korzyści i niespodzianki pozwalające czerpać większą satysfakcję z gry.

Wszyscy gracze Totolotka należą również do Bet Clubu. W tym programie zakłady bukmacherskie nagradzane są punktami, które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody oraz bonusy. Każda złotówka w Toto-Mix to jeden punkt. Za obstawianie Toto-Mix Live otrzymujesz dwa punkty. W przypadku pozostałych ofert takich jak totalizatory piłkarskie oraz wyścigi psów i gonitwy konne są nagradzane trzema punktami za każdą złotówkę przeznaczoną na zakłady. Punkty wymieniane są w sklepie internetowym Totolotka. Co więcej, od czasu do czasu organizowane są specjalne wydarzenia. Gracz, który zbierze w trakcie trwania takiego eventu największą ilość punktów, zgarnia dodatkową nagrodę, np. wyjazd na wymarzoną wycieczkę lub wydarzenie sportowe.

kod promocyjny w totolotek

Główne zalety oraz kod promocyjny dla bukmachera Totolotek

Jak zawsze w recenzjach, wskazujemy na trzy najważniejsze zalety danego bukmachera. W przypadku Totolotka największym atutem jest bez wątpienia niezwykle bogata oferta. Szeroka gama dyscyplin w Toto-Mix, totalizatory piłkarskie, gonitwy konne, wyścigi psów. Pod tym względem bukmacher nie ma sobie równych i pokazuje, że tradycja najstarszego operatora zakładów wzajemnych zobowiązuje. Najbardziej prestiżowe gonitwy konne, od których zaczęła się oficjalna, znana nam do dzisiaj oferta zakładów bukmacherskich wciąż jest obecna w Totolotku.

Drugi plus to doskonała oferta promocyjna z naciskiem na brak podatku 12% od stawki w niektórych obszarach oferty bukmachera. Na uznanie zasługują dodatkowe bonusy w aplikacji mobilnej oraz możliwość zapisania na swoim koncie dodatkowych środków za polecenie serwisu znajomym. Kod promocyjny mógłby być nieco większy, jednak pamiętajmy, że jest on wzbogacony dodatkowo o jeden zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN, w którym można wygrać duże pieniądze bez obawy o straty.

Jako trzecią zaletę Totolotka postanowiliśmy wskazać ogromną sieć lokali naziemnych. Ponad 400 lokali pozwala milionom graczy codziennie obstawiać zakłady sportowe i wygrywać duże nagrody. Pamiętajmy, że przez 21 lat działalności, serwis oferował zakłady wzajemne wyłącznie za pośrednictwem punktów naziemnych. Serwis internetowy został otworzony w roku 2013.

totolotek

Inne strony w tym temacie:

Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek opinie

Totolotek Bonus

  • Podobał ci się artykuł oceń go:
5.0
Ocena użytkownika 0
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

STS opinie

Zakłady bukmacherskie STS opinie klientów STS to jeden z najlepiej ocenianych serwisów bukmacherskich w Polsce. …