Strona domowa / Polscy bukmacherzy / STS kod promocyjny

STS kod promocyjny

STS w swojej ofercie ma kod promocyjny który możesz zgarnąć rejestrując się razem z nami. Gracze zarejestrowani w serwisie mają możliwość dołączenia do Klubu STS. W tym programie każdy zakład oznacza punkty zbierane w specjalnym rankingu. Punkty nalicza się na zasadzie: Liczba typów na kuponie x Stawka x Kurs Ogólny na kuponie. Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, punkty nalicza się na zasadzie: liczba typów na kuponie x stawka x kurs ogólny x 0,1 za każdy trafiony typ. Co miesiąc, gracz z największą zdobyczą punktową w rankingu otrzymuje 100,000 PLN. Najlepsi gracze są również typowani do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski w obstawianiu na żywo organizowanych przez bukmachera od czterech lat. Nowy mistrz wygrywa 30,000 PLN.

Najbardziej aktywni oraz lojalni gracze mogą otrzymać zaproszenie do Strefy VIP oraz kod promocyjny. Klienci nagrodzeni w ten sposób mogą liczyć na priorytetową obsługę oraz indywidualnego konsultanta. Otrzymują również zaproszenia na wydarzenia sportowe oraz prezenty urodzinowe od bukmachera. Aby dostać się do strefy VIP, trzeba wyróżnić się aktywnością w serwisie, na co składają się takie elementy jak: liczba zakładów, czas spędzony w serwisie oraz wysokość depozytów.

sts kod promocyjny

Główne zalety bukmachera – STS kod promocyjny

Tradycyjnie w recenzjach, wskazujemy na trzy najważniejsze naszym zdaniem zalety bukmachera. W przypadku STS na pierwszym miejscu wskazujemy ogromny profesjonalizm marki. Indywidualne podejście do klientów, premiowanie stałych graczy oraz ciągłe poprawianie swojej oferty sprawia, że bukmacher w pełni zasługuje na takie wyróżnienie. W tym punkcie wskazujemy również na świetny serwis internetowy oraz aplikację mobilną umożliwiające wygodną i satysfakcjonującą grę.

Drugą zaletą, za jaką wyróżnimy STS, jest ciekawa oferta promocyjna dla nowych graczy. Mamy tu do czynienia z dwoma bonusami, jednym bez konieczności wpłacania pieniędzy i drugim, podwajającym pierwszy depozyt. Na duże uznanie zasługuje również bardzo prosty warunek obrotu bonusem, z którym powinni sobie poradzić nawet początkujący gracze niemający dużego doświadczenia.

Trzecia zaleta to dodatkowe korzyści płynące z bycia klientem serwisu dają często kod promocyjny. Możliwość dołączenia do strefy VIP, comiesięczna możliwość wygrania 100,000 PLN w Klubie STS, dodatkowe konkursy takie jak Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo. Docenić należy również STS TV, w której będąc klientem serwisu, można oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe. Dodatkowym atutem jest publikowany co tydzień „Magazyn STS” z aktualnościami i statystkami ze świata sportu.

Inne strony w tym temacie:

STS zakłady bukmacherskie

STS opinie

STS bonus

  • Podobał ci się artykuł oceń go:
5.0
Ocena użytkownika 5
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

STS opinie

Zakłady bukmacherskie STS opinie klientów STS to jeden z najlepiej ocenianych serwisów bukmacherskich w Polsce. …