STS Bonus

Bonus dla nowych graczy w serwisie STS

Bukmacher STS oferuje nowych graczom dwa bonusy powitalne na start. Jeden oferuje podwojenie pierwszego depozytu nawet o dodatkowe 500 PLN na grę. Na pochwałę zasługuje niewymagający warunek obrotu bonusu – trzykrotny obrót kuponami o kursie łącznym nie mniejszym niż 1,91.

Bukmacher oferuje również bonus bez konieczności dokonywania pierwszej wpłaty. Wystarczy założyć konto i w kodzie promocyjnym wpisać: „freebet”. Otrzymasz 20 PLN, które możesz przeznaczyć na dowolne obstawianie zakładów sportowych i zapoznanie się bliżej z serwisem. Oba bonusy powitalne mogą być ze sobą połączone.

Bonus bez depozytu to niezwykle popularna forma kuszenia nowych graczy do zapoznania się z ofertą bukmachera. Mało serwisów decyduje się jednak na podobną promocję, za co należy pochwalić serwis. W ten sposób początkujący gracze mogą bez ryzyka nauczyć się podstaw obstawiania, grając za prawdziwe pieniądze, a nie za wirtualną walutę.

Oferty promocyjne dla stałych klientów STS

Oferta STS jest znana z przyjemnych poniedziałków, w które można zgarnąć dodatkowe bonusy na grę. W ten sposób nagradzani są najbardziej aktywni gracze w serwisie. W zależności od miejsca w rankingu, bukmacher przyzna nam dodatkowy bonus w wysokości od 20 do 100 PLN. Otrzymane środki są dostępne do wypłacenia po spełnieniu wymogu trzykrotnego obrotu bonusem.

Wszyscy gracze mają również możliwość otrzymania dodatkowych 50 PLN, jeżeli polecą serwis swojemu znajomemu. Jeżeli nowy użytkownik założy konto, wpisując otrzymany od Ciebie kod promocyjny, otrzymasz bonus. Oczywiście, nowi klienci zarejestrowani w ten sposób, również mogą liczyć na bonus powitalny w postaci podwojenia pierwszej wpłaty.

Na ten moment, to jedyne promocje dostępne w serwisie. Bukmacher często proponuje atrakcyjne oferty okresowe dotyczące ważnych wydarzeń sportowych. Dlatego też warto na bieżąco interesować się promocjami dostępnymi w serwisie. Czasami można bowiem ustrzelić świetną okazję na wzbogacenie się o dodatkowe środki bonusowe na naszym koncie.

Inne strony w tym temacie:

STS zakłady bukmacherskie

STS opinie

STS kod promocyjny

  • Podobał ci się artykuł oceń go:
5.0
Ocena użytkownika 0
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

STS kod promocyjny

STS w swojej ofercie ma kod promocyjny który możesz zgarnąć rejestrując się razem z nami. …