Strona domowa / Skuteczne obstawianie

Skuteczne obstawianie

Skuteczne obstawianie meczy – jak wygrywać na zakładach bukmacherskich?

 

Istnieje kilka podstawowych zasad, które powinien przestrzegać gracz nastawiony na zysk. Regularne zarabianie na bukmacherach jest możliwe tylko przy spełnieniu pewnych założeń. Oczywiście wciąż nie daje to 100% gwarancji, ale z cała pewnością przybliży Cię do zadowalających zarobków. Sprawdźmy na czym polega skuteczne obstawianie meczy i o czym należy pamiętać:

 

Analizy bukmacherskie – tylko sprawdzone typy

 

Każde wydarzenie, które planujesz obstawić, powinno być najpierw przeanalizowane i sprawdzone. Istnieje kilka punktów udanej analizy bukmacherskiej. Jaki jest jej cel? Oszacowanie prawdopodobieństwa z jakim dane zdarzenie zakończy się po Twojej myśli. W ten sposób możesz dobrać odpowiednią stawkę oraz system bukmacherski. Co powinny zawierać profesjonalne analizy bukmacherskie?

 

Ostatnie wyniki – Spędzanie wielu godzin w statystykach nie jest niczym przyjemnym. Dlatego też, w Internecie znajdziesz liczne strony, które na bazie algorytmu analizują wyniki za Ciebie wskazując prawdopodobieństwo oparte na suchych liczbach. Plusem tej analizy jest obiektywność. Minusem – nieuwzględnienie czynników losowych. Dlatego analiza powinna zostać rozszerzona.

 

Bilans spotkań bezpośrednich – nazywany również Head to Head lub H2H. To analiza wyników spotkań pomiędzy drużynami lub zawodnikami biorącymi udział w obstawianym przez nas wydarzeniu. Należy tu uwzględnić specyficzne czynniki takie jak rola gospodarza / gościa czy chociażby nawierzchni kortu w tenisie.

 

Przegląd prasowy – na koniec warto sprawdzić ostatnie doniesienia medialne i aktualności. Najlepiej korzystać z branżowych portali lub stron zagranicznych lepiej zorientowanych w temacie. Jeżeli nie natkniemy się na żadne niepokojące wieści (np. o kontuzji), wtedy nasze analizy bukmacherskie są kompletne i rzetelne. Możemy przejść do obstawiania.

 

Systemy bukmacherskie – klucz do zwycięstwa

 

Poniżej znajdziesz wiele systemów oraz strategii gry. To kluczowy aspekt, który może zagwarantować Ci regularne zyski. Złota zasada bukmacherki głosi: Lepszy najmniejszy zysk niż każda strata. Dlatego nie przejmuj się, że Twój system początkowo przynosi niewielki profit. Pamiętaj, że w miarę wzrostu kapitału na grę, będziesz mógł ustalać wyższe stawki gwarantujące większą wygraną. Tylko w ten sposób możliwe jest skuteczne obstawianie meczy i wydarzeń sportowych.

Fixy bukmacherskie – czy naprawdę są dostępne w darmowych typach?

Fixy bukmacherskie to informacje o ustawionych wynikach spotkań. W świadomości graczy rozpalają wyobraźnię możliwością dużych zysków praktycznie bez ryzyka. W świecie sportu zdarza się sprzedawanie wyników, a także szantaże ze strony świata przestępczego w kierunku zawodników i drużyn. Jednak czy informacje o ustawionych wynikach są dostępne dla każdego w Internecie? Sprawdźmy czy darmowe lub płatne typy mogą oferować prawdziwe fixy bukmacherskie.

Czytaj więcej

Bonusy bez depozytu – jak obstawiać zakłady za darmo?

Promocje bukmacherskie stwarzają ogromne możliwości w powiększaniu swojego kapitału na zakłady bukmacherskie. Po za bonusami dla stałych klientów, a także bonusami powitalnymi istnieją również bonusy bez depozytu. W odróżnieniu od pozostałych promocji, bonus bez depozytu możemy otrzymać bez wpłacania środków do naszego portfela bukmacherskiego. Promocja ta umożliwia sprawdzenie funkcji serwisu bez ryzykowania własnymi środkami. Jakie rodzaje bonusów bez depozytu mogą nam zaoferować legalni, polscy bukmacherzy?

Czytaj więcej

System bukmacherski Fibonacci – jak go używać?

System bukmacherski Fibonacci to jedna z najpopularniejszych strategii obstawiania spotkań. Metoda ta bazuje na progresji. W odróżnieniu od progresji prostej, w ciągu Fibonacciego stawki rosną dużo wolniej i nie wymagają tak dużego kapitału. Wadą jest mniejszy zysk w przypadku długiej serii nietrafionych spotkań, a także konieczność wybierania kuponów z wyższymi kursami. Ciąg Fibonacciego jest dobrą alternatywą dla początkujących oraz średnio-zaawansowanych graczy. Sprawdź, o czym warto pamiętać, aby strategia ta była w pełni efektywna.

Czytaj więcej

Darmowy bonus u bukmachera – czy to w ogóle możliwe?

Niemal wszystkie bonusy przyznawane w świecie zakładów bukmacherskich są obciążone warunkiem obrotu. Dodatkowo, aby otrzymać taki bonus, musimy najpierw wykonać pewne zadanie. Czy możemy jednak otrzymać całkowicie darmowy bonus bez warunku obrotu? Jak się okazuje, tak! Istnieją promocje, w których otrzymamy od bukmachera prezent w postaci zakładów bez ryzyka lub nagród pieniężnych. Sprawdź gdzie szukać podobnych promocji oraz jakie oferty specjalne mogą nam zaproponować bukmacherzy w Polsce?

Czytaj więcej

Zakład bez ryzyka czyli cashback bukmacherski – jak to działa?

Zakład bez ryzyka to popularna promocja bukmacherska, w której możemy obstawić zakład za określoną stawkę nie ryzykując własnymi pieniędzmi. Jeżeli nasz kupon okaże się trafiony, otrzymamy wygraną, która często będzie obciążona warunkiem obrotu. Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, wydana stawka wróci na nasze konto. To właśnie cashback bukmacherski. W jakich okolicznościach możemy otrzymać bonus w postaci zakładu bez ryzyka oraz jak go wykorzystać?

Czytaj więcej

Najlepsze strony bukmacherskie z typami na wydarzenia sportowe

Najlepsze strony bukmacherskie oferują użytkownikom darmowe typy na wydarzenia sportowe. W ten sposób możemy sprawdzić jak typują inni gracze. Oczywiście kluczową rolę odgrywa tu wybór typera, od którego "skopiujemy" kupony. Najlepsze strony bukmacherskie to również porównywarki kursów, na których szybko sprawdzimy, który bukmacher proponuje najlepsze warunki. To przydatne także w szukaniu surebetów. Bardzo przydatne są również gotowe analizy sportowe, dzięki którym zaoszczędzimy dużo czasu.

Czytaj więcej

Promocje bukmacherskie – rodzaje bonusów przyznawanych przez bukmacherów

Promocje bukmacherskie to najlepszy sposób na szybkie podbudowanie swojego kapitału na zakłady bukmacherskie. Istnieje szeroka gama promocji umożliwiających zdobywanie dodatkowych bonusów oraz zakładów bez ryzyka. Istnieją także programy lojalnościowe, w których zbieramy punkty i wymieniamy je na nagrody. Niektórzy bukmacherzy posiadają również wewnętrzną ligę typerów, w której najlepsi gracze mogą zdobywać cenne nagrody. W tym artykule opisujemy wszystkie promocje bukmacherskie jakie możemy znaleźć u legalnych, polskich bukmacherów. Wskazujemy również na co zwrócić szczególną uwagę wybierając interesujące nas promocje.

Czytaj więcej

System Kelly – skuteczne dobieranie stawki na zakłady bukmacherskie

System Kelly nie jest strategią obstawiania zakładów bukmacherskich. To metoda umożliwiająca łatwy dobór optymalnej stawki w zależności od prawdopodobieństwa trafienia kuponu. Zanim obliczymy najlepszą stawkę, najpierw musimy oszacować prawdopodobieństwo zakończenia wydarzenia po naszej myśli. Do tego niezbędna jest analiza meczowa. Jeżeli nie mamy na nią dużo czasu, możemy skorzystać ze stron oferujących gotowe analizy z procentowym oszacowaniem szans obu stron. Następnie przy pomocy łatwego wzoru nazywanego kryterium Kelly'ego dobieramy optymalną stawkę jaką przeznaczymy na zakład bukmacherski. Sprawdź na czym polega obstawianie spotkań z systemem Kelly.

Czytaj więcej

Płatne typy – czy to się naprawdę opłaca?

Czarna passa nietrafionych zakładów sprawia, że gracze poszukują lepszej metody zarabiania na zakładach bukmacherskich. W życiu niemal każdego typera przychodzi myśl, aby zainwestować w płatne typy. Istnieje mnóstwo stron oferujących podobne usługi. Niestety bardzo duża liczba z nich to zwykłe oszustwo niezwiązane z rzetelnymi typami. Istnieją jednak serwisy oferujące bardzo dobre typy, z którymi możemy zanotować wysoki zysk. W tym artykule skupiamy się na tym jak wybrać sprawdzone i rzetelne płatne typy.

Czytaj więcej

Porady bukmacherskie i wskazówki dla użytkowników

Zakłady bukmacherskie to bardzo ryzykowny sposób zarabiania pieniędzy. Większość ekspertów jasno wskazuje, że bukmacherka powinna być jedynie sposobem rozrywki i dobrej zabawy. Jednakże, jeżeli emocje chcemy połączyć z zarabianiem dodatkowych pieniędzy, musimy pamiętać o kilku podstawowych aspektach. Tutaj opisujemy podstawowe porady bukmacherskie, których powinieneś przestrzegać, jeżeli chcesz aby bukmacherka była dla Ciebie także źródłem dochodu.

Czytaj więcej