Strona domowa / Profesjonalne pewniaki bukmacherskie – czy to działa?

Profesjonalne pewniaki bukmacherskie – czy to działa?

W życiu każdego typera przychodzi okres zwątpienia i rezygnacji. Seria kuponów, które nie weszły. Długie analizy nieprzynoszące wymiernego efektu. Niewchodzące „pewniaki”. Gdy poziom frustracji osiągnie odpowiedni poziom, gracz ma dosyć ponoszenia odpowiedzialności za kolejne zakłady. A zatem zaczyna się interesować czy profesjonalne typy bukmacherskie pewniaki działają. Takie propozycje kierują do nas płatne typy, ale „pewniaki” możemy również znaleźć na forach internetowych. Czy ten sposób ma jakiekolwiek szanse powodzenia?

Czy warto inwestować w płatne typy?

To temat rzeka, bowiem wszystko zależy od płatnych typów. Nie ulega wątpliwości, że niektórzy profesjonalni typerzy oferują sprawdzone i bardzo ciekawe typy bukmacherskie. Dodatkowo, operują odpowiednim systemem gry skierowanym na wysoki Yield. Jednakże nie brakuje również oszustów, którzy polecają nam całkowicie niesprawdzone typy kradnąc nam w ten sposób pieniądze. Warto również mieć na uwadze, że nawet najlepsze, płatne typy nie zagwarantują Ci zysku. Zawsze zdarzają się bowiem gorsze okresy, w których może się przydarzyć strata. Takie uroki bukmacherki.

Wielu graczy twierdzi, że każdy z nas może nauczyć się odpowiednich technik gry oraz umiejętności analizy przedmeczowej. W ten sposób możemy zbliżyć się do poziomu najlepszych typerów oferujących profesjonalne typy bukmacherskie pewniaki. Jest to również dużo tańsze rozwiązanie, bowiem najlepsze płatne typy dostępne w Internecie mogą być bardzo drogie. Jeżeli jednak planujesz zamówienie pakietu typów, sprawdź statystyki gracza, opinie, a także oceń wiarygodność typera. Wszelkie wątpliwości traktuj bardzo poważnie, aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto.

Jeżeli nie masz czasu na samodzielne analizy bukmacherskie, sprawdź typy bukmacherskie dostępne na Bukmachers.pl!

1. Typy Ekstraklasa – liga nieprzewidywalna nawet dla czołowych ekspertów sportowych

W lidze polskiej często dochodzi do niespodzianek. Świetnie odzwierciedla to sezon 2017/2018, w którym sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Dlatego też typy ekstraklasa są ciężkie do przewidzenia. Nawet najlepsi typerzy potrafią zanotować czarną serię nietrafionych zakładów w lidze polskiej. Eksperci twierdzą, że Ekstraklasa jest niezwykle przyjemną ligą dla bukmacherów, którzy mogą liczyć na spory zysk z częstych niespodzianek. Niemniej jednak, to nie zniechęca graczy w naszym kraju, którzy wciąż bardzo chętnie obstawiają typy ekstraklasa. Zdaniem profesjonalnych typerów ciekawą opcją obstawiania tej ligi są zakłady under/over na rzuty rożne oraz liczbę bramek. Popularnością cieszą się także zabezpieczenia draw no bet, czyli zwrot środków w przypadku remisu.

2. Typy Liga Mistrzów – wielkie emocje oraz szansa na duży zysk

Champions League oferuje nam najwyższy poziom europejskiego futbolu. Na jakim poziomie stoją typy Liga Mistrzów? Na pewno należy zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Przede wszystkim, w fazie grupowej należy ostrożnie typować ostatnie mecze, w których niektóre zespoły mają już zagwarantowany awans. Istnieje prawdopodobieństwo, że odpuszczą one zmagania w Champions League na rzecz regeneracji sił przed meczami krajowymi. Dużą szansę na spory zysk dają typy Liga Mistrzów w fazie pucharowej. Szczególnie spotkania rewanżowe. Zespół, który wysoko przegrał pierwszy mecz ma dużą motywację by od początku gonić wynik. Z kolei faworyci mogą nieco zlekceważyć rywala. Dlatego obstawianie teoretycznie słabszych zespołów  może okazać się bardzo korzystne. Często warto również obstawiać zakład, że obie strony strzelą gola.

3. Liga angielska typy – silna stawka i wyrównane mecze, uroki obstawiania Premier League

W każdym sezonie Premier League jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek można wymieniać przynajmniej 4-5 faworytów do mistrzostwa. Zdaniem ekspertów, to najbardziej wyrównana liga, w których różnice poziomu pomiędzy czubem stawki, a środkiem tabeli nie są tak duże jak chociażby w lidze francuskiej, hiszpańskiej czy włoskiej. Dlatego liga angielska typy to prawdopodobnie największa baza wskazań graczy. Ostrożność należy jednak zachować w pierwszych kolejkach ligowych, ponieważ tutaj często dochodzi do niespodzianek, a my dopiero poznajemy początkowy układ sił. Liga angielska typy to bardzo dobry sposób zarabiania na zakładach w dalszej części sezonu. Najlepsze zespoły z czuba tabeli rzadko notują istotne potknięcia. Niektórzy typerzy lubią obstawiać niewielkie zakłady ako (2-3 wydarzenia) na mecze Premier League. Minusem ligi są duże obciążenia i zmęczenie zawodników. Wiele drużyn angielskich rywalizuje na kilku frontach: liga, puchary europejskie, puchary krajowe. W takich okolicznościach potknięcia się zdarzają.

4. Typy Liga Europy – obstawianie najważniejszych wydarzeń w europejskim futbolu 

Liga Europy przez wielu jest określana Pucharem Pocieszenia. Ranga tego wydarzenia wciąż pozostaje daleko z tyłu za Champions League, pomimo, że coraz lepsze zespoły rywalizują tu o prym. Niestety, podejście niektórych zespołów bywa zbieżne z tym określeniem, a to czyli typy liga europy bardzo nieprzewidywalne. Niektóre drużyny wystawiają na takie spotkania rezerwowe składy. Dopiero w dalszej części turnieju, od ćwierćfinału wzwyż, zaczyna się prawdziwa walka. Czy występują tu pewniaki? W pewnym sensie tak. Triumf w finale Ligi Europy gwarantuje udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Zespoły, które w lidze krajowej nie mają szans na wywalczenie premiowanego miejsca, są bardziej zmobilizowane do gry. Udowadniały to w ostatnich latach drużyny Sevilli oraz Manchesteru United. Dlatego też, obstawiający typy Liga Europy musimy brać pod uwagę sytuację danego zespołu w rozgrywkach krajowych.

5. Typy na remis – czy progresja remisowa jest skutecznym systemem bukmacherskim? 

Jednym z najczęściej stosowanych systemów bukmacherskich jest progresja remisowa. Polega na obstawianiu wyniku remisowego w meczach ligowych, w których często zdarza się podział punktów między zespołami. W sytuacji nietrafionego kuponu należy podwoić stawkę. Postępujemy tak aż do momentu prawidłowo wytypowanego remisu. Zaletą jest pewny zysk nawet w przypadku bardzo niskiej skuteczności. Wadą – konieczność posiadania dużego kapitału. Typy na remis można znaleźć na forach oraz ligach typerów. Warunkiem skuteczności progresji jest odpowiedni dobór stawki oraz wysokiego kursu na remis (2.20 – 3.00). Przydatna może się okazać obszerna analiza światowych lig pod kątem częstotliwości remisów. Bardzo wysoko stoją niektóre ligi Ameryki Południowej.

Profesjonalne typy bukmacherskie pewniaki – czym są fixy?

Fixy, czyli typy na ustawione wydarzenia sportowe. Na ten temat w Internecie znajdziemy prawdziwe legendy. Na wstępie doradzamy jedno: Jeżeli szukasz płatnych typów lub ktoś na forum informuje o posiadaniu fixów – nie wierz w takie informacje. Są to po prostu bzdury. Otóż ustawione wydarzenia sportowe zdarzają się niezwykle rzadko. Dodatkowo, o takiej sytuacji wie garstka osób. Są to osoby blisko związane z drużynami. Wiedząc jak poważne mogą być konsekwencje wykrycia „ustawki” nikt nie ma zamiaru zdarzać tak poufnych informacji. A w szczególności tysiącom użytkowników na forum internetowym lub za pośrednictwem płatnych typów.

Rozumiesz już w czym tkwi problem z fixami? Owszem, one rzeczywiście istnieją (choć są niezwykle rzadkie i zazwyczaj dotyczą bardzo niszowych wydarzeń), ale nikt w Internecie nie ma do nich dostępu. Dlatego też, jeżeli tylko jakiś gracz próbuje skusić Cię na wydanie pieniędzy by dostać się do prestiżowego grona znawców fixów, grzecznie podziękuj. A co z historiami, w których fixy zostały udowodnione? To działa na dwa sposoby: Typ pojawia się już po zakończeniu meczu gdy upubliczniająca go osoba zna wynik lub też wynik jest czystym przypadkiem i nie ma nic wspólnego z fixem. W końcu najlepsi faworyci potrafią czasem niespodziewanie przegrać.

Jak samodzielnie przygotować profesjonalne typy bukmacherskie?

Oczywiście natrafienie na gotowe i rzetelne typy bukmacherskie w Internecie jest możliwe. Tyle tylko, że stanowi to duże wyzwanie, a także, zazwyczaj wymaga słonej zapłaty za kilka typów. Dlatego też warto samodzielnie zająć się przygotowywaniem profesjonalnych typów. Choć z całą pewnością wymaga to pracy oraz umiejętności, jest to lepsze niż wydawanie środków na cudzą pracę. Typer wybierający profesjonalne typy musi mieć umiejętność obiektywnej oceny prawdopodobieństwa wyniku jaki obstawia. To podstawa do najważniejszych technik oceny ryzyka oraz doboru optymalnej stawki na zakład. Kluczową rolę odgrywa tu analiza meczowa.

W dobrze wykonanej analizie przedmeczowej powinny znaleźć się trzy podstawowe czynniki. Ostatnia forma obu drużyn lub zawodników, wyniki bezpośrednich pojedynków w przeszłości, a także prześledzenie doniesień medialnych. W ten sposób uzyskujesz pełny obraz sytuacji i możesz przejść do realnej oceny szans obu ze stron. W ten sposób powstają płatne typy. Ostatnim czynnikiem jest jeszcze odpowiedni dobór stawki oraz przygotowanie kuponu o optymalnym kursie. W ten sposób gracz uzyskuje wysoki Yield czyli bilans wygranych środków do wydanych stawek.

  • Jakość publikacji
  • Dokładność publikacji
  • Merytoryczność publikacji
4.7
Ocena użytkownika 5
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)