Strona domowa / Inne / Polskie zakłady bukmacherskie – nowe marki na naszym rynku

Polskie zakłady bukmacherskie – nowe marki na naszym rynku

Ustawa Hazardowa obowiązuje i ściśle ustala, którzy bukmacherzy mogą przyjmować zakłady wzajemne na terenie Polski. Do końca 2017 roku na rynku funkcjonowało siedem polskich firm. W ostatnich miesiącach sytuacja uległa jednak zmianie i do grona legalnych bukmacherów dołączyło dwóch kolejnych operatorów: Totalbet oraz Superbet. Polskie zakłady bukmacherskie przeżywają obecnie bujny rozwój co skutkuje licznymi promocjami i bonusami dla graczy. Dwóch nowych bukmacherów to nie koniec. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że nawet kilkanaście firm z całego świata stara się o uzyskanie polskiej licencji.

polskie zakłady bukmacherskie

Superbukmacher z Jerzym Dudkiem czyli marka Superbet

Superbet to rumuński bukmacher, który zbudował silną pozycję na terytorium Europy Środkowo-Wschodniej. Pod koniec roku 2017 pojawiało się coraz więcej informacji, że operator ten otrzyma licencje Ministra Finansów. Tak też się stało. Od nowego roku, Superbet posiada licencje na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych, których na terenie Polski znajdziemy już kilkadziesiąt sa to tak zwane polskie zakłady bukmacherskie . Aktywny jest również serwis internetowy bukmachera, ale na razie służy od do zapoznania się z ofertą oraz do przygotowania kuponu, który można obstawić w salonie naziemnym. Superbet wciąż ubiega się o licencje na prowadzenie zakładów bukmacherskich przez Internet. Ambasadorem marki został były reprezentant Polski w piłce nożnej, Jerzy Dudek.

 

Nowe, polskie zakłady bukmacherskie Totalbet

Totalbet jest polską spółką wchodzącą w skład Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Kilka miesięcy temu bukmacher otrzymał licencje zarówno na prowadzenie punktów naziemnych, jak również serwisu internetowego. Na ten moment strona bukmachera nie przyjmuje jeszcze zakładów. Możemy natomiast zapisać się do newslettera i otrzymywać powiadomienia drogą elektroniczną na temat postępów prac. W ten sposób, po starcie serwisu osoby zapisane w newsletterze otrzymają unikalną ofertę powitalną. Bukmacher przypuszczalnie zadebiutuje w okolicy lipca/sierpnia.

 

Sprawdź również

Zakłady bukmacherskie przez Internet – kompendium dla nowych graczy

Coraz więcej osób interesuje się obstawianiem zakładów bukmacherskich. To prosty sposób na dostarczenie sobie dużych …