Milenium Bonus

Wszyscy gracze, którzy zarejestrują nowe konto w serwisie Milenium, mogą otrzymać bonus powitalny w postaci podwojenia pierwszej wpłaty. Maksymalna wysokość bonusu wynosi 760 PLN. Środki te przejdą na naszą własność i będą mogły być wypłacone dopiero po spełnieniu warunków czterokrotnego obrotu. To oznacza, że wpłacając 200 PLN, musisz wydać na zakłady bukmacherskie 800 PLN, aby odblokować bonus i przypisać go na stałe do swojego konta. W przypadku obrotu liczą się kupony o łącznym kursie wynoszącym nie mniej niż 2,00.

Promocje dla stałych klientów bukmachera Milenium bonus

Wszyscy gracze mają możliwość skorzystania z dodatkowej promocji Liga Mistrzów Milenium, jest to program lojalnościowy, o którym więcej opowiemy w dalszej części artykułu. Każdy klient, który zgłosi się do tego programu, otrzyma darmowy zakład bez ryzyka o wartości 10 PLN. W sytuacji prawidłowego wytypowania kuponu środki stają się Twoja własnością. Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot swojej gotówki przeznaczonej na zakład bez ryzyka.

Gracze mają również możliwość negocjowania kursów z bukmacherem. W regulaminie zawarto wszystkie dyscypliny i wydarzenia, które podlegają takiej opcji. W sytuacji, gdy dany kurs jest przez Ciebie uznawany za zbyt niski, a konkurencyjni bukmacherzy proponują za to samo wydarzenie dużo wyższy kurs, możesz negocjować z bukmacherem indywidualne zwiększenie kursu na Twoją korzyść. Co więcej, w serwisie pojawiają się promocje dotyczące najważniejszych wydarzeń sportowych.

 

Program lojalnościowy w serwisie Milenium

Każdy gracz ma możliwość dołączenia do programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium. Klient, który dołączy do klubu, otrzymuje dodatkowo darmowy zakład do 10 PLN na dowolne wydarzenia sportowe. W programie lojalnościowym gracze zbierają punkty naliczane na podstawie wysokości stawki oraz kursu całkowitego zakładu. Dodatkowo mogą brać udział w różnych konkursach dających możliwość zdobycia cennych nagród. Punkty mogą być wymieniane na dodatkowe bonusy. W Lidze Mistrzów Milenium mogą brać udział również klienci punktów naziemnych. Jedynym warunkiem jest wyrobienie swojej karty w Programie Lojalnościowym.

Inne strony w tym temacie:

Millenium bukmacher

  • Podobał ci się artykuł oceń go:
5.0
Ocena użytkownika 0
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

STS kod promocyjny

STS w swojej ofercie ma kod promocyjny który możesz zgarnąć rejestrując się razem z nami. …