Strona domowa / Polscy bukmacherzy / LvBet kod promocyjny

LvBet kod promocyjny

LV Bet przez długi czas oferował tradycyjny kod promocyjny dla nowych graczy w postaci dodatkowych pieniędzy naliczanych do pierwszego depozytu. Teraz jednak serwis proponuje nam zupełnie nowe i bardzo ciekawe rozwiązanie. Otóż na start, nowi członkowie serwisu otrzymują bonus równowarty 1% depozytu. Jednakże otrzymaną kwotę mogą postawić na jeden zakład sportowy z mnożnikiem x100! Łatwo sobie zatem wyobrazić, że przy kwocie bonusu PLN, i kursie 2,00, wniesiemy zakład, który może nam przynieść dokładnie 1000 PLN! Okrągły tysiąc złotych to granica, jaką mogą przypisać do swojego konta w ramach bonusu nowi gracze.

Aby skorzystać z bonusu, należy wpłacić przynajmniej 50 PLN. Kupon bonusowy musi zawierać 3 zdarzenia o łącznym kursie 2.50. Minimalny kurs jednego wydarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.25. Depozyt wzbogacony naliczonemu bonusowi podlega zasadom czterokrotnego obrotu. Dopiero po spełnieniu tego warunku, pieniądze przejdą na nasz rachunek i będą mogły być wypłacone przez gracza. Do obrotu naliczane są zakłady z kursem całkowitym przynajmniej 2,00.

Klub sponsoruje kilka klubów piłkarskich: Widzew Łódź, Piast Gliwice, Arka Gdynia, Wisła Płock, Wisła Kraków. Na mocy współpracy bukmachera z drużynami, kibice posiadający karnet meczowy na spotkania powyższych klubów piłkarskich mogą liczyć na specjalną ofertę powitalną.

bonus na rynku

LvBet Kod promocyjny dla nowych graczy w serwisie

Serwis nie tylko premiuje nowych graczy, ale pamięta również o swoich stałych klientach. Bukmacher bardzo często oferuje lvbet kod promocyjny związany z ważnymi wydarzeniami sportowymi. Możliwe jest również branie udziału w konkursach dla najlepszych typerów, gdzie nagrodą jest dodatkowy bonus pieniężny na grę. W serwisie istnieje również promocja Bezpieczny Kupon, polegająca na tym, że raz w tygodniu możemy obstawić zakład akumulowany z pięcioma wydarzeniami oraz oferowanym lvbet kod promocyjny. Jeżeli jedno wydarzenie popsuje nasz kupon, postawione środki wracają na nasze konto. Bezpieczny Kupon musi spełniać kilka warunków dokładnie opisanych w regulaminie promocji.

Bukmacher nagradza również popularne „tasiemce”, czyli zakłady akumulowane z dużą liczbą wydarzeń. W przypadku trafionego kuponu z pięcioma wydarzeniami do wygranej doliczone zostanie dodatkowe 10%. W przypadku kuponu z ośmioma wydarzeniami doliczane jest 25% kwoty. Warto na bieżąco sprawdzać sekcję promocyjną, aby nie przegapić ciekawych ofert, które być może idealnie pasują do naszych zainteresowań i ulubionych dyscyplin sportowych.

karnet

Inne artykuły w tym temacie:

LvBet bonus

LvBet zakłady bukmacherskie

LvBet opinie klientów

  • Ocena artykułu
5.0
Ocena użytkownika 0
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

STS kod promocyjny

STS w swojej ofercie ma kod promocyjny który możesz zgarnąć rejestrując się razem z nami. …