Strona domowa / Polscy bukmacherzy / iForbet – kod promocyjny

iForbet – kod promocyjny

Bukmacher przygotował bardzo kod promocyjny dla nowych graczy, którzy utworzą konto w serwisie. Pierwszy depozyt wykonany przez użytkownika może zostać wzbogacony o bonusową kwotę w wysokości 100% wpłaty. iForbet kod promocyjny ten jest jednak ograniczony do maksymalnej kwoty w wysokości 600 PLN. Wiele do życzenia pozostawiają jednak warunki obrotu, które są bardzo restrykcyjne i mogą stanowić problem dla nowych graczy. Otrzymaną kwotę z kod promocyjny należy bowiem obrócić aż osiem razy na kuponach z kursem minimum 3,0.

To oznacza, że gracz, który otrzyma od bukmachera dodatkowe 600 PLN na grę, będzie mógł wypłacić środki zdobyte dzięki pieniądzom bonusowym dopiero po zagraniu za kwotę 4,800 PLN z kursem 3,0. Minimalna wpłata umożliwiająca skorzystanie z oferty powitalnej to 20 PLN. Nowi klienci mogą ponadto otrzymać dodatkowe 50 PLN, jeżeli posiadają specjalny kod udostępniony przez partnerów serwisu. W tym wypadku minimalny depozyt musi jednak wynosić 100 PLN

kod promocyjny

iForbet kod promocyjny – Oferty promocyjne dla stałych graczy

Wszyscy klienci serwisu forBET mają możliwość korzystania z oferty promocyjnej Cashback. Dzięki niej raz w miesiącu otrzymasz specjalny zwrot pieniędzy naliczany od wszystkich stawek wygranych i przegranych oraz pomniejszony o sumę wygranych pieniędzy. Bukmacher zwraca do 5% środków maksymalnie do kwoty 700 PLN. Najniższy możliwy zwrot wynosi 5 PLN. Zwrócone środki są dołączane do Twojego konta w formie bonusu i muszą został obrócone przynajmniej czterokrotnie przy kursie minimalnym 2,00. To dobra okazja, by odzyskać część utraconych środków w gorszym okresie rozliczeniowym, gdy nasze typy często okazywały się błędne.

Najsłynniejszą promocją bukmachera będącą znakiem rozpoznawczym forBET była oferta, w której wszyscy graczy serwisu byli zwolnieni z podatku 12% od każdej stawki. Koszty pokrywał bukmacher, a użytkownicy mogli cieszyć się większymi wygranymi. Było to jednak bardzo drogie rozwiązanie i po ponad roku działalności serwisu ostatecznie zniknęło z oferty. W jego miejsce pojawiła się promocja Gramy Razem. Dotyczy ona zakładów akumulowanych z przynajmniej trzema zdarzeniami. Kurs kuponu musi wynosić przynajmniej 2,00. Gdy te warunki zostaną spełnione, połowa kwoty podatku od stawki zostanie zapłacona przez bukmachera forBET.

W serwisie nie brakuje innych ofert promocyjnych. Od czasu, gdy ambasadorem bukmachera został Artur Boruc, możliwe jest wygranie gadżetów z autografem polskiego golkipera. Dodatkowo forBET proponuje również promocje okresowe związane z najważniejszymi, zbliżającymi się wydarzeniami sportowymi. Dlatego też warto na bieżąco śledzić ofertę bukmachera.

cashback

Oferta bukmachera forBET

Serwis internetowy forBET posiada bardzo bogatą kolekcję dyscyplin sportowych oraz zakładów specjalnych, które możemy obstawiać w dowolny dla nas sposób. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo obszerna oferta zakładów na żużel oraz zapasy, które stały się specjalnością bukmachera. Wśród dyscyplin znajdziemy oczywiście najważniejsze dyscypliny sportowe takie jak: piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka, ale również mniej popularne sporty adresowane do koneserów i fanów bardziej niszowych dyscyplin takich jak: krykiet, unihokej czy curling.

Najważniejsze i najchętniej wybierane dyscypliny są dostępne w lewym panelu szybkiego wyboru. Nie stanowi jednak problemu odnalezienie innych, interesujących ofert ze względu na przyjemny interfejs i nawigacje w serwisie forBet. Na stronie możliwe jest wybranie odpowiadającego nam sposobu prezentacji kursów. Najpopularniejszym i standardowym jest oczywiście europejski system dziesiętny. Możemy jednak wybrać także systemy brytyjski lub amerykański.

Kupon w serwisie możemy tworzyć zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Zaczynając od prostych kuponów single, aż po rozległe kupony akumulowane zwane przez wielu „tasiemcami”. W serwisie nie zabrakło najważniejszych rodzajów zakładów takich jak: handicap, over/under, ilość danych elementów w grze oraz wiele innych, ciekawych propozycji pozwalających na dokładne typowanie każdego wydarzenia na arenie gry. Nie mogło zabraknąć zakładów Live, w których kupony są przyjmowane w trakcie gry. Niektóre z najważniejszych wydarzeń sportowych są przez bukmachera forBET transmitowane dla wszystkich, aktywnych klientów serwisu.

forbet strona

Inne artykuły w tym temacie:

iForbet opinie

iForbet zakłady bukmacherskie

  • Ocena artykułu
5.0
Ocena użytkownika 5
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

STS kod promocyjny

STS w swojej ofercie ma kod promocyjny który możesz zgarnąć rejestrując się razem z nami. …