Strona domowa / Polscy bukmacherzy / Etoto kod promocyjny

Etoto kod promocyjny

Etoto Kod promocyjny dla nowych graczy

Bonus powitalny w serwisie E-Toto działa nieco inaczej niż w przypadku innych bukmacherów. Tutaj, kwotę z kod promocyny otrzymasz dopiero po spełnieniu warunków. Mianowicie, od momentu zarejestrowania konta, musisz w ciągu 60 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty, a dopiero wtedy otrzymasz podwojenie swojego depozytu maksymalnie do kwoty 500 PLN. Do obrotu wliczane są kupony o kursie całkowitym 2,00. Na przykładzie wygląda to następująco: Wpłacasz 500 PLN, masz dwa miesiące na obstawienie zakładów bukmacherskich za 2000 PLN. Gdy uda Ci się zrealizować ten cel, dodatkowe 500 PLN wyląduje na Twoim koncie. Bukmacher zamierza poprawić swoją ofertę promocyjną dla nowych graczy w nowej odsłonie serwisu E-Toto.

Promocje dla stałych klientów E-Toto

Na ten moment, w serwisie obecna jest tylko jedna promocja dla stałych klientów bukmachera. Nagradzane są zakłady akumulowane z przynajmniej pięcioma zdarzeniami na jednym kuponie. W przypadku prawidłowego wytypowania wszystkich spotkań, Twoja wygrana zostanie powiększona o odpowiedni procent, którego wysokość zależy od liczby zakładów na kuponie. W przypadku pięciu wydarzeń kod promocyjny wynosi 5%. W przypadku kuponu z 14 zdarzeniami lub więcej, wygrana zostanie wzbogacona o dodatkowe 50%. W ten sposób bukmacher E-Toto nagradza popularne „tasiemce”.

W serwisie E-Toto istnieje możliwość negocjowania kursów. Jeżeli planujesz stworzyć kupon z trzema wydarzeniami i ustaliłeś stawkę na zakład równą lub wyższą niż 500 PLN, masz możliwość negocjowania wysokości kursu całkowitego z bukmacherem. W ten sposób masz szanse na indywidualne dostosowanie oferty do Twoich potrzeb.

Programy lojalnościowe w serwisie E-Toto

Na ten moment, bukmacher nie posiada w swojej ofercie żadnego programu lojalnościowego. Być może brak ten zostanie uzupełniony w przyszłości.

Inne strony w tej tematyce:

eTOTO zakłady bukmacherskie

etoto opinie

  • Podobał ci się artykuł oceń go:
5.0
Ocena użytkownika 0
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

STS kod promocyjny

STS w swojej ofercie ma kod promocyjny który możesz zgarnąć rejestrując się razem z nami. …