Strona domowa / Polscy bukmacherzy / eFortuna – kod promocyjny

eFortuna – kod promocyjny

eFortuna oferuje graczom możliwość wykorzystania kod promocyjny czyli zakład bez ryzyka od razu po założeniu konta. Maksymalna stawka takiego zakładu to 100 PLN. Bukmacher pamięta o podatkach, dlatego też, aby w pełni wykorzystać potencjał pierwszego zakładu bez ryzyka, możesz obstawić 114 PLN na dowolne wydarzenia sportowe. To nie jedyna propozycja dla nowych graczy od bukmachera.

Możesz powiększyć swój budżet na zakłady bukmacherskie nawet o 400 PLN. Aby zdobyć środki na kod promocyjny, musimy w przeciągu 60 dni wydać na zakłady bukmacherskie czterokrotność pierwszej wpłaty. Jeżeli więc wpłacisz na konto 400 PLN i w ciągu dwóch miesięcy przeznaczysz na zakłady bukmacherskie 1600 PLN, to po spełnieniu tego wymogu bukmacher podwoi Twój pierwszy depozyt. Pamiętajmy, że bonusy powitalne są objęte warunkami obrotu, o których możemy poczytać w regulaminie. To oznacza, że środki na kod promocyny przejdą na naszą własność dopiero po wykonaniu obrotu opisanego w regulaminie oferty promocyjnej.

eFortuna kod promocyjny

Kod promocyjny eFortona dla nowych użytkowników 

Stali klienci również mają możliwość skorzystania z licznych promocji proponowanych przez bukmachera eFortuna. Najważniejszą propozycją są Mistrzostwa Typerów regularnie rozgrywane w serwisie. W każdym etapie przewidziano korzystną nagrodę dla najlepszego gracza. Prowadzony jest również ogólnopolski ranking mistrzowski, spośród którego wyłoniony zostanie Mistrz Typerów. Może on liczyć na bardzo atrakcyjną nagrodę oraz dodatkowe korzyści w serwisie.

Co więcej, każdy gracz ma możliwość polecenia serwisu swoim znajomym. Za każdą rejestrację z naszego polecenia możemy otrzymać kod promocyjny do 100 PLN. Dokładna kwota bonusu przyznanego graczowi zależy od aktywności nowego klienta, który założył konto, używając Twojego kodu promocyjnego. Nowi klienci, którzy zarejestrują się w serwisie w taki sposób, mogą oczywiście wykorzystać bonus powitalny dla nowych graczy. Jest to zatem obopólna korzyść.

W serwisie, a także w punktach naziemnych pojawiają się dodatkowe promocje związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi. Biorąc w nich udział, możemy otrzymać bonusowe pieniądze, zakłady bez ryzyka lub dodatkowe punkty w programie Klub Plus, o którym powiemy w dalszej części artykułu.

Inne strony w tej tematyce:

eFortuna zakłady bukmacherskie

eFortuna opinie

  • Podobał ci się artykuł oceń go:
5.0
Ocena użytkownika 0
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

STS kod promocyjny

STS w swojej ofercie ma kod promocyjny który możesz zgarnąć rejestrując się razem z nami. …