Strona domowa / Inne / Bukmacherzy internetowi bonusy – co może otrzymać nowy gracz na start?

Bukmacherzy internetowi bonusy – co może otrzymać nowy gracz na start?

Rejestrowanie konta u nowego bukmachera zawsze jest rzeczą przyjemną. A wszystko za sprawą bonusów, które czekają na nowych klientów serwisu bukmacherskiego. W prezencie na start możemy otrzymać kilka rodzajów bonusu powitalnego. Dziś opiszemy je wszystkie, wskazując, na co należy zwrócić szczególną uwagę oraz jak optymalnie wykorzystać bonus.

Bonus powitalny od pierwszego depozytu

W tej promocji gracz otrzyma prezent dopiero po dokonaniu pierwszej wpłaty do swojego portfela bukmacherskiego. Bonusem będą dodatkowe pieniądze doliczone na podstawie wpłaconej kwoty. Najczęściej, bukmacher podwaja pierwszą wpłatę do określonego, górnego limitu. Oczywiście pieniądze bonusowe nie stają się od razu naszą własnością. Najpierw musimy spełnić warunki obrotu, czyli postawić zakłady za określoną wielokrotność otrzymanej kwoty bonusowej. Dopiero po zakończeniu tego zadania pieniądze będą podlegać wypłacie. Do obrotu bonusem warto dobrać odpowiednią strategię, która pozwoli łatwiej wykonać postawione przed nami zadanie.

Bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka

W tej promocji możemy otrzymać pierwszy zakład bez ryzyka za określoną kwotę. Jeżeli okaże się trafiony, pieniądze przechodzą na nasze konto bonusowe i podlegają obrotowi. Jeżeli przegramy, stawka zakładu zostanie nam zwrócona. Ze względu na brak ryzyka strat warto postawić bardziej rozbudowany zakład z większym kursem co pozwoli nam zagrać za nieco większe pieniądze. Jednak nie przesadźmy również w drugą stronę obstawiając długiego „tasiemca” czyli zakład akumulowany z wieloma wydarzeniami na jednym kuponie.

Bonus bez depozytu na sprawdzenie oferty

Niektórzy bukmacherzy internetowi bonusy oferują również w formie promocji bez depozytu. Wystarczy w trakcie rejestrowania konta zaznaczyć odpowiednie okienko z bonusem bez depozytu. Po zakończeniu procesu rejestracji na naszym koncie czekać będzie niewielka suma pieniędzy, którą możemy przeznaczyć na dowolne zakłady bukmacherskie. To świetna okazja by lepiej zapoznać się z ofertą internetowego bukmachera.

  • Podobał ci się artykuł oceń go:
5.0
Ocena użytkownika 0
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

Polskie zakłady bukmacherskie – nowe marki na naszym rynku

Ustawa Hazardowa obowiązuje i ściśle ustala, którzy bukmacherzy mogą przyjmować zakłady wzajemne na terenie Polski. …