Strona domowa / Wkrótce Legalni / Bet365 recenzja bukamchera

Bet365 recenzja bukamchera

Recenzja bukmachera Bet365 – europejska marka na najwyższym poziomie

Bukmacher Bet365 prawie 20 lat funkcjonuje na europejskim rynku. W tym czasie zyskał dużą sympatię graczy z wielu krajów stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek bukmacherskich. Serwis jest wybierany przede wszystkim za bardzo bogatą ofertę zakładów, a także ciekawe promocje i bonusy. Bez wątpienia jest to operator godny zaufania, który świadczy przyjmowanie zakładów wzajemnych na bardzo wysokim poziomie.

Ogromny wybór zakładów sportowych i specjalnych

Jednym z największych atutów serwisu bukmacherskiego Bet365 jest bardzo rozbudowana oferta zakładów. Możemy wybierać spośród blisko 100 dyscyplin sportowych! W najważniejszych sportach takich jak piłka nożna, dostępne są egzotyczne ligi i niższe klasy rozgrywkowe. Ponadto, bukmacher posiada w swojej ofercie zakłady specjalne na politykę, wydarzenia kulturalne, a także finanse. Szczególnie ostatni dział wydaje się bardzo interesujący. Możemy w nim obstawiać zmiany cen różnych instrumentów finansowych w ciągu najbliższych kilku minut. Jest to zatem namiastka rynku Forex dostępnego w serwisie bukmacherskim Bet365.

Oferta promocyjna i program lojalnościowy Bet365

Serwis Bet365 zawsze potrafił przekonać do siebie nowych klientów atrakcyjnymi promocjami. Ta tendencja wciąż jest aktualna. Zarówno nowi i jak i stali klienci serwisu mogą liczyć na bardzo atrakcyjne bonusy. Bardzo popularny jest także program lojalnościowy, w którym zebrane punkty można przeznaczyć na premie pieniężne, zakłady bez ryzyka lub cenne nagrody. W Bet365 nie brakuje okazji do poprawienia swojej sytuacji finansowej.

Czy Bet365 jest legalny w Polsce?

Niestety nie, bukmacher nie posiada polskej licencji na prowadzenie zakładów bukmacherskich przez Internet. Ponadto, operator postanowił sam wycofać się z polskiego rynku w marcu 2017 roku. Serwis jest dostępny wyłącznie dla Polaków mieszkających po za granicami naszego kraju. Mamy jednak nadzieję, że w przyszłości Bet365 zdobędzie polską licencję i ponownie zagości na naszym rynku z usługami bukmacherskimi na najwyższym poziomie.

 

 

  • Oceń artykuł
5.0
Ocena użytkownika 0
Sending
Comments Rating 0 (0 reviews)

Sprawdź również

Expekt recenzja

Recenzje Expekt – szwedzki bukmacher z dwudziestoletnim stażem W roku 2019 bukmacher Expekt będzie świętował …