Strona domowa / Polscy bukmacherzy / Ranking bukmacherów 2018 – legalne zakłady bukmacherskie w Polsce

Ranking bukmacherów 2018 – legalne zakłady bukmacherskie w Polsce

Aktualnie na polskim rynku legalnie funkcjonuje siedem serwisów bukmacherskich: STS, Fortuna, Totolotek, LVbet, forBET, Milenium oraz E-toto. Jednak, który z serwisów będzie najlepszy dla nowych graczy? Ranking bukmacherów z całą pewnością powinien uwzględniać promocje powitalne, dlatego też sprawdzamy, jakie bonusy na start proponują nam polscy bukmacherzy.

  1. LVbet – 1000 PLN na start oraz 20 PLN bez depozytu

Aktualnie, najwyższy bonus powitalny dla nowych graczy oferuje nam serwis bukmacherski LVbet. Nowi gracze mogą najpierw skorzystać z promocji dającej 20 PLN na start bez depozytu. To świetna okazja by przetestować możliwości serwisu oraz sprawdzić, czy spełnia on nasze oczekiwania. Dokonując pierwszej wpłaty w serwisie LVbet możemy dodatkowo otrzymać aż 1000 PLN. Na ten moment jest to najwyższy bonus oferowany na polskim rynku bukmacherskim. Warto również dodać, że kibice klubów piłkarskich sponsorowanych przez serwis LVbet mogą otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 50 PLN. Wystarczy jedynie posiadać karnet na mecze swojej drużyny.

  1. forBET – 1200 PLN w trzech bonusach powitalnych

Tytuł najwyższego bonusu jednorazowego przyznać należy bukmacherowi LVbet. Jednak jeszcze większą kwotę w kilku bonusach oferuje nam bukmacher forBET. Tutaj gracz może otrzymać nawet trzy bonusy do pierwszych trzech depozytów. Pierwszy bonus to 100% do 400 PLN. Drugi 75% do 400PLN oraz trzeci 50% do 400 PLN. W ten sposób, nowi użytkownicy bukmachera forBET mogą otrzymać na start nawet 1200 PLN. W przypadku bonusu powitalnego, który nie łączy się z wyżej opisaną promocją, gracz może otrzymać bonus 100% do wartości 600 PLN do pierwszej wpłaty.

  1. Fortuna – 400 PLN do pierwszej wpłaty i 100 PLN zakładu bez ryzyka

Nowi klienci w serwisie Fortuna otrzymają dwa bonusy na start. Pierwszym z nich jest wysoki zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN. Jeżeli Twoje typy nie okażą się szczęśliwe, środki wrócą na Twoje konto. Jeżeli wygrasz, możesz wydatnie zwiększyć swój kapitał na grę. Dodatkowo, pierwsza wpłata w serwisie internetowym Fortuna zostanie podwojona nawet o 400 PLN. Ranking bukmacherów nagradza wysokie bonusy bez ryzyka i dlatego ten bukmacher zajmuje wysokie, trzecie miejsce.

  1. Totolotek ex aequo z STS – 500 PLN do pierwszej wpłaty i 20 PLN zakładu bez ryzyka

Na miejscu czwartym ranking bukmacherów dwa serwisy – Totolotek oraz STS. Obie firmy proponują nam bowiem identyczny zakład bukmacherski. Gracz za samą rejestrację może otrzymać darmowy bonus bez ryzyka o wartości 20 PLN. Natomiast po przetestowaniu funkcjonalności serwisu i wpłaceniu pierwszego depozytu, gracz może otrzymać nawet 500 PLN na dalszą grę. W ogólnym rozrachunku Totolotek i STS oferują większą kwotę bonusową niż Fortuna, jednakże firma sponsorująca Legie Warszawa daje nam bonus bez ryzyka o wartości 100 PLN. To bardzo korzystna promocja pozwalająca na zdobycie znacznie większej, potencjalnej wygranej na start.

  1. Milenium – bonus powitalny 760 PLN na start

Milenium oferuje nam co prawda wyższy bonus powitalny niż Fortuna, Totolotek oraz STS, jednakże jest to wyłącznie kwota przyznawana do pierwszej wpłaty. W tym przypadku nowi gracze nie mają możliwości otrzymania darmowego zakładu bez ryzyka. Po zarejestrowaniu nowego konta w serwisie Milenium, gracz dokonuje pierwszej wpłaty. Bonus doliczy do naszego drugie tyle. Jednakże niezależnie od kwoty wpłacanej na konto bukmacherskie, kwota bonusu nie może przekroczyć 760 PLN na start. Mimo wszystko jest to bardzo pokaźny i atrakcyjny bonus powitalny.

  1. EToto – bonus powitalny do 1749 PLN (zakład bez ryzyka 50 PLN)

Dlaczego na piątym miejscu ranking bukmacherów umieściliśmy zakłady EToto skoro proponują nam tak wysoki bonus powitalny? Ponieważ w tej ofercie promocyjnej, nowi gracze otrzymują darmowy zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN. Możemy go przeznaczyć na zakład akumulowany z trzema wydarzeniami i wygrać nawet 1749 PLN na start. Jest to jednak potencjalna wygrana, a zatem de facto, kwota bonusu w EToto wynosi 50 PLN. W przypadku nietrafionych typów, obstawiona stawka na kupon zostanie nam zwrócona.

Ranking bukmacherów – podsumowanie

Oczywiście nasz ranking bukmacherów może być nieco subiektywny. W końcu ocena atrakcyjności promocji należy do graczy. Być może dla Ciebie cenniejszy jest bonus do pierwszej wpłaty zamiast darmowego zakładu bez ryzyka. Dlatego też, Twój prywatny ranking bukmacherów może się prezentować zupełnie inaczej. My przekazujemy Ci tylko informacje na temat wysokości oferowanych bonusów. Pamiętajmy również, że każdy bonus powitalny jest obciążony warunkiem obrotu. To oznacza, że otrzymane środki będą dostępne do wypłaty dopiero po obstawieniu wielokrotności przyznanych środków. Informacje na temat warunku obrotu przeczytamy w regulaminie interesującej nas promocji. Z tego względu zawsze warto zapoznać się z często pomijanym regulaminem. Mamy nadzieję, że nasz ranking bukmacherów ułatwi Ci wybór najlepszego legalnego operatora.

Komentarze użytkowników

O admin

Sprawdź również

milenium

Milenium – Polskie zakłady bukmacherskie

Recenzje bukmacherskie – Milenium Milenium Zakłady Bukmacherskie to spółka handlowa prowadząca usługi bukmacherskie na terenie …