Ranking bukmacherów – Bukmachers.pl

Prezentujemy naszym czytelnikom specjalny ranking bukmacherów w 2018 roku. Obejmuje on te firmy, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów.

Ranking bukmacherów w 2018 roku

Od wprowadzenia nowelizacji ustawy hazardowej lista legalnych bukmacherów znacząco się powiększyła. Co niezwykle ważne, nasz ranking bukmacherów obejmuje nie tylko rodzime spółki. Wiąże się to z faktem, iż niektórzy legalni bukmacherzy posiadają zagraniczny kapitał bądź siedziby w innych krajach. Zapraszamy zatem do krótkiej lektury naszego zestawienia.

Ranking bukmacherów

Oto legalni bukmacherzy, którzy oficjalnie uzyskali do końca listopada 2018 roku licencję Ministerstwa Finansów.

1. Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne: jest to największy w Polsce bukmacher, który działa w Polsce od 1997 roku. Znany bardziej jako STS otrzymał swą pierwszą licencję internetową w 2012 roku. Posiada jedną z największych ofert zakładów w Polsce, jak i wiele punktów naziemnych. W przyszłym roku planuje ekspansję na zagraniczne rynki.

2. FORTUNA online zakłady bukmacherskie: jest to jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Obecny jest na rynku od 1996 roku. Początkowo funkcjonował jako firma Profesjonał. Został jednak z czasem przejęty przez czeską grupę Fortuna. W 2012 roku jako pierwsza firma w Polsce otrzymała zezwolenie Ministerstwa Finansów. Sponsoruje między innymi Legię Warszawa.

3. Milenium Zakłady Bukmacherskie: jest to polska firma, która założona została w 2003 roku. Swą pierwszą licencję internetową również uzyskała w 2012 roku. Posiada sporo punktów naziemnych w Polsce, jak i zajmuje się sponsorowaniem żużla.

4. Totolotek: jest to najstarszy w Polsce bukmacher, który założony został w 1993 roku. Także jest jednym z tych bukmacherów, którzy jako pierwsi otrzymali licencję. Posiada przy tym kilkaset punktów stacjonarnych w całym kraju.

5. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie: firma ta założona została w 2011 roku. Swą licencję otrzymała pod koniec 2014 roku. Dysponuje także pewną liczbą salonów naziemnych.

6. forBET Zakłady Bukmacherskie: firma ta założona została w 2015 roku, a rok później uzyskała swą licencję. Jest to aktywny w sferze sponsoringu bukmacher, który planuje wprowadzić w Polsce sieć specjalnych punktów z terminali dotykowymi do obstawiania zakładów.

7. LV BET Zakłady Bukmacherskie: założony pod koniec 2015 roku również uzyskał licencję w 2016 roku. Firma ta znana jest ze swej współpracy z Wisłą Kraków, jak i sieci salonów naziemnych.

8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie: bukmacher ten działa od 2017 roku, a w marcu obecnego roku uzyskał swą licencję online. 2 lipca 2018 roku oficjalnie wystartował ze swą stroną internetową.

9. Cherry Online Polska: jest to polska spółka szwedzkiej grupy, która działa w Polsce jako PZBuk. Wystartowała ze swą stroną dopiero pod koniec roku. Firma ta została między innymi sponsorem polskiego hokeja.

10. BEM Operations Limited: ta firma z Malty zezwolenie otrzymała dopiero pod koniec września obecnego roku. Jako bukmacher Betclic planuje wystartować oficjalnie w Polsce dopiero połowie 2019 roku.

11. BetFan: marka ta otrzymała ze strony Ministerstwa Finansów zezwolenie pod koniec października 2018 roku. Na kwiecień 2019 planuje start swego serwisu internetowego.

12. Ewinner: również otrzymał zezwolenie pod koniec października. Wciąż czekamy na więcej informacji o tym bukmacherze.

13. Typiko: ta firma z Bielska-Białej licencję otrzymała w listopadzie. Tu również czekamy na więcej informacji.

14. Traf-Zakłady Wzajemne: warszawska firma także uzyskała zezwolenie pod koniec listopada. Będzie to oryginalny internetowy bukmacher, który w swej ofercie postawi tylko na wyścigi konne odbywające się w Polsce i Francji.

To oczywiście tylko ci legalni bukmacherzy, którym do końca 2018 roku udało się uzyskać licencję Ministerstwa Finansów.

Udział w grach bukmacherskich jest dozwolony tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Zawieranie zakładów bukmacherskich jest formą hazardu i może prowadzić do uzależnień. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów, posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Łamanie tych zasad może prowadzić do konsekwencji prawnych.