Strona domowa / Skuteczne obstawianie / Profesjonalne typy bukmacherskie pewniaki – czy to działa?

Profesjonalne typy bukmacherskie pewniaki – czy to działa?

W życiu każdego typera przychodzi okres zwątpienia i rezygnacji. Seria kuponów, które nie weszły. Długie analizy nieprzynoszące wymiernego efektu. Niewchodzące „pewniaki”. Gdy poziom frustracji osiągnie odpowiedni poziom, gracz ma dosyć ponoszenia odpowiedzialności za kolejne zakłady. A zatem zaczyna się interesować czy profesjonalne typy bukmacherskie pewniaki działają. Takie propozycje kierują do nas płatne typy, ale „pewniaki” możemy również znaleźć na forach internetowych. Czy ten sposób ma jakiekolwiek szanse powodzenia?

Czy warto inwestować w płatne typy?

To temat rzeka, bowiem wszystko zależy od płatnych typów. Nie ulega wątpliwości, że niektórzy profesjonalni typerzy oferują sprawdzone i bardzo ciekawe typy bukmacherskie. Dodatkowo, operują odpowiednim systemem gry skierowanym na wysoki Yield. Jednakże nie brakuje również oszustów, którzy polecają nam całkowicie niesprawdzone typy kradnąc nam w ten sposób pieniądze. Warto również mieć na uwadze, że nawet najlepsze, płatne typy nie zagwarantują Ci zysku. Zawsze zdarzają się bowiem gorsze okresy, w których może się przydarzyć strata. Takie uroki bukmacherki.

Wielu graczy twierdzi, że każdy z nas może nauczyć się odpowiednich technik gry oraz umiejętności analizy przedmeczowej. W ten sposób możemy zbliżyć się do poziomu najlepszych typerów oferujących profesjonalne typy bukmacherskie pewniaki. Jest to również dużo tańsze rozwiązanie, bowiem najlepsze płatne typy dostępne w Internecie mogą być bardzo drogie. Jeżeli jednak planujesz zamówienie pakietu typów, sprawdź statystyki gracza, opinie, a także oceń wiarygodność typera. Wszelkie wątpliwości traktuj bardzo poważnie, aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto.

Profesjonalne typy bukmacherskie pewniaki – czym są fixy?

Fixy, czyli typy na ustawione wydarzenia sportowe. Na ten temat w Internecie znajdziemy prawdziwe legendy. Na wstępie doradzamy jedno: Jeżeli szukasz płatnych typów lub ktoś na forum informuje o posiadaniu fixów – nie wierz w takie informacje. Są to po prostu bzdury. Otóż ustawione wydarzenia sportowe zdarzają się niezwykle rzadko. Dodatkowo, o takiej sytuacji wie garstka osób. Są to osoby blisko związane z drużynami. Wiedząc jak poważne mogą być konsekwencje wykrycia „ustawki” nikt nie ma zamiaru zdarzać tak poufnych informacji. A w szczególności tysiącom użytkowników na forum internetowym lub za pośrednictwem płatnych typów.

Rozumiesz już w czym tkwi problem z fixami? Owszem, one rzeczywiście istnieją (choć są niezwykle rzadkie i zazwyczaj dotyczą bardzo niszowych wydarzeń), ale nikt w Internecie nie ma do nich dostępu. Dlatego też, jeżeli tylko jakiś gracz próbuje skusić Cię na wydanie pieniędzy by dostać się do prestiżowego grona znawców fixów, grzecznie podziękuj. A co z historiami, w których fixy zostały udowodnione? To działa na dwa sposoby: Typ pojawia się już po zakończeniu meczu gdy upubliczniająca go osoba zna wynik lub też wynik jest czystym przypadkiem i nie ma nic wspólnego z fixem. W końcu najlepsi faworyci potrafią czasem niespodziewanie przegrać.

Jak samodzielnie przygotować profesjonalne typy bukmacherskie?

Oczywiście natrafienie na gotowe i rzetelne typy bukmacherskie w Internecie jest możliwe. Tyle tylko, że stanowi to duże wyzwanie, a także, zazwyczaj wymaga słonej zapłaty za kilka typów. Dlatego też warto samodzielnie zająć się przygotowywaniem profesjonalnych typów. Choć z całą pewnością wymaga to pracy oraz umiejętności, jest to lepsze niż wydawanie środków na cudzą pracę. Typer wybierający profesjonalne typy musi mieć umiejętność obiektywnej oceny prawdopodobieństwa wyniku jaki obstawia. To podstawa do najważniejszych technik oceny ryzyka oraz doboru optymalnej stawki na zakład. Kluczową rolę odgrywa tu analiza meczowa.

W dobrze wykonanej analizie przedmeczowej powinny znaleźć się trzy podstawowe czynniki. Ostatnia forma obu drużyn lub zawodników, wyniki bezpośrednich pojedynków w przeszłości, a także prześledzenie doniesień medialnych. W ten sposób uzyskujesz pełny obraz sytuacji i możesz przejść do realnej oceny szans obu ze stron. W ten sposób powstają płatne typy. Ostatnim czynnikiem jest jeszcze odpowiedni dobór stawki oraz przygotowanie kuponu o optymalnym kursie. W ten sposób gracz uzyskuje wysoki Yield czyli bilans wygranych środków do wydanych stawek.

 

Komentarze użytkowników

O admin

Sprawdź również

Porady bukmacherskie i wskazówki dla użytkowników

Porady bukmacherskie i wskazówki dla użytkowników 1) PEWNIAKI – nie istnieją ! 2) Nie można …

Leave a Reply