Płatne typy bukmacherskie stają się coraz bardziej popularne. Warto zadać sobie pytanie: czy to się opłaca? Czy wykupując abonament płatnych typów, będę mógł zarabiać na bukmacherce?

Odpowiedź niestety jest brutalna – na płatnych typach zarabiają jedynie Ci, którzy je oferują, a głównym źródłem ich dochodu są naiwni, którzy sądzą, że to sposób na świetny interes. Niedawno natrafiłem na ironiczny opis stworzenia strony z płatnymi typami bukmacherskimi. Sedno tego „interesu” polega na sprzedaży jak największej liczby abonamentów i zwinięciu się, dopóki typy są na akceptowalnym poziomie.

Zadajmy więc sobie pytanie: czy wszystkie strony oferujące płatne typy to oszustwo? Oczywiście że nie, ale w większości mają zbyt wysokie abonamenty w porównaniu ze skutecznością typowania – czyli po prostu nie będziemy w stanie odzyskać wkładu włożonego w zakup abonamentu. Jest naprawdę niewiele firm, które można z czystym sumieniem polecić. Podają one dobre typy, a abonament waha się od 30 – 50 zł za miesiąc dostępu.

Ważne, aby pamiętać, że nic nie zastąpi nam naszych własnych typów, za które nie możemy mieć do nikogo innego pretensji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *